Hüzünlü Sohbet

Hüzünlü Sohbet

Geceden hüzün düşmüş yine yüreğimize.. Hangi yere gitsem bilmiyorum…yine aci,yine hüzün,yine keder. Arafta kalmişcasina hangi birine üzülsün bu yürek. Nereye baksam ayni dert.sanki senelerdir olduğum yerde sayiyorum küçük bir kirlangıç gibi yüreğim ..Dev okyanuslar gibi arsiz deli divane düşüncelerim.. duygular firavunun gözyaşlari gibi isteksiz,kuru ve çaresiz yine ruhumda bir sızı.. Tutmak istediğim samimi bir el!!!ulaşmak istediğim huzur dolu bir yürek !!dertleşmek istediğim sicacik bir kalp ..

Hüzünlü Sohbetler

Hüzünlü Sohbetler

Sizde böyle mi düşünüyorsunuz ? Peki Türkiye genelinde yaygın olan bir birinden güzel insanlar ile fikir alışverişi yapmak ? Dertleşmek ,eğlenmek ,keyifli dakikalar geçirmek.. Hepimizin istediği ve ulaşmasi imkansiz olduğu düşünce beynimizi kemiriyor değilmi ??.Bir dilim pasta isteyen çocuk misali..hem utangaç,hemde çekingen tavirlar’yüzümüzde tebessüm birazda olsa cesur sözler.. çok fazla deil aslinda istediklerimiz biraz huzur’birazda samimi duygular.
Ya sohbet ?
Sohbet etmek kalici izlenimler biraksada ruhumuzda,kendimizi farkli insanlar’farkli yeni yüzler ile sohbet muhabbet etmekten oldukça keyif aldığımız ve sohbet eşliğinde zamanin hizlica su misali akıp gittiğininden bile farkında olmuyoruz. Bir birinden güzel eylenceli kişiler ile yapilan bir birinden güzel içtenlikle sanki karşi karşiya oturmuş gibi hissediyoruz..
Muhabbet ? Sohbetin sağ kolu olan muhabbet dostluklarin baki kaldigi ve içtenliğin tebessümün en güzel simgesidir..
Zor günlerimizde yardima koşan sohbet,muhabbet,chat sohbet odalari platformunda hayat hizlica akip giderken yüzümüzde birazda olsa tebessüm bırakıyor..haydi ozaman sizce bir nebzede olsa chat platformuna giriş yaparak üzerinizden bir pas yorgunluk ve ruhsal sıkıntılarınızdan arınıp yeni güne heyecan ve tebessüm dolu bakan yüz le günaydin diyin..
Yüzünüzdeki tebessüm ve kalbinizdeki inanciniz bitmemesi üzerine herkezi sanal alemin en güzel,en özel,en huzurlu yuvasina Sohbet yıldızı na beklediğimiz gibi chat ortaminda sizinle birlikte olmaktan keyif aliyoruz.

hüzün sohbet

hüzün sohbet

Bir tutam mutluluk bu hissettiğimiz kimine göre farkli duygular oluşturulsada kimine görene nabza şelbet diyoruz haydi sende durma katil bir tık ile aramiza !!zor günler yaşadiğimiz vakitlerde birazcik olsun kendin için yaşa mutlu ve sağlam durki kötü günleri geride mutlu ve güzel günleri ileride yaşamak ümidi ile ? Herkeze sevgiler ve saygilar sohbet yildizi Ailesi

sohbet