DuygusaL

Duygusal Chat

DuygusaL Sohbet

DuygusaL Sohbet Bir rüyaya dalmiş ruhum yine benliğimde sen..Dünyaya bakan gözlerim kör, Lal olmuş dilim,sağır olmuş kulaklarim. öyle bir yerdeyim ki zifiri karanlikta kalmış zavalli bedenim.. Bir yanim gayye bir yanim İrem sanki,dünyayi bir elimle bir tarafa itmiş koskoca yanlizlik içinde duyulmayan çığlık,çığlığa katran karasi hüzünlerimin sesi .. Yine duygusal moddayim anlasilmaz bir haldeyim tüm kuruntu düşüncelerimden sıyrılıp ardima bakmadan,durmadan kaçarcasina düşlerimden.Benliğimden kaçişlarim yine bir anlamsiz bir haldeyim bir yanimda derin bir boşluk bir yanimda ise elinden pamuk şekeri alinmiş bir çocuksu yanim..

Arafta kaLmak Nedir ?

 

Zindan olan dünyanin içinde bayram sevinci yaşayan çocuklar gibi saf ve temiz heycanlarim.duygularim firavunlaşmış hislerim çürümeye yüz tutmuş benliğim.. Duygusal sohbet içinde kalmiş bir ben sadece bir ben..hayata adim atmaya yeni başlayan bir bebek misali hem korkak, ürkek ,heyecanli ve sabirsiz bir manzara ya düşersem ? Ya tutan olmazsa beni düşüncelerim .. Duygusal sohbet denilince aklima bin bir türlü hikayelerim düşüncelerim ve benliğim peki yaz siz?duygusal sohbet denilince akliniza ne geliyor ? Radyoda çalan şarki sizi hüzünlendiriyormu ? Ya bir fincan kahve ? Sizi sizden alip bir yerlere sürüklüyor mu ? Bir araba ,bir yol, bir mekan , ya bir sahil kasabasi? Sizinde kalbinizde derin bir yara birakiyormu..

Duygusal anlamda arafta kaldiğimiz zamanlar yine koskoca bir boşlukta olduğumuz zamanlar derinden ve ciğerleriniz yerinden çikacak gibi olduğu zamanlar ne yapabilirsiniz .. Ayni bu durumdan muzdarip olan sevgili arkadaşlar kusursuz bir ortama girdiğinizde bunlari bir kenara itip sohbetin ve duygusal sohbet tadindan çikip yeni yeni dostluklar ile bağdaş kurup sohbet etmenin tadina varmak tamda zamani .. Sohbetyıldızı die bir cennet duygusal sohbet ,keyifli huzurlu neşeli Sohbet kıpır kıpır bizi bizden alip benliğimizi ruhumuzu ısıtacak bir yer tamda burasi bir tik ile sadece bizi bulabilir dugularin yaşandiği vazgeçilmez özelliklerimizi geride biraktiğimiz bir sohbet platformu sohbetyildizi insanlarin duygularina tercüman eden duygu ve düşüncelerine saygı duyan yeni yeni her ilden her telden tadina doyum olmayan şarkilar eşliğinde sizleride görmek oldukça keyif ve mutluluk duyariz evet sevgili dostlar sohbetyıldızında bunlarin hepsi oldukça mevcut o halde duygu eşliğinde bütünleşmiş bir sicak yuvamiza sizleride bekliyoruz hoş keyifli sohbetler diliyoruz .

sohbet