Seviyeli Sohbet

sahil yolu sohbet

Makale
Seviyeli Sohbet Nedem makale Seviyelidedik başlığa inanın hiç bilmiyorum. Aklıma bir konu bile gelmedi makale yazmak için makale yazar olduk. Yeterki Google amcam bizi beğensin sevsin BLuesea da iyi bir yerlere getirsin diye çabalayıp duruyoruz.

Sevgili arkadaşlarım çok kıymetli dostlarım, hepinizi saygı, sevgi, muhabbet ile selamlıyorum. Hafta da bir de olsa birşeyler karalayıp, emek vermeye uğraşıyorum.

Çok başkadır insanların birbiriyle anlaşabilmesi zordur aslında bunu en iyi yapabilen iki güze.

Çünkü benim kardeşim Kaan bir karşılık beklemeden bunu hemen hemen her gün yapıyor. Bende mutlu olsun diye akşamları arayıp bi güzel hakaret ediyorum kendisine. 🙂 Olsun ama o bana çok alıştı. Bizler BurSa Sohbet platformunda bi araya gelmiş seçkin insanlar olmaktan o kadar gururluyuz ki size bunu anlatmak isterim.

Sunucumuzda bağlı bulunan her 10 Nick den 2 tanesi bursalı olması sizce de çok güzel birşey değil mi? Tabi ki memleketin her köşesi bizim, bütün herkez canımız ciğerimiz. Ancak şu var ki bursa diyince bizde gözler bir anda bambaşka açılıyor Toprak çekiyor birden bizi kendine.
Mesela BLuesea ile ilk tanıştığımızda bursa da yaşadığını duyunca çok sevinmiştim. Eminim benim kardeşim de aynı şekilde mutlu olmuştur. Canın mı sıkıldı bir çok arkadaşın bursa da dibinde. YeŞiL, BeGüm, BLuesea, PoyRaz, By_LaZ,Alper, ExA, IneGoL, ası_kız ve tabi ki radyo Sorumlumuz Ece gibi birçok bursalı kardeşimiz ile bir aradayız. ((: size gelin sizde bursalı olun demiyoruz elbet. Ancak şunu diyoruz.

Gelin hep beraber Google ye bursa sohbet yazdığımızda sitemizin adını en tepelerde görelim. Unutmayalım ki ulu devletimizin ilk tohumları, Osmanlı‘nın o yıkılmaz başkenti de bursa dır. Bizler de sanal aleme Bursa Sohbet odaları başlığı ile öyle bir giriş yaparız ki… Ne kadar bu alemin kralı var ise tahtından eder basamakları 3 er 5 er çıkarız. Bu güzel yolculukta benimle birlikte olan tüm arkadaşlarımın ayağına taş dememesi dileği ile hayırlı ramazanlarınız olsun. Sağlıcakla kalın… Bursa Sohbet Odaları ~ibOo

sohbet