alemfm Radyo

alemfm Radyo

AlemFm Radyo

Artık müzikleri profesyonel ekip uzman lider ile birlikte sohbet yildizi da yeni hizmete sunulan alemfm  sitemizde müziği iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir radyo oluşturduk artık müziğin kalbi Sohbet yildizi sitemizde alemfm katkılarıyla siz değerli dinleyicilerimizin hizmetine sunulmaya başladı .

AlemFm Sohbet

AlemFm Sohbet

Çok daha  hızlı yaşadığımız  bir hayatın tam  içinden geçiyoruz  hep beraber. yaklaşmak yetişmek Çok zor hatta imkansız , baş etmek uğraştırıcı. sürekli  biraz eksik , hep biraz geç kalıyoruz  kalıyoruz yaşamak için . Biraz uzak  biraz  yarım  kalıyoruz işimize,aşklarımıza ,hayata ,adalete, insanlığa,barışa..Haksızların  duygusuzların, komedilerin  duyarsız, Aşka  zamansız, sevdaya  zamansız yakalanıyoruz. sevgiye dair ne varsa içimizde bazen yarımız bazen eksik bazende tam ortasında kalıyoruz  GÜN  VE GÜNDEM’ den…Artık hayatı kacırmayacağınız programlı Düzgün hersabah gündemden gelişmeler ile canlı yayın konu ve konuklarıyla yeni yerel Bir radyo açıldı alemfm  kendine özgü dj kadrosuyla birlikte siz değerli dinleyenlerin yanında yanı başında olma doğrultusunda sizlere güven sağlamak adı altında çok güzel ve özel programlar hazırladı siz sadece kahvelerinizi alıp ardınıza yaslanıp anın tadını yaşamaktan başka birşey yapmanıza gerek yok en güzel Aşklar alemfm de başlar yeni sloganımız Bununla sınırlı değil tabiki yaptıklarımız bittimi hayır bitmedi.

Alemfm Müzik

Alemfm Müzik

özeL djlık dersleri vererek dj olmak isteyen dinleyicilerimizden hiç bir ücret talep etmeden gerekli eğitimi vererek bu güzel ailenin yanında yer almanız için elimizden gelen bütün cabayı sarfediyoruz sizleri aramızda görmekten gercekten mutluluk duyacağımıza emin olabikirsiniz nasıl olur ben yapamam edemem gibi bir şey söz konusu değil emin olun sizi en uzman dj profesyonel yayıncı yapacağımıza şimdiden arkadaşlarım ve kendim adına söz verebilirim.alemfm  yayın saatleri nedir dediğinizi duyar gibiyim özellikle şu şekilde kısa bir açıklamada bulunmak isterim sitemizde 7 gün 24 saat online canlı yayınlarımız mevcut olacaktır istek panelimiz siz değerli dinleyenlerin hizmetinde olmaya devam ediyor ve edecek tir.

 

admin 43
13 Yorumlar
Hakan

Emeğine sağlık. Üstat

aSeL

Anlatım çok güzel olmuş Dj olasim geldi..

Kahve

Paylaşım için Tskler..

iLSu

Eline emeğine sağlık

Yohh

Emekli bir DJ olarak diyorum ki herkes bunu yapmalı deneyimlemeli :) emeğine sağlık

Cirkin

Hayirli olsun, bol Türkü'lü yayinlar dilerim.

My

Ruhun gidasidir müzik alemfm de öyle Harika olmuş ??

Ümit

Söylemek isteyip soylenemeyen duygulara tercüman dir . Teşekkürler paylaşım yine süper )

AnqeLiC

Müzik ruhun gıdasıdır dj arkadaşlara da emekleri için ayrıca teşekkür ederim emeğinize ellerinize yüreğinize sağlık

İbOo

Alemin en kral sohbet sitesine en kral radyosu da eklendi desenize hayırlı uğurlu olsun yazılarınızın devamını bekliyoruz :)

Hifa

Radyo sizi istediğiniz şeye adım atmak için aracıdır. Arkadaş, dost, Aşk alemfm de buna sebep olmaktan gurur duyar

Nur

Ritmi yakala muzigi kesfet..

Kralice

Enerji ve motivasyon için müzik dinletisi şart diye düşünüyorum. Bunu bize sağlayan alem fm dj lerine teşekkürü borç bilirim. Herkesin emeklerine sağlık.

Cevap bırakın