Kahvaltı sohbetleri

Kahvalti sohbetleri Günün ilk öğünü olan vazgeçilmez öğünlerden birisi kahvalti kahvalti deyince akla ilk gelen muhteşem görüntüsü ve zengin şik sunumları oldukça göz doyuran ve oldukça keyifli nacizhane günlerden hemen hemen hergün vazgeçilmez olan tutkumuzdur bunun yaninda sevdiğiniz dostlar arkadaşlar çocuklar eşler ve birde sevgiliniz var ise muhteşem bir şekilde devam eden gündelik hayata neşe ve heyecan verici olduğunu belirterek şunları söyleyebiliriz günümüzde genelde hafta sonlarimiza yönelip muhteşem kahvalti sunumlari yaparak bütün haftanin yorgunluğunu üzerimizden atip kendimizi tamamen hafta sonlarına adapte etmek istiyoruz.

Kahvaltı Muhabbetleri

Kahvaltı Muhabbetleri

Bunlardan biride tabikide kahvalti en güzel ve en deyer kilan dostlarla sevgi bakiliği kuramamızda en etken sebeblerden birisidir kahvalti sohbetleri pazar kahvaltisi birde vazgeçilmez mis gibi şöyle hayal ediyorum da sisli soguk bir kiş sabahinda sevgiliniz yaninda bir orman köyünde köy kahvaltisi eşliğinde sicak çay mis gibi kizarmiş ekmek havanın soğukluğu ama kahvaltinin sicakligi taze tere yağı sahanda yumurta birde reçel en güzel an ve birde sicacik bir soba yanıyor yüzümüzü üşüten soguk içimizi isitan kahvalti sohbetleri hem huzur hem mutluluk hemde neşeye neşe katan candan sevgili muhabbeti kahvaltinin bize verdiği eşsiz bir mutluluk kimi için kahvalti basit görünsede eşsiz güzellikteki vazgeçilmez öğünlerden biridir bazi kişiler her nekadar önemsemesede sağlıklı ve zinde olmamızın en etkenlerden birisidir kahvalti sohbetleri hayata dair içimizde ve yaşantimizdaki kurallardan birisi olmalı ve alişkanlik yapmaliyiz eşsiz güzellikteki öğünlerden en güzelidir kahvalti hafta içleri birde çalişan kişiler olursa biraz da olsa level atlasa bile hafta sonlari bunlari hep biryere toplayarak ve hafta içinin acisini hafta sonuna çıkarir ve destansi bir şık masa ile hafta sonunu sonlandirir sohbet muhabbet birde kahvalti sohbetinin vazgeçilmezi olursa demede keyfine bak denilir hayal ürünü olarak düşünmek bile ayri bir güzel insanin iştahi geliyor ve çalişan biri olarak hafta sonunu sabirsizlikla bekliyoruz düşünsenize soguk karli bir kış günü ve siz sicacik bir evde sobanin üzerinde taze demlenmiş bir çay ve kokusuna hayran bir şekilde yutkuna yutkuna kahvaltiyi sabirsizlikla beklemek peki ya sobanın üzerinde kızarmış ekmek ? Biraz tere yağı ve üzerine bal ? bir kaç arkadaş toplanip bir bağ restoranda gittik ibOom dedi kahvalti yapalim ben dedim evet yapalim evin huysuz larından olan Kahve ve Bahar kayak yapalim derken bir karar alip kahvalti yapmaya karar verdik biz karari verince tabiki onlarda saygı duymak zorunda kaldilar bilmiyorlarki kahvalti sohbetleri nekadar keyifli ve ihtişamli göz zevkinizi ve karnınızı doyuracak ben kendi açımdan bakarsam kahvaltı dediğim zaman sunum görsellik ön planda olucak ve ilk önce gözlerim doyacak kahvalti denilince üff sonra yapariz deyipte geçiştirilmicek ne mutlu bu düzeni kurmak ve uygulamak en deyerli keyifli zinde kalmamiza yardimci olan kahvaltı vazgeçilmez tek öğün ve ilk öğün.

Kahvaltı Sohbet

Kahvaltı Sohbet

Sonuç olarak kahvaltıda ailemizle yaptığımız sohbetler gibisi yok arkadaşlar. Kahvaltı çok önemli bir öğündür. Özellikle çalışan insanlar için hafta sonu aileleri ile yaptıkları kahvaltılar çok değerlidir. Bu kahvaltılarda tüm aile bireyleri ile birlikte muhabbetler edilir güzel vakitler geçirilir. Bunu evde yada dışarıda yapabilmekteyiz. Ama genelde ailemizle hafta sonları dışarıda manzaraya karşı kahvaltılar yapmak daha keyifli dakikalar yaşamımıza sebep olabilir.Bu yüzden genelde dışarıda yaptığımız kahvaltılar daha hoş geçmekte. Bununla birlikte çevremizde ki dostlarımızla da birlikte sabahları buluşarak yada bir program hazırlayarak yaptığımız aktiviteler günümüzü ve o haftamızın tüm yorgunluğunu almakta. Bence sizlerde kahvaltıyı önemseyin ve aileniz yada çevrenizde ki insanlarla güzel bir hafta sonu kahvaltısına hayır demeyin . Emin olun çok keyifli anlar yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın . Afiyet şeker bal olsun sizlere.

sohbet