Fark Gösteren sohbet

Fark Gösteren sohbet

Fark Gösteren sohbet odaları

Fark Gösteren sohbet Fark gösteren bir kişilik problemi…Çoğu insanda farklılık mevcut ki buda normal doğal olan.Biri isterki ciddi resmi muhabbet biri ister dünya umrumda değil biride ortaya karışık olsun.Onemli olan bunları ayırt etmek biraz zor hatta çok nedenmi çünkü ne istediğimiz bilmiyoruz bilmediğimiz için buda bizi Arafa yollluyor ve ilişkimizi zorluyor. Misal diyelimki labaligi sevmez ama labali hareketler yapar sonra karşısındakinden labali hareket görünce vay bana ne dedi. Iste problem burda Dokunmasın benle ben gibi sohbet etsin diyorsan ıste buda senin ona karşı tavrından gelir. Ne istediğini bilmiyorsan eğer ıste buda probleme yol açar mesela bana bir gün takil ikinci dokunma yok öyle yama ya hep ya hiç ciddiysen ciddiliginle kal neşeli şakasıysan sakanla kal birgün öyle birgün böyle değil.Tabi bunu söylese açabiliriz sakayida kırmadan yapmak tabiki herşeyin bir adabı var bilirimki insaniz herkez hata yapar ve istemeden şakayı başka bir olaya çevirebilir bu hatayı becerdiysen yapmayı düzeltmesinide becereceksin.

Sohbette Ne istediğimizi Bilmemiz gerekir

Ne istediğimizi öğrendiğimiz ve bunu karşınızdakine yansittigimiz an ıste ortada hiçbir problem kalmicak.Ve insan nazarindada kendimizi ispatlicaz.Helebirde istediklerimiz uygulayabilirsen tadında geçilmez ha tabi ayrı bir mesele konuyu genişletmeye burada gerek yok şimdilik.Bizler hepimiz insaniz tabiki hatalar olucak kiricaz uzucez ama gönülde alıcaz ıste burda mesele artik kapanır başka olaylara yelteniriz başka problemlerle uğraşırız.Diyeceksin yok arkadaş beceremiyorum ne istediğimi bilmeden konuşup kırıyorum o zamanda yapacagin sey buni düzeltmeye çalışmak bunu yapmamayı öğrenmek biliriz ki yapmamak bilmemek ayıp değil yapmaya çalışmamak öğrenmeye çalışmamak ayıp ve yine diyelim buda olmadi bunuda beceremedik ozaman aralarımıza uyup söz gümüşse sukut altındır sözün e sadık kalmaya çalışıp bu problemi ortadan kaldırmaya calisacaz ha ben bunuda yapmam diyorsak kusura bakmaz artik heralde dünya herkez için var.

Konu Sohbet iSe gerisinin peh önemi Yoktur

 

Bu konuyuda bugün bu şekil anlatmaya calisiverdik ve tabiki yorumla baskasi olayı farklı yorumlar farklı cereyan ettirir anlamaliyizki bunu meseleyi yapanda insandır bu yazıyı yazanda.Bu anladığımız güzel meseleyi de tabi doğru ortamlarda kullanmak yaşamak göstermek lazım. Soyle izah edelim ki nasıl biri olmak istersen öyle insanların arasında olman seni daha iyi geliştirip daha ıyide kişiliğe koymaya sebep olacaktır.Iste bunuda çözüp ne istediğini bilen insanların yanında yer alırsan sende onlar gibi olur kendini korumaya alırsın tabi bunu yapacagin yerlerde tabiki mevcut.Sohbetyildizi.com burada sahibinden tutun en yeni gelen userine kadar herkez kendini bilen efendi haniefendi kibar insanlardan mevcut bir sunucu olup. Soylede bir özelliğe sahiptir.nedir o peki? Sudur: burada insanlar hemen atılıp dışlanma olayına geçilmez ilk evel onu kazanmaya çalışılır en son çare atılma yoluna başvurulur o yüzden kendiniz geliştirip düzeltmenin güzel bir sunucusu insanlarıyla beraber Sohbetyildizi.com dur ..aLi

admin 43
18 Yorumlar
Yohh

Emeğine sağlık

LaGuNa

Guzel Konuyu Ele AlmısıN. EmeGıne sagLık

LaGuNa

EmeGıne sagLık GuzeL Konuyu Ele Almıssın Gayette GzueL anlatmıssın.

Kralice

Emeğine sağlık

AreS

Emeğine sağlık

iLSu

Emeğine sağlık

qSmLy`

Emegine yuregine Saglik:)

SibeL

Emegine SagLik

Ümit

Emeğine sağlık

Kahve

Emeğine yüreğine sağlık.

EbruLy

Emeğine yüreğine sağlık..

Reyhan

Emeğine sağlık..

ibOo

Alicim emeğine sağlık kardeşim benim

melek

Emeğine sağlık.

Ru`

Tebrik ederim Alii cim destur demis baslangic yapmissin,gelecekteki makalelerinin devamini görme temennilerimle . Yuregine saglik cok icten olmus..

Sets

Emeğine sağlık...

Cevap bırakın