Kütahya Sohbet odaları

Kütahya Sohbet odaları

Kutahya Sohbet odaları .Kullanıcılarımıza Hayırlı Olsun. Sizler İçin Kütahya Sohbet ti Hizmetinize Açmış Bulunmaktayız. Siz Değerli Kullanıcılarımızın Rahat Edebilmesi için Tüm Çabamız ile Çalışmakta Sizlere En iyi Hizmeti Vermekteyiz. Sizlerle Kütahya Sohbet Kelimesinde En iyisi Olmak İstiyoruzSizlere Kütahya Sohbet Siteleri Kütahya Sohbet Sitesi Kütahya Sohbet Kütahya Bedava Sohbet Kütahya Ücretsiz Sohbet Kütahya Mobil Sohbet Kütahya Mobil Chat Kütahya Simav Sohbet Kütahya Chat Kütahya Sohbet odaları Kelimelerinde Destek Vermekteyiz. Sizlerin En Güzel Sohbet Ortamında Olmanız İçin Tüm Çabalarımızla Çalışmakta Gece Gündüz En İyisini Vermek İçin Çabalamaktayız Sizlerin Destekleriyle Bu Çabalarımızda En iyisi Olmak İstiyoruz.


Kütahya’da bir türbe var ismi aklıma gelmedi bilen okuyucularımız varsa yoruma yazabilirler bu türbede çocuğu olmayanlar çocuk işi olmayanlar iş isdiyorlarmış bizde duyduk kanal cak meraklandık ve bakalım dedim bizde user isteyelim belki tutar iboo’yuda aldık düştuk yollara uzunca bir yol bursa’dan Kütahya!ya dayanan yolda durduk çay kahve derken Kütahya il sınırına girdik aramızda Kütahya’lı kardeşlerimizde vardı indiler araçtan yeri öptüler. her tarafta seramik fabrikaları göze çarpan bir detaydı yolda hedıyelık eşya satan yerlere ugradık birer seramik vazosu alıp uzerine sohbetevi.net yazdırdık ve yolumuza devam ettim Kütahya’nın nesi meşhur’dur diye sorduk herkes cevapladı biz biliyoruz ama sizlerden cevaplamanızı isdiyoruz yorum bölümüne Kütahya’nın nesi meşhurdur yazın bilmeyen arkadaşlarımız öğrensinler ve beklenen an geldi biz yaklastık türbeye İboo cok heycan’lıydı çünkü ilk defa türbeye gidiyordu abdesthanede durduk. abdest’lerimizi aldık dua etmek için türbenin yolunu tuttuk tekrar türbeye vardık o türbedeki muazzam kokusu sanki şehit oğlu şehit yatıyordu içer’de bir kalabalık umudu türbeye kalmış herkes Ordaydı. bizde dualarımızı ettik ve türbeden ayrıldık sonuç muazzam oldu sizlerde yolunuz düşerse Kütahya’ya mutlaka türbeye uğramayı ihmal etmeyin.

 

Sizlerin Destekleriyle En iyisi Olacağımıza İnanıyoruz Sizlerin Destekleri Bizleri En Tepede Tutacaktır. Sizler Destek Verin Biz En iyisini Sizlere Getirmeye Devam Edeceğiz.Kütahya mızın Çini İşi Gibi Emek İle YAPTIĞIMIZ Bu SOHBET Ortamında Sizlerinde Desteklerini Bekliyoruz Sizlerin Destekleri İle En iyisi Olacağımızdan Şüphemiz yok Bizler Kütahya Gibi Güzel Memleketimizin Adını Duyurmaktan Onur Duyuyoruz Sizlerde Desteklerinizi Esirgemeyin Bizler SİZLER İle En iyisi Olmak İçin Her Zaman Çalışmalara Devam Edeceğiz Saygılarımızla…

admin 23
Cevap bırakın