Sehirler Sohbet

üniversite

Sehirler sohbet Sohbetyildizi.com adresinde bu aralar ramazan telaşı söz konusu en güzel dini ilahiler Radyoda sohbette gereğinden özenli karşılama.

Konuşma mesajları en güzel seklide sizlerle buluşmaya devam ediyor gerek sahur gerek iftar programlarıyla sohbet yildizi Bu ramazan evlerinize konuk.
Sizlerde en eğlenceli Sohbet muhabbet bizlerle etmek isterseniz kanalımıza bekleriz her ilde her sene olduğu üzere bu senede ramazan konusunda.
bu senede hazırlıklar en üst sahafta yer almaktadır camilerde hummalı bir calışma ekip arkadaşlarıyla namaz kılma ve cemaate değişik sunumlar ile Teravih namazını önemseyerek halkın hizmetine sunma çabasında bu konuyu takdire Şayan buluyorum dün akşam ilk teravih namazını eda etmek için bursa’da bir camiye gittik iki üç kişi toplanıp cami önlerinde bardak sesleri Şıkır Şıkır Çok hoş sohbetler yarına dair nasıl yapıcaz sahurda ne yemeliyiz doğrultusunda tabi zengin sohbet her zamanki gibi daha farklıydı çünkü en kaliteli peyniri nerden pahalı aldığını anlatır derecede idi bu dogrultuda hazırlık yapan 81 ilin neresinde kimlerle olursak olalım fakirleri asla unutmayalım.

Bu sene fitre 23 tL imiş ama bakı yorumda 23 tL karnı 1 öğün doyurur para yerine sizler erzak paketlerinden.
alıp ihtiyaç sahiplerine verebilir onlarında yanaklarında gamze Çıkmasını sağlayabilirsiniz Ramazan Sohbet leri bizlerde nasılsa onlar-dada o doğrultuda hoş olsun karınları
Tok olsun ve düşünmesinler ramazanda ne yapacaklarını ellerinden tutun yardımcı olun lütfen bakın hiç bir şey yapamıyorsanız elinizden birşey gelmiyorsa devletin çadırları var o çadırlarda şimdiki zamanlarda ihtiyaç sahibi hariç herkes orsada siz onları yönlendirin kırmadan utandırmadan sevgiyle aşkla sohbetinizi onlara aktarabilirsiniz.

Bakın eğer ki elinizden hiç bir şey gelmiyor çaresizsiniz ve onları gördünüz akşam iftar için bekliyorlar sudan baska bir seyler.

belkide su bile yok bu doğrultuda yapmanız gereken şey bizlere ulaşmak biz bi şekilde sizin vasıtanızla sevdiklerimize ulaşır gerekeni yaparız.
Türkiye’nin 4 bir yanından aramızda olan gönülleri zengin insanlar var siz isim adres verin biz gerekeni hallederiz Sehirler Sohbet Sohbet Farkı.

sohbet