Kader sohbetleri

Kader sohbetleri

Kader sohbetleri

Herkez kendi yaşantısına bir plan yaparak devam etmek ister .. Doğarken yapilmamismi ki planın yapma gereksinimi duyarsın.Halbuki o plan senin tüm yasantini kapsar ona uysak yetmez mi birde kendi planına ulaşmak için her yolu mübah görürsün..Yok arkadaş birak bu işleri yapılması gerekeni yap zaten kader chat olarak kurmuş planına uymuş olursun..Kendini neden daha yorarsın ki anlamsız ha yada kendini gösterme çabası..

İnsanlar Seni Görüyor Yorma

Insanlar karşısında seni görüyor zaten kendini yormanin mantığı yok illa üstünüm diceksen eğer menfaate yönel yüksek görülmek istediğinin kişinin menfaatine uygun davran seni üstün kılar bu ama o kışi bazında..Millet bazinda tabiki yalakasın.. doğruya olan plana gitsen kendi çizgini üstünlüğünü korursun doğmadan cizgin var zaten başka çizgiye ne hacet ama işte doğalı beğenmeyip yapaya yöneliyoruz buda bizi bizlikten çıkarıyor dengemiz çizgimiz bozuluyor herkez kendi çizgisini takip etse yaşanacak dünya haline geliriz başkasının cizdigi çizgiden kimseye hayr gelmez.. Kader başta çizilmiş zaten yasaman gerekenler ..

 

Simdi gelelim bu plani uygulamaya ..Dogal dedik ama tabi bundada çizgiyi kurala göre uymak lazım ee ben bişey yapmama gerek yok dersen devam edersen buda seni yokluğu sürükler şimdi kendi yapacagin planda bile değişikliğe gidersin bu doğuştan olan plandada akıl kullanıp düzenlemelere gidersin buda senin iraden tabi . Şimdi doğal planlar herkezi herkez ten ayıran bir çizgi uzerisinde ilerler kendi plânların ise kendine yönelik planlar çizgisinde ilerler yani demek oluyoki menfaatine çalışırsın ıste buda bana göre insanlık değildir o yüzden milletin kendilerine plan yapması bana göre hep korkutucu menfaatin dili olsa hep bana hep bana hep bana demek.ister heralde bu yüzden bize çizilen planda kendi aklımızda düzenlemeler yaparak devam etmemiz gerektiği düşüncesindeyim…Tabi bunlar düşünce gelelim gerçeklere anlayanlara az-cok menfaaten bahsettim birazda örneklerle gidelim Sohbet ← Yildizi  sunucu Sahibi ıboo dilerse bu siteden para kazanabilir menfaatine burayı kullanabilir demi ancak burda amaç sohbet dönsün dostluk arkadaşlık olsun genel olarak bakarsan huzur bozan kimse burada olamaz maddi kazanç gozetmedigi için burada sadece doğru düzgün insanlar bulunur burada ıboo mefaate degilde dostluğa arkadaşlığı düşünmüş buda onu milletin gözünde bir başka yapmış diyelim ares kahve boreas hata kaan qsmly My bunların hicmi isi gücü yokta gelmişler burda vakitlerini öldürüyorlar..

Ama adamlarda bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi yokki bir yandan gerçekte hayatlarıyla uğraşıp biryandada burda güzel bir sohbet ortamı kurmaya uğraşıyorlar benim gözümde favori insanlar nedenmi çünkü menfaatlik bir durum yok ortada yalakalik yaparakta yükseklere uçarsın yalnız düşerken çok sert düşersin bu şekilde insanların aklından sert düşmeyi birak hiç düşmezsin.. Genel olarak baktığımızda Yildizi sunucusu kendini değil aynı zamanda mileti düşünen insanlara sahip bu fark sayesinde diğer sunuculardan üstünlüğünü koruyo ve korumaya devam ediyo

admin 39
11 Yorumlar
My

Emeğine sağlik kardeşim

AreS

Kardesim kalemine yureeqine saqlık harika:)

Ümit

Emeğine sağlık abim )

Ayısıgı

Harika olmuş emeğine yüreğine sağlık

Kahve

emeğine yüreğine sağlık.

qSmLy`

Emegine yuregine Saglik:)

Kralice

Emeğine saglik

eSmerGuzeLi

emeklrrine saglik

Yohh

Emeğine sağlık

iLSu

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine sağlık

Cevap bırakın