agva Sohbet

 agva Sohbet

agva Sohbet

ağva Sohbet Sen bir damla yaş olsan bende güneş olurdum diye başlıyor şair sözlerine sohbette böyledir a dostlar insanı insandan ayıran yegane özellik konuşma uslubunun düzgün olmasına dayalıdır. gerçek hayatta bizler herzaman savruluruz oysaki sohbet eşi bulunmaz bir dünyanın en güzel nimetlerinden olsa gerek düşünsenize sizi anlayan sizi dinleyen yargılamayan bir damla sohbetine aç kaldığınız insanlar var hayatta sizin için çaba harcayan sizin iyi olmanız için uğraşan hadi be dediğinizi duyar gibiyim olurmu öyle şey bence olur neden olmasın dünyanın hepsi kötü deilya iyilerde mutlaka vardır biyerlerde geçenlerde tavsiye üzerine uğradığım bir sem var istanbulda sohbet i ne doyamadığım kişilerle karşılaştım.

PolenezKöy Civarlarında

agva Sohbet polenezköy civarlarında muazzam yeşillikler içinde bir yer ağva denize yakın tatil cenneti biyer o kadar güzel apart otelleri varki seyre doyamayacağınız eşşiz manzara eşliğinde akşam yemeği ve çayınızı kahvenizi yudumlarken sizin alıp götüren manzarası şehrin içinde saklı kalmış cennnette  diyebiliriz akşam üzeriydi vardık ist deyince bilirsiniz sıkıcı trafik ve kalabalık gelir akla hafta içi olduğundanmıdır nedir trafik yoktu pek apartımıza yerleştik istanbul ile sohbet ede ede konuşarak sevdik muazzam kahvaltıları ve sizi buyuleyen konumuyla istanbul içinde saklı kalan cennet koy “Ağva” Latince su anlamındaki aqua kelimesinden geliyor.

Saklı cennet

Zira Ağva iki çay ve deniz ile kuşatılmış, “buranın cennetle bir alakası olmalı” dedirten küçük ve şirin bir belde. Şile’den 40 km uzakta, Karadeniz’de yer alan Ağva, İzmit’ten doğup gelen Göksu ve Yeşilçay dereleri arasında yer alıyor. İstanbul’a yakın tatil yerleri arasındaki bu küçük yeryüzü cennetine gelip göle sıfır kütük evlerden birinde kalırsanız, fenerdeki kayalıklarda oturup manzarayı izlerseniz aradığınız iç huzuru bulmamanıza imkan yok.kısaca sizin için gezdim gördüm ve yorumladım gidip gitmemek size kalmış yıldonumlerınde erken rezervasyona süpriz hedşyeleri kaçırmayın ve sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız yıl dönümlerinin vazgeçilmez adası ağva agva sohbet sohbet odalarında sizler için ağvayı ele aldık umarım beğenirsiniz yazılarımızın devamı için bizi takip etmeyi unutmayın sevgiyle arkadaşça dostca kalın sohbette kalın sohbetyildizi.com ağva sohbet odaları…BLuesea

admin 33
12 Yorumlar
Serap

Emeğine Sağlık

GofRetiCe

Emegine sağlık

LavanTa

Emeginize kaleminize saglik

qSmLy`

Kalemine Saglik

Melek

Benimde kendimi yalnız bırakmak istediğimde birçok gittiğim yerler arasındalar. Çok güzel anlatmışsın Blueea Emeğine Sağlık.

ibOo

Emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel bir makale çalışması olmuş

Kahve

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine sağlık

esiLa

Emegine sagLik

SibeL

Emegine sagLik

Ümit

Emeğine sağlık

Reyhan

Gerçekten çok güzel bir yer. Emeğinize sağlık :)

Cevap bırakın