Amazon sohbet odaları

Amazon sohbet odaları

Amazon Sohbet Chat Odaları

Amazon sohbet odaları sohbet yildizi.com sitemizin savaşcı kadınları için kurulmuş bir odadır . Amazonlar yunan mitolojisinde sadece savasci kadinlardan olusmustur. Kadin ruhu her daim savasmayi ve istedigini elde etmeyi kendine hedef bilmistir. Vazgeçmek bizlerin lugatinda yoktur. Cesitli yollar deneyerek mutlakaki hedefe ulasiriz.

Olaylar karsisinda soguk kanli yaklasip sorun cozme konusunda kesinlikle cok basarilidir amazon kadinlari. odamızın founderi tam bir amazon olan arkadaşımız siz değerli sabırlı ve başarılı kadınların bir arada kalması için elinden gelenin en iyisini yapmakta olan bir kardeşimizdir bütün sorunlarınızı dertlerinizi bıkmadan usanmadan dinler ve ömrünü size yardımcı olmak adına geçirerek sevaplar kazanan çok özel ve nadide bir ablamızdır tanışmanızı öneririm kendisi amazon kadınlarının yaşadığı samsunun terme ilçesindendir küçük yaşlardan beri ailesinden gördüğü saygı ve sevgi çerçevesinde yardıma muhtaç bir çok kadının yanında yer almıştır sohbet yildiziyla tanışma hikayeside dillere destandır aslında internette sosyal yardımlaşma sitesi ararken kanalımızı bulup insanları müzik ve eğlence sohbet gıdasıyla sakinleştirmek neden olmasın diyerek bu yola çıkıyor bizimle görüşüyor bize hedeflerinden bahsetti ulaşamadığım yer çaresiz insan kalmasın Sadece sizinle tanışıp dertlerinizi dinlemek ile kalmaz sizi tam bir aile edası ile karşılayıp hayatınızın her anında daimi yanınızda yer alır. Sadece founderi değil sitemizin bütün bayan adminleri de aynı zamanda bir amazon kadınıdır. .

Artık sahipsiz kadın kalmasın biz kuyuya bir taş atalım ve kotulukler son bulsun diye başladığımız bu yolda nelermi  yabdık neler yapmadık ki ve bır çok dertli kardeşimizin sorunlarına çözüm bulduk ve bu doğrultuda sosyal yardımlaşma sistemiyle alakalı bir çok aileyi kurtardık ve mutsuz kadın kalmayana kadar devam edeceğiz sizleride korkusuz bir macera ya bailamak için kanalımıza davet ediyoruz ya ne saçmalıyor bu diyenleriniz olucaktır illaki saçma baslayan hareketler her zaman güzel sonuçlanmıştır sizide saçma kurtarma hareketınde faydalı olmanız için aramıza katılmaya davet ediyorum sizde bir amazon olabilir çevrenizi kurtarıp onlara faydalı olabilirsiniz bir elin nesi var iki elin sesi var birlikten kuvvet doğar arkadaşlar artık bıktık hergün kanallarda kadın cinayetleri ve şiddet görmekten biz artık birkaç kişinin neler başardığına şahitlik etmek istiyoruz kuruluş amacımız kadınların seslerini daha öteye duyurmak ve onlara sınırsız imkan sağlama havasında onlarında yönetime dahil olduğu temiz çiçek gibi bir dünya için kollarımızı sıvadık yaşasın özgür kadınlar yaşasın kadınlarımız kimseler ölmesin dünya kirlensede insanlar kirlenmesin yeter artık bitsin şiddet ve cinayetler Saygılarımla ..

admin 33
6 Yorumlar
Cirkin

Emek vermek cabalamaak bi yerde zaten savasmaktir.. Tesekkurler paylasim icin..

Ümit

Emeğine sağlık

Kahve

Güzel paylaşım olmuş eline emeğine sağlık.

AreS

basarılarınjn devamjnı dilerim harika olmş

aSeL

Harika olmuş emeğine sağlık.

AnqeLiC

Tüm kadınların ruhlarının derinliklerinde bir amazon kadını yatıyordur. Kadın zaten pes etmeyen yapısıyla savaşcı bir kişiliğe sahiptir sizse bunu sohbetle birleştirip çok güzel dile getirmişsiniz her zamanki gibi başarılı bir makale olmuş tebrik ederim emeğinize ellerinize yüreğinize sağlık

Cevap bırakın