Hasret Sohbet Chat

Hasret Sohbet Chat

Hasret Sohbet Chat Odaları

Sohbete hasret……….Hasret kaldık herhalde eski sohbet ve muhabbetlere,Komşulara saygı sevgiye herkeste bir sohbet etme çabası ama yanlış anlaşılmış olacak ki anlamı kırarcasına incidircesine bir kelime çukurunda yüzüyoruz. Peki sohbet ne milleti kırmak incitmek mi. Herkese göre her şeyin tabi ki farklı yorumları olacaktır ama asıl olan şu ki sohbet kırmak incitmek değil de stres atma dert paylaşmak zaman geçirmek insan tanımak.

Hasret chat odaları

Hasret chat odaları

Amacindan çıkmış bir sohbet çerçevesinde donup dönmenin manası yok.Kendimizi bu kadar itici yapmanın ne gereği var.Gelelim karşımızdakinin derdini dinleyelim derdimizi anlatalım konu açıp konu tartisalim sohbete eski anlamına çevirip eskideki sohbetlere dönelim öldürmeyelim sohbetlerimiz ama bizdeki çaba hep öldürmek yok etmek.Halbuki bütün hayatın huzuru ve tadı sohbet etmekten geçer biz insan oğlu çok severim hayatimizi yok edip zehir etmeyi ogrensekki hayatımızı kolaylaştırmayı nasıl huzur ve tad gelir.Birakmak lazım bu yok etme felsefeni var etmeye de gerek yok halbuki olanlarda bize yeterli.Sahip çıksak eski insanlığımıza güvenimizi muhabbet ve sohbetimizi var etmeyede ihtiyacımız kalmicak.duzgun sohbet düzgün arkadaş düzgün muhabbet düzgün bir dost ıste hayatin felsefesi bu olmalı tabi dediğim gibi yorum ve düşünceler farklı ama doğru bakidir kırmamak üzmemek sevmek sevilmek. Bunlar doğru ve baki olması gerekenler yoruma kapalı kelimeler.Eski sohbet ve muhabbetlerimiz tekrar bulduğumuz yasattigimiz zaman eski değer ve adetlerimize döndüğümüz tüm zaman kırmak.ve incitmek ortadan kalkıp onların ölümünün geldiği zaman olacak huzur güven sadakatinde doğumu olduğu zaman olacak olup insanlığı ve insanları sevmemeyi birak gördüğünde hayran kalacak zaman olacaktır.iste bu zamana çok ihtiyaç ve özlem duyduğunuz böyle bir zamanda bu vakitlerde bu dönemde bu anlatılan olayların gerçekleşmeye başladığı ve olduğu sohbet yeri SohbetYildizi olup eskiyi yad eden sohbetleriyle seni senden alan yerimiz sahibi ibOodan tut en yeni userimize kadar herkezin bu nitelikle sahip olduğu mekan.

sohbete hasret

sohbete hasret

Bu mekânda son zamanlar atılma olayida yok denercesine az nedenmi çünkü insanlara sahip güzel akici sohbetiyle art niyeti bile iyi niyet yapan bi mekan. Şu zaman tek ihtiyacımız olan bu anlattığımız sohbete hiç kimse hayır diyemediği için kötü düşünceler yok olur ve kendini burdan bizden gibi hissettiği için artik burada atılma olayı mevcut olmayıp sahip olayı mevcuttur gelin sizde bizimle sohbetin tadına ve huzura yetişin bizim gibi seçilmiş insanlar olun..

admin 48
14 Yorumlar
Kralice

Her zaman sohbetin en güzeli sohbetyildizi.com da yapılıyor. Burdayiz efenim bekleriz..

AreS

emeqine yureqine kalemine saqlık

qSmLy`

Emegine Saglik

Hifa

Karşılıklı oturup konuşamadığımız şu zamanda sohbetin tadını sohbetyildizinda alanların keyfine diyecek yok. Hasret çeksekte muhabbetin tadını bilenlerdeniz. Hepinizi çok özledim

Ümit

Emeğine sağlık

My

Emeğinize sağlik Çok başarili ???

iLSu

Emeğine sağlık

EbruLy

Emeğine sağlık

Kahve

Emeğine sağlık.

Reyhan

Açıkçası gerçekten de eski olan her şey çok daha güzeldi (: emeğine sağlık (:

ibOo

Hifa olmasan da uzaktan takip ettiğini biliyorum ibonun bacisi ((= makale güzelimiz bizim can can

    Hifa

    =) =) =) varlığınız yetiyor bayım :d bir yerlerde nefes aldığınızı bilmek bana mutluluk veriyor. Rabbim şu süreci sağ sağlim atlatabilmeyi tüm müslümanlara nasip etsin inşaAllah

melek

Emeğine Sağlık.

yeŞiL

emeğinize sağlık...

Cevap bırakın