Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Hakkımızda

Hakkımızda öğrenmebileceğiniz bilgiler. Sohbetyildizi  Bilişim internet Teknolojileri. 2017 Den günümüze kadar hakkımızda Türkçe Online Mobil Chat Sohbet imkanı sağlayan Sohbetyildizi  bugün artık Web ve Mobil olmak üzere bir çok farklı yazılımsal sistemler ile kullanıcılarına Sohbet imkanı sağlamaktadır.

Mobil Chat ve Sohbet Sistemi

Bir çoğumuzun artık kullanmakta olduğu Chat alt yapısına sahip sistemlerdir. Aslında farklı isimlere sahip olsalarda kullanıcıların bildiği ismi budur. Biraz daha bahsetmemiz gerekirse qwebirc de diyebiliriz. Sistemin işleyiş biçimi kullanıcıların Mobil odaklı sistemler: Cep Telefonu, Tablet gibi cihazlardanSohbetyildizi.com erişmek istediklerinde bu sistemler alt yapımız tarafından algılanarak sizlere kullanmakta olduğunuz yazılım sistemlerine yönlendirerek rahat ve kullanışlı biçimde Sohbet etmenizi sağlar.

Oyun ve Eğlence Kanallarımız

Sitemiz üzerinde yer almakta olan bir çok Eğlence uygulamamız bulunuyor. Bunlardan bahsetmek gerekirse Chat Odaları içerisinde #Oyun, #Kelime #sisecevir #Radyo  Gibi bir çok Oyun severler için geliştirmekte olduğumuz projelerimiz mevcuttur. Ayrıca sitemiz üzerinde de geliştirmiş olduğumuz bazı testlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: Aşk Ölçer, Bununla Sevgili düzeyinizi analiz edebilirsiniz. Zeka Seviyesi Testi ile seviyenizi Ölçebilirsiniz. dilerseniz sağ sütundan bakarak tüm testlerimizi deneyebilirsiniz. Ayrıca bayanlarımızı da unutmadık dilerseniz Burç Yorumları ile Günlük Burç Yorumunuzu okuyabilirsiniz.