Afilli Aşk

Afilli Aşk

Afilli Aşk

Aşk` ı anlatmak üzerimize vazife değil biliyorum fakat akıl yürütmek serbest diye düşünüyorum. Aşk ilk olarak örnek verecek olursak, hani hararet ile yemek yaparken elini kesersin ama farkına varamazsın. Nice zaman sonra elini kestiğini anlarsın düşünürsün, ben ne ara kestim elimi dersin Aşk ta öyle bir şey, Aşık olursun canını acıtır ama anlamazsın.. O olsun, yeter ki var olsun yanımda olsun dersin yapılan hataları görmezsin çünkü o hata yapmaz senin gözünde, hatasını, kusurunu sevdiğindir Aşk.. Onun söylediği her yalana bir doğru aramaktır Aşk..Kimisi de der ki; karşılıksız olandır aşk. Evet Boğazında düğümlenen hıçkırık, yutkunamadığın tükürük, göğsüne oturan ağırlık, hiç bitmeyecek gitmeyecek diye düşündüğün aşk.. Kesilen o elin acısı sonradan çıkar ya hani .

 

Aşk gider. Ve anlarsın acısını.. O acıyı tadana Aşk nedir diye sorsanız size; Gözyaşıdır diyecektir Evet aşk acıdır, hüzündür, ızdıraptır, üzülmektir, gülerken bile gülümsemenin yarım kalmasıdır kalp ağrısıdır aşk. Bazen saplantıdır aşk.. sonunu bile bile yinede o yolda yürümeye can atmaktır Aşk.. Ya Aşk ın tadını doya doya yaşayan birisine sorsanız? Onun sesini duyduğunda kalbin ritminin nasıl durmaksızın artmasından bahsedecektir.. Ellerine dokunduğunda Yüreğinin yerinden çıkmasından bahsedecektir.. Gözlerine baktığında başka hiç bir manzara ihtiyacın olmadığından bahsedecektir.. Aşk nasıl başlar bilmiyorum.. Ama belkide Sohbetyildizi chat odamızda başlayan ve haz aldığınız o güzel muhabbetle başlar Sohbetyildizi sohbet odalarında yapılan muhabbetin vermiş olduğu o keyiften, belki de nasıl oldu da karşınızdakinin özelinde geçtiğinizi bile anlamadığımız anda başlar..

 

Chat esnasında anlaştığınız kişiliğinizin karakterinizin uyuştuğu kişiyle birbirinizi eklediğiniz sosyal medya hesabınıza geçtiğinizde başlar.. Nasıl başlarsa başlasın yeter ki başlasın dediğiniz oldu mu, Artık hayatınızda işinizden evinize, evinizden işinize gittiğiniz ve farklılık aradığınız, hayatınızda Aşk in vermiş olduğu o ritim bozukluklarını aradığınız oldu mu, bir şeyler yapmalısınız, adım atmanız gerekli Aşk eskiden olduğu gibi bizleri bulmayacak. Zamanımızda her şey zorlaştı iş bulmak, aş bulmak, arkadaş bulmak, dostluk bulmak, samimi bir sohbet bulmak ve Tabiki Aşkı bulmak, sizler adımınızı Sohbetyildizi”nda, chat in, sohbet in dürüstçe yapıldığı ortama atın gerisi gelecektir.. Son olarak yine Aşk diyelim ;
AŞK; bağlılık, varlığıyla huzur bulmak, yokluğunu hayal edememek,
AŞK; Sır diye yüreğimizin taa ücra köşesinde sakladığımız, AŞK; Hangi derde tutulmuş olsakta onun için o derdi unuttuğumuzVelhasıl Aşk. Bir gün bende olabilecek miyim dediği ve özlemle beklediğidir. Ben bekliyorum Bir gün bana da uğrayacağını ve bu acıları çekmeden yaşayabileceğim bir Aşk ümit ederek bekliyorum. sizlerde bekleyin. Nerede nasıl olacağını bilemeyiz belkide. Aşk karşınıza Sohbetyildizi arkadaşlık odalarımızda çıkacaktır. çıktığınız tüm yollar Aşkla sonlansın sohbetyildizi chat kanalımıza Gelin bizle birlikte sizlerde adımınızı sağlam atın..

admin 30
1 Yorumlar
Cevap bırakın