Geveze Sohbet odaları

Geveze Sohbet Odaları Sizlerle Artık Her Daim Birlikte

Sohbetin yıldızında geveze olmayan kim varki diye başlarım. Sizlere de şöyle bir soru ile devam ederim. Siz hiç bizim sunucumuza gelip bir kaç saatinizi bize ayırdınız mı? Eğer bunu yapmadıysanız inanılmaz şeyler kaybediyorsunuz demektir. Bizler günün her saati online olan yönetim ekibimiz ile sürekli kanalda takılan daimi userleri ve radyo ekibi ile, oyun kanalları ve anket kanalları ile gunun her saati keyifli dakikalar geçiriyoruz. Tabiki burada size sabaha kadar anlatsak kendimizi övsek boş, gelip görmek, yaşamak, hissetmek ve eğlenmek lazım. Sunucumuzu irc ve radyo aleminin hizmetine sunali tam olarak bir sene oldu.

geveze chat

geveze chat

Geçen süre zarfında sayısız insan tanıma fırsatı elde ettik, elbette bunun yanında sanal alemin kirli yüzü diye tabir ettiğimiz lamerleri de tanıdık. Bizi hiç birşey aile ortamı kurmamızdan alıkoyamadığı gibi bizde hiç bir şekilde kendimizden ödün vermeyerek hedefimiz dogrultusunda yolumuza devam ettik. Sohbet yıldızı ndan sonra sohbetevi.net i bunyemize dail ettik. Bir yıldan beri bu şekilde devam ederken dün yonetim olarak bir karar alıp alemfm ve mavisim domainlerini satın aldık. Hepimize hayırlı olur inşallah. Domainlerimizi sırası ile birer birer almaya devam edeceğiz. Sebebi ise Geveze, Zurna, Trsohbet gibi buyuk siteler yüzlerce domain alınarak bir araya getirilerek açılan ve büyüyen siteler.

Geveze muhabbetleri

Geveze muhabbetleri

Bizim de hedeflerimiz doğrultusunda amacımız yüzlerce olmasa da onlarca domain alıp bir geveze bir zurna bir trsohbet gibi olabilmek. Aslında bizim iddiali olduğumuz bir konu var, saydığımız sitelerde belki yüzlerce kullanıcı var. Ancak bizim sitemizde dönen sohbetin ve huzurun %2 si bile olmuyordur. Bizler bazen telefon ve bilgisayarımızın karşısında kahkaha ile gülerken etrafımızdakilere neye güldüğümüzü anlatamıyoruz bile. Sizlerde boş zamanlarınızda karşı cins ile sohbet etmek, gülmek, eğlenmek, radyo dinlemek oyun kanallarında keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız, bence tam olması gereken adrestesiniz. Hayata dair her türlü muhabbeti yapabileceğiniz aynı zamanda günün stres ve sıkıntısından bir an olsun uzaklaşmak istiyorsanız dediğimiz gibi tam olarak doğru yerdesiniz.

Trsohbet Odaları

Trsohbet Odaları

Sabahları erkenden bile sunucumuza gelseniz ortalama 15 kişi sizi karşılayacak olup henüz sabahın o saatinde tüm dünya uyuyor bile olsa siz istek isteyebilir ve canlı yayınımızı dinleyebilirsiniz. Değerli misafirlerimiz konumuzun başında da dediğimiz gibi geveze sohbet diye biz boşuna demedik. Sohbet yıldızın da tatli geveze olmayan hiç kimse yok. Ancak bizim arkadaş ve misafirlerimiz boş konuşan geveze türünden değiller 🙂 sizleri ger daim huzurlu edecek günün her saatinde mutlu edecek seçkin insanlardır. Tekrar tekrar söylediğimiz gibi keyifle radyo dinleyip inanılmaz sohbetlere kendinizi bırakmak isterseniz  dünyanın en kaliteli sohbet platformu olarak iddaa ettiğimiz web sitemize sizleri davet ediyoruz. Dunyanın her ülkesinden girişi olan sohbet platformumuz bir çok kullanıcı ile sizleri bekliyor.

sohbet