Sohbet Odaları

Sohbet odaları

Sohbet Odalarının Vazgeçilmezi

Sohbet odaları nın en kullanışlı ve vazgeçilmez olanından sesleniyoruz. Sohbetyildizi chat sitesi sizleri mutlu bir sohbet ortamının içine girdap misali çekmektedir. Bizleri seçtiğiniz için hiç pişman olmayacaksınız. Sohbet Odaları olan ve girdiğinize pişman olacağınız sitelerden uzak durun. Son pişmanlık fayda etmiyor diye boşuna denmemiştir bizler sizin pişman olmanızı istemiyoruz.

Anadolu insanı Sohbetyildizi`nda

Anadolu’muzda bir tabir vardır tuz ekmek hakkı diye. Bir kişi ile yemek yediniz ise, onun hakki ve hatırı olur ve ömür boyu da devam eder. Bundan dolayıdır ki “bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” deriz. İşte bizler böyle hatır bilen insanlarız. Her sunucunun bir görevi bir amacı vardır. Bizler sohbet odalarımızda insanların duygu ve düşünceleriyle dalga geçen kişilikte insanlar değiliz. Tam tersi değer verip kıymet bilenlerdeniz. Sohbet odalarımıza dahil olduğunuz an bundan emin olabilirsiniz.

Bir Müslüman anne baba çocuğunun eğitiminden tut bütün ihtiyaçları ile hükümlüdür, bunun yanı sıra gönlünü yapmak, temizliğini yapmak vs. vs. diye uzar bunlar. Bir sohbet kanalının da yetkililerinden tutun sunucu sahibine kadar herkesin bir hükümlülüğü vardır. Sunucuya gelen kullanıcıların huzuru, saygınlığı ve mutlu olabilecekleri bir ortamda bulunmaları gibi. Sohbetyildizi Chat’te bulunan bir çok kişi hükümlülüğünün fazlasıyla farkında olup elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.

Mesela bir çiftçinin görevi toprağın durumuna göre tohum atmak ve gerekli olan bütün tedbirleri almaktır. Sonunda sel alsa da , yel alsa da, don olma da, kuraklık olsa da çiftçi verdiği emeğin karşılığını bir şekilde alacaktır. Ona taktir edilen gıdasının kaliteli oluşu ona yetecektir. Tıpkı bu misalde olduğu gibi biz sohbetyildizi chat sitesi olarak kaliteli insanlara sahibiz ve bundan fazlasıyla memnunuz. Sohbet odalarımızda kalite ve huzur arayanların sabitlendiği ayrılamadığı tek yerdir.

Sohbet İnsanı Burada

Bizler sohbetyildizi olarak ılımlı insanlarız kimin ne yanlış yaptığını ve o yanlışın düzelemeyecek bir seçenek olmadığını bilenlerdeniz. Aslında bizler Türkiye geneli duruşumuzu her zaman belli eden milletiz. birçok örnek verebiliriz mesela;
Trafikte sıkışma olduğunda yavaş yavaş ilerlerken ileride kaza mi var acaba der ve bakarız ki iki araç birbirine vurmuş polis başında ve rapor tutuluyor. Bizim insanımızın hepsi ne olduğuna bakmadan geçmemesi iyiliğimizin işaretidir. Veyahut yerde yatan bir insan görsek doktor olan olmayan bir çok kişi arabayı kenara çekip hemen yardıma koşar.
Yine örnek verecek olursak İstanbul-Ankara arasında seyir eden bir çok tır, kamyon, otobüs miktarını bilemiyorum ama milyonlarca araç arasında otoban hırsızının yaptığı haber olur ve fakat yüzlerce yardımlaşmanın hiçbiri haber olmaz aslında bu iyiye işarettir çünkü iyilik yapıp denize atanlardanız. Bir elin verdiğini ötekinin bilmemesi gerektiğini bilenlerdeniz. Eğer tam tersi ola idi yani yardımlaşma haberleri çok olsa idi ülkece gururdan ve böbürlenmekten geçinemez olurduk.

Chat Sitesi Sohbetyildizi

Sohbetyildizi chat sitesi olarak bizler diğer sohbet siteleri gibi insanların yüzüne gülüp arkalarından iş çevirenlerden olmadık. Her daim iyilik yapıp bunu göz önünde yapmadık kalabalık oluşumuz bu sebeptendir. Ve parantez açmak Gerekir ise kalabalık olmak marifet değildir o kalabalığın gönüllerini fethetmek marifettir. Bizler gönüllere girmeyi iş bilir olduk ve sohbet odalarımızda gönülden gelen sohbetlerle huzur bulduk.

Sohbet odalarımızda hiç bir kullanıcı ayrımcılık yapmaz. Zaten bu milleti bütünlükten ayıran, bölen, parçalayan birilerinin kendini üstün görme sevdası ve tutkusudur. Sohbetyildizi ve sohbetevi sakinleri olarak üstünlük pesinde olmadığımızı her daim dile getiriyor sadece insan oldukları için değer verdiğimizi açıklıyoruz. Allah katında ırk hesabı yoktur, hiç-bir millet ırkı sebebi ile hesaba çekilmez. Biz sohbetyildizi chat sitesi olarak ırklar insanların çeşitliliği, rengi ve güzelliğidir diye bakıyoruz ve diyoruz ki yeterki insanî bir dil ile bağ kurulsun aramızda.

Sohbet Odaları

Sohbet odalarımızda Türkiye geneli her yöreye ait bilgileri olan bir çok kişi bulunmaktadır. Bizler bilgiye aç bir millet olarak her bilginin bünyemize işlemesini isteriz. Su içinde susuzluk çekmekten bahsedecek olursak bu diğer chat sitelerine aittir. Bilginin bir dokunuş uzaklıkta bulunduğu zamanda yaşıyoruz. Ve bu bilgiye de içinde olan ve bilen kişilerden elde edeceğimizi biliyoruz bu yüzden sohbetyildizi diyoruz yine bu yüzden sohbetevi diyoruz.

Bir kişi yüreğinde olan insan sevgisiyle yola çıksa bir meşale yaksa insanlığa davranışları ve karakteriyle yol göstermiş olsa kötü karakterlere karşı, huyu bozuk insanlara karşı, iyiliği temsil eden bir yol olmaz mı? Olur.. Sohbetyildizi olarak bizler sohbet odalarımızda insanlara iyiliğe önderlik yapmak için çaba sarf edenler olmuşuzdur.

Ekilen biçilir, evet ne ekersek onu biçeriz sohbetyildizi chat sitesi olarak bizler dostluk ektik, kardeşlik ektik, arkadaşlık ektik ve onları biçiyoruz. Sohbet odalarımızda sabrın meyveye dönüştüğü dönemi yaşamaktayız. Kanalımız açıldığı zamandan beri çekememezlik sebebi ile sabrımızı zorlayanlara karşı sükût içinde durmamız ve haklı savaşımız sebebi ile bir çok dost kazanmış durumdadır.

Kalpten Sohbetler

Vücudumuzda bir et parçası vardır. O iyi olursa doğru olursa tüm organlarımız iyi, düzgün olur. O yamuk olur, bozuk olursa tüm organlarımız bozulur. O kalptir, Sohbetyildizi chat odalarımız her zaman kalbe önem vermiştir. Kalbi temiz olanları bir araya getirmiştir. Elbette bir takım sebepler doğrultuda kalp kırıklıkları yaşayan insanların bir şekilde düzene girmesi ve onunda hayata kazandırılması gerekmektedir. Bu olayın ancak karşı taraftan gördüğü o kötülüğün yerine iyilik, art niyetli kişilerin yerine ılımlı, mütevazi ve iyilik dolu kalbi olan birileri ile tanışması gerektiği doğrultuda düzelecektir. Sohbetyildizi chat sitemiz sohbet odalarımızda sizlerin kırılan kalplerini hayata kazandırmak için bulunan güzel insanların olduğu bir sohbet sitesidir.
Sohbet odalarımıza sadece Türkiye içinden değil, zaten bizler Sadece Yurtiçinde olan kardeşlerimizin gönüllerine değil Yurtdışında olan ve ufak bir hoş sohbete dahi ihtiyacı olan kardeşlerimize de kucak açmış beklemekteyiz onlarından gönüllerine talibiz. Sohbetyildizi Yurtdışından gelen bir çok kullanıcıya kullanışlı sohbet ortamı sunmaktadır.

Sohbet odalarımız kullanış bakımından rahatlığının yani sıra, nasıl ki bedensel hastalıklarımız için bir tabibe gidiyorsak. Bunun gibi kalbimizle ilgili manevi hastalıklarımız, dertlerimiz, sıkıntılarımız için de bir arkadaşa ihtiyacımız vardır bunun için sohbetyildizi chat sitemize gidiyoruz.

Sohbet Chat Odaları

Sohbetyildizi chat sitemizin farkı, sohbet odalarımızda bulunan ve bizler için değerli olan kalıcı kullanıcılarımızın sıcakkanlılığı ve insanlara karşı hoşça muhabbetlerinin, bizim insanımızın misafirperver olduğunun sanal dünyada da var olduğunun açıkça resmidir. Sohbet odalarımıza girdiğiniz vakit kullanıcılarımızın yaklaşımlarından sizlerde bunu anlayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey kanala gelmenizdir. Size emin bir şekilde diyoruz ki bir daha gidemeyeceksiniz ..

Bayan bir sohbet severin istediği kibarlık bu kanalda, yine sohbet severlerden bir bayın istediği samimi muhabbet bu kanalda.. ve tabiki en çok değer verdiğimiz Aşk bu kanalda. başka hiç bir söze gerek yok zaten Aşk dedik akan sular durdu. belkide hayatınızın aşk i sohbetyildizi chat sitesinde sizi bekliyor. Kalbinizin sahibini daha fazla bekletmeyin deriz. Sohbetyildizi ve sohbetevi chat siteleriniz sizin için burada, siz neredesiniz?
www.sohbetyildizi.com
www.sohbetevi.net Aşk “ın var olduğu sohbet sitesi..

sohbet sohbet sohbet sohbetsohbet