Başarılı Sohbet

Başarılı Sohbet

Başarılı Sohbet Chat

Sohbet yildizi sanal ortamda en hızlı ve kısa zamanda başarıya ulaşan tek chat sitesidir. Bizler kullanıcılarımızın nelerden hoşlandığını not alıp onlar için en güzel ortamı sağlayan bir sohbet sitesine sahibiz. Ve hoşlanılmayan durumlardan da kanalı temizleyen istenilen şekle getirmek için canla başla uğraşan yetkili arkadaşlarımız gece gündüz online durumda olup size en sağlıklı sohbet ortamını sunmaktadırlar.

Başarıya ulaşmakta izlediğimiz yolları bu makalede aktarmak istiyoruz. Öncelikle başarının anlamının belirlediğimiz amaç uğruna o planlar dahilinde ve Tabi ki inancımız doğrultuda Allah ”ın izniyle istediğiniz neticeye ulaşmaktır. Başarının da 2 temel boyutu vardır
1.si manevi boyut
2.si maddi boyut
Ne kadar akıllı olursak olalım ne kadar bilgili olursak olalım ne kadar güçlü olursak olalım eğer sizi yaratan sınırsız güç sahibi olan Rabbimiz size izin verip yardım etmezse asla başarılı olamayız. Bizlerde bu kanalda öncelikle Allah ”tan korktuğumuz için saygı ve dürüstlük çerçevesini göz önünde bulundurduğumuz için başarıya ulaşmış olduk.


Başarmak için çalışmanız maddi boyuttur. Allah ”tan yardım almamız ise manevi boyuttur. Başarı için bu ikisi birbirini tamamlar. Ancak maddi boyut manevi boyut üzerine bina edilir. Mesela örnek verecek olursa kasları görev yapmayan felçli bir insanın halini göz önüne getirsek yeter.

Sohbet yildizi başarıyla inşa edilen bir chat sitesidir ve diğer siteler gibi kolay yıkılmayarak her zaman sizin arkadaş, dost, eş bulmanız için aktif durumda olacaktır.
Ve biz Sohbet yildizi olarak sizlere başarıya nasıl ulaşacağımızı hayatınızın her alanında kurtulmanız gereken başarı engellerinden bahsetmek isteriz. Bunları hayatımızdan çıkarmakta bir an önce başlamanız size yardim edecektir.

Başarılı Chat

Başarılı Chat

1- karamsarlığa kapılmak
Hepimizin bilinç altında yatan ve büyüttüğümüz sorunları atmamız karamsarlığımızdan kurtulmamız için bir seçenektir.
2- kötü alışkanlıklar
Kötü alışkanlıklar başarı önündeki engellerdendir. Çünkü başarmamız için olan yeteneğimizi öldüren en büyük düşman kötü alışkanlıklarımızdır.
3- olumsuzluklara saplanmak
Yaşamış olduğumuz bir olaya daima kötü tarafından bakan insanlar elde edebilecekleri başarıyı düşünmeye güç bulamazlar. Bu zaten zamanla sinir sistemlerimizi yorar ve agresif bir hâl alırız.
4- acele etmek
Insan istediği başarıya hemen ulaşmak ister çünkü insan acelecidir. Ancak acelecilik başarının önüne geçen bir engeldir. Diktiğimiz bir ağacın meyvesini yemek için nasıl bekliyorsak yapmış olduğumuz çalışmanın da sonunu beklersek başarıya ulaşabiliriz.
Başarı için Sohbet yildizi chat kanalımız size var oluşu ile örnek olabilir ve size ulaşmak istediğiniz amaca kolay ulaşmanız için sohbet etme seçenekleri ile size yardımcı olacaktır.

admin 36
12 Yorumlar
Kralice

Çok güzel olmuş emeğine saglik

iLSu

Emeğine sağlık

My

Emeğine sağlik hifam başarili ??

ibOo

Hifa yazarsa efSane yazar (: keyifle okudum teşekkür ederim

Hifa hatun

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sohbetyildizi"nın Başarı kaynakları sizlersiniz. =)

Furkan Cenk Irmakcan

çok güzel olmuş yazı emeğine sağlık hifa.

AreS

Harikasn hemşıooo :))) emeqine saqlık

Ümit

Emeğine sağlık abim

Ahu

On numara beş yıldız bir yazi olmuş ..Kahve yudumlarken yüzümde tebessüme neden .. Kalemine sağlık Hifa ..

Rüya

Emeğine sağlık

SeHraZaT

Emeğinize saglik

Kahve

Emeğine sağlık.

Cevap bırakın