Doktor Sohbetleri..

Doktor sohbetleri 

Büyük risk altında gecesini gündüzüne katarak fedakarca hizmet veren başta doktorlarimiz olmak üzere üzere tüm sağlık çalışanlarımızı kutluyor ve alkışlıyoruz.. Hekimlik onurunun yerle yeksan edilmesine aldırmadan çalışan algı yönetimi ile,belli önceliklerini yitirmemiş olan.başkalarının dertleri ile dertlenen kişisel işlerini dertlerini mesleki ve toplumsal sorunlarini hep bir adım geride tutan, Sağlikli bir toplum olabilme yolunda var gücüğle çalışan insanliğa nitelikli yaşam sunmaya amaç edinen ÖNCE İNSAN !!!! İlkesi ile gece gündüz özveri ile çalışan.. Sevgili sağlık çalışanlari ve değerli doktorlarimiz..

 

Benim önrümde ırmaklar vardır!!Sularında hayallerimi yüzdürdüğüm..Benim ömrümde sevdiklerim vardır Hayatımın kurtulmasina vesile olan doktorlarim gibi.. Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeden sonsuz sabir ve üstün gayret ile çalişan tüm doktorlarimiza minnet ve şükranlarimizi sunuyoruz .. İnsanlar nasil yemeğe suya ihtiyaçları var aynen bu şekildede biz var olduğumuz sürece doktorlar hayatımızda hep var olacaklardır .. Her acımızı dindiren ve her derdimize deva olan sevgili doktor hekimlerimizden Allah rağzı olsun diyoruz ve dualarımızı hiç eksik etmiyoruz .. Şu zor dönemlerde gecelerini gündüze katıp uykusuz geceler geçirip aile ve evlerinden uzakta biz insanlar için sefer ver edip canlarini hiçe saymakla olduğu gibi en güzel sağlıklı gelecek yaşatmak için tüm çabaları ve direnişleri için şükür ve teşekkürlerimizi sunuyoruz .. Doktorlarda biz gibi özel genel bazen yorgun bazen mutsuz olduklari gibi bazende nefes almak onlarinda hakki sadece zamandan ibaret tüm yükleri heybetli omuzlarinda taşımak oldukça güç ve zor lu yaşam sinavina tabi tutulmuşlardir. Peki doktorlarla muhabbet ettinizmi ? Dünyada sadece iki sınıf insan vardir biri doktorlar biride hastalar .. Doktor kendini kaybetmiş bir hastanın huysuzluklarına kızmaz..ateşlendiği bir sırada kendisine dil uzatmasınada da sinirlenmez İşte akıllı bir adamın da insanlara yapacağı muamele böyle olmalıdır.. bazen aci bazende hüzün bazende zor günler yaşayan yorgun bir savaşcı misali heybetleri omuzlarında büyük yükler taşısalarda yüzlerinden tebessümü hiç eksik etmedikleri gibi hastalarina ve etrafindaki insanlara pozitif enerji halleri ve sevecen samimi içtenlikleri ile neşe sunarlar .. Doktorlar chat etmekte ayrica onur ve gurur verici bir his insanlara her daima yardim çerçevesince ellerini uzatarak maddi manevi güçlerini hiç eksik etmedikleri gibi birazda olsa onlarinda rahatlamak adına sanal sohbetlerde yer almalarini isteriz..

 

 

Sanal sohbet ortaminda Doktorlar ile yaptığımız sohbetlerde var olduğu gibi zor dönemlerde bir nebzede rahatlamak sizlerinde hakkı Özgür irade altında yapilan sanal sohbet odalarında çok sayıda bir birinden güzel insanlar ile etrafımızı biraz daha büyütüp sanalda olsa bir tutam tebessüm birakir yüzümüzde .. sohbetin sanalı reali olmazmış gerçektende ne güzel bir söyleşi sanal real kalplerde bir avuç mutluluk armağan eder bizimle edilen sohbetler .. Bunlar sadece sohbetyıldızında var olduğu gibi görkemli be göreceli bir aşinadır sanal da sohbet !!o halde bir adım bir nefes kadar yakında olan sohbetyıldızı sohbet platformuna sizleride bekliyoruz doktorlar hekimler ve bir birinden farkli meslekte olan insanlarin tek uğrak yeri olan sohbet odamiz sizleride misafir etmekten onur ve gurur duyacaktir .. O halde bir adım uzaklıkta olan sohbetyıldızı ailesi ile sizde sohbete dahil olun kalplerinizde yüzünüzde tebessümü hiç eksit etmeyin ..

sohbet