Bedava Görüntülü Chat

Bedava Görüntülü Chat

Bedava Görüntülü chat

 

Bedava Görüntülü Chat Sohbet etmek zor iştir esasında. Karşındakini dinlemek ve bunu hissettirmen gerek. Dinlemek yetmez elbette anlamakta gerek.sohbet kelimesi aslında çok basit fakat göreceli bir kavramdır. Basit sandığımız bir kelime ama altında neler neler var. Sohbetin keyfi hep bir arada ve birbirini anlayan insanlar arasında mükemmellesiyor. Kimisine göre sadece sevgilisi yada en yakin arkadaşı ile konusmak yetiyor. Hayatta yeni bir insan tanimak yeni cevreler kazanabilmek ve kıymet bilerek yola devam etmek hanemize hep bi artı puan olarak işlenir. Sohbet etmekten keyif aldığımız insanlarla görüntülü konusmak ayri bi zevk verir.

Düşünsenize Uzak mesafeleri

Düşünsenize uzak mesafeler var aranizda ama görüntülü konuşup hem hasret sancılarını dindiriyor hemde o anki mutluluğunuza mutluluk katıyorsunuz. Ne harika. Görüntülü chat yapabilmek yada görüntülü sohbet edebilmek icin neler yapabiliriz diye düşünecek olursak.Bunun için bir çok uygulama mevcut. Telefonunuza bu uygulamalardan yükleyerek görüntülü chat yapmanin tadını çıkarabilirsiniz. Bu uygulamalara örnek verecek olursak – Azar görüntülü sohbet – LivU seali ve görüntülü – who sesli chat ve görüntülü – Hakuna live sesli görüntülü chat Gibi uygulamalar telefona yüklenip internet aracılığı ile görüşmeler sağlanabilir. Sevdikleriniz uzakta diye üzülmeyin hersey artik bu programla daha da kolay hale geldi.

Görüntülü Konusmak

 

Görüntülü konusabilmek sadece bu programlar ile sınırlı degil elbette. Yine internet aracılığı ile görüntülü chat yapabileceğiniz birçok sunucu bir çok sosyal medya hesapları bulunmakta. Istediğiniz kisiyle genel yada özel sohbetler etmenizi sağlayan bunca program ve sitelerden yararlanabilirsiniz. Bazen insan hayatının ne kadar monoton olduğunu fark eder ve hayatina renk katmak ister. Biraz daha heyecan olmasını yenilikler olmasını ister. Iste tam fırsatı.

 

Görüntülü chat yapabilmek hayatiniza renk katmak ve inanılmaz süprizler ile karşılaşmak icin uygulamalardan telefonunuza yukleyin ve gerisi zaten kendiliğinden gelişecektir. Hayatımız da nasıl ki belli başlı kurallarımız var ise böyle ortamlarda da o kurallarımızı devam ettirmeliyiz. Yani nasıl ki görgü kurallarımız, asılmaması gereken çizgilerimiz var ise böyle yerlere geldiğimizde de devam etmeli. İnsanlara olan o saygi ve sevgi çizgisi korunmalı. Kendi özündeki kişiliğini her zaman dogru şekilde karsi tarafa aktarabirsek dürüstlük ve samimiyet de kaçınılmaz olur.

 

Fikir alisverislerinde bulunurken saygi cercevesinden çıkmadan efendiliği elden bırakmadan sohbet sonlandırılmalidır. Konuştukça keyifli dakikalar artacak arkadaslik ve dostluk bağlarımız daha kuvvetlenecektir. Görüntülü konuşarak sohbet ederek de bütün duygularımız dahada ortaya çıkarak keyifli zamanlar yerini alacaktır. Sizlerde bu gibi keyifli dakikalardan mahrum kalmadan teknolojinin bize sunduğu güzelliklerden yararlanarak anın tadını çıkarın. Hos sohbetler sağlıkla kalın ~

admin 26
11 Yorumlar
qSmLy`

Emegine Saglik

Kralice

Emeğine sağlık

Ümit

Emeğine sağlık

Kahve

Emeğine sağlık

esiLa

Emegine sagLik

GofRetiCe

Emegine kalemine sağlık

aSeL

Emeğine sağlık

Melek

Emeğine SAĞLIK.

SibeL

Emegine sagLik

Sets

Emeğine sağlık

Cevap bırakın