Masterchef Sohbettv8

Masterchef Sohbettv8

Masterchef sohbet odaları

Masterchef Sohbettv8 selamlar saygılar sizlere bugün son zamanların popüler yemek yarışmalarından biri olan masterchef hakkında bilgi vermek ve bununla ilgili sohbet etmek istiyorum . Bundan 2 sene önce başlamış olan yarışma bir çok yarışmacıyı bünyesinde bulundurmuş ve güzel yemek mekanları açmalarına nasip olmuştur. Bazıları ise sosyal medya yada televizyonlarda yapmış olduğu agresif tavırları dengesizce yapmış oldukları hareketleri ile gündem olmuştur.

Bu gündem oluşları sırasında yapmış oldukları sohbetler de argo konuşmaları olanlar daha fazla ilgi görmüşlerdir . Mesela  Masterchef Sohbettv8  Murat . Adam yarışmada duyuldu ve dengesiz tavırları nedeni yarışmadan diskalifiye oldu . Daha sonrasında ise reel hayatında ki davranışları be hayvanlara karşı sert tavırları nedeni ile sosyal medya dan canlı yayında gösterdiği hayvanlara eziyeti sonrasından gözaltına alınıp tekrar serbest bırakılmıştır. Daha sonrasında herkesten özür dilemesine rağmen kimseden kabul görmemiş kaybolup gitmiştir.

Mastercheff sohbettv8 İçerik Bilgileri

Masterchef Sohbettv8  yarışanlardan bazı arkadaşlarımı bizim kanalımızda sohbet odalarımızda bulunan kişiler olmaktadır. Özel yemek odalarımızda bir çok kişiye tarifler vererek ben yapmasını gerektiğini söylemektelerdir . Masterchef chat kanalında bu arkadaşlarımız bulunarak istedikleri kişilere eğitimler vermektedir . Aslında masterchef yarışması dünya genelinde olan bir yarışmadır .

Türkiye deki ise isim hakkını Acun ılıcalının aldığı ve kendi bünyesinde ekranlarda olan Masterchef Sohbettv8   jüri üyeliğinde ise 2 senedir mehmet Yalçınkaya ve Somer şef oturmaktadır . Diğer bir kişisi ise ilk sezonda hazer armani olmuştur. Diğer sezon ise danilo zanna olmakta ve halen devam etmektedir . Masterchef programında bir çok kişi ile hem yemekler hemde yemek sohbetleri olmaktadır.

Bizde de tamamen bu şekilde işlemektedi sohbet odalarımız. Sohbet etmek demek sadece geyik yapmak demek değildir. İstediğiniz bir konu hakkında görüşünüzü söyleyerek sohbetler yapabilmektesiniz. Yemek yarışmaları artık diğer yarışmalar dan daha fazla prim yapmaktadır .

Özellikle baştan söylediğim gibi masterchef programı bir çok yarışmaya nazaranda daha fazla reyting almakta. Günümüz şartlarında program yapmak ben izlenmesi o kadar zor olmaktadır ki bu tarz programlar çok fazla izlenmekte . Ayrıca yemek programları bir çok kitleye hitap etmekte. Bir çok insan orada görülen yemekleri yapmaya özen göstermekte ben evlerinde yapmaktadır. Yani aman ne olcak altı üstü yarışma diyip geçmeyelim

Başlıca Diğer Konular

Adana Sohbet

Bursa Sohbet

Sohbet odaları

admin 16
7 Yorumlar
My

Emeginize saglik 👏👏

TurBo

Aciklayici ve ogretici begendim emeginize saglik💕

Gul

Emeğine sağlık

qSmLy`

Emegine Saglik 👍

Kahve

Emegine sağlık.

aSeL

Kalemine saglik olsun.

Afra

Emeğinize sağlık.

Cevap bırakın