Aşk chat

Aşk Chat Sohbet Odaları

Aşk Gönüllerin Görüp görebileceği en acı en sıra dışı bir olaydır aşk koskoca yiğidi bile yıkmaya yeten olağan üstü güçtür ne komik olur değil mi aşık olanlar etrafa saçma mutluluklar saçar karnının içinde kalebekler uçuşur gönül’e düşen her yangın ateşi aşk olduğunu sansakta bazen değildir aslınca sancı çekeriz acı cekeriz ama yinede aşık olmaktan kaçmayız aşk chat te böyle bir duygudur aslında ne kadar hayal kırıklığına uğrasak ta sohbete devam ederiz chat yapma arzumuz yeniden doğar ve biz bu doğrultuda güven eksikliği yaşarız her gecen gün aslında olgunlaşır insanlar yedikleri kazık kadar büyürler hep sırtından hep arkadan kimse yüzüne söyleyemez düşmanının ben seni aslında hiç sevmedim kalp kırılsa da sever yeter ki siz aşkınızı kaybetmeyin sevin bir kuşu böceği yaratılanı sevin yaratandan ötürü hep ılımlı hep alımlı olun aşk sizin rehberiniz olsun.

Aşkım Kapışmak

Aşkım Kapışmak

eğerki rehber aşk olursa yani aşk kalp demektir kalp rehberlik ettiği bir ruh asla yanılıyor olamaz dostlar hayat tecrubelerine dayanarak plan yapılmaz Aşk için zamansızdır aşk şu işi bitireyim aşık olurum vay efendim mesleğimi elime alayım öyle aşık olurum gibi duygular kalbe geçmez zamansız dır aşk gelir birden yakalar sizi Can evinizden şaşırır kalırsınız bakmışsınız aşk rüzgarında son sürat hızla savrulup gidiyorsunuz herşeye rağmen güzeldir aşk sevda acısıyla tatlısıyla sevin ne olursa olsun siz asla sevmekten vazgecmeyin.

Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım

Sohbet etmenin tadı elbette sevdiklerimizle çıkar. Bunun yanı sıra heyecanı ise, gönül bağı olan birisi var ise o zaman çıkar. Sohbet yildizi chat sitemize gönül bağı olup birbirlerine aşkla bakan bir çok çiftimiz de dahil olmaktadır. Onların o muhabbeti diğerlerine de ilham olmakta ve aşk için sabırla gelecek heyecanını beklemektedirler.Aşk bana göre kişiden kişiye değişen ve herkesin kendi düşüncesinin doğru olduğuna körü körüne inandığı, imkansızı istediği şeydir. Bazen de asla elde edemeyeceğini bile bile Onda ısrar etmektir. Gözlerle anlatmaktır bazende, dil tutulur söyleyemez çünkü. Senin ona karşı olan sevgine, tutkuna, eriyip bitmene karşı, Onun her şeyin farkında olup artistliğinden taviz vermemesini bile kabullenmektir.

 

 

sohbet