Star Sohbet

En iyi

Star Sohbet Siteleri

Star  sohbet  Online eğlence topluluğu mu ? İşte star chat En populer grup sohbet mi ? İste star chat Harika bir uygulama olan star chat telefonuzda,tabletinizde yada bilgisayarinizda hala yuklu degilmi ? Bu keyifli uygulamayi keşfetmek çok basit. Google play store bölümünden uygulamayi indirip en guzel en populer en akla iz bırakan sohbetler başlatabilirsiniz. Star chat şahane bir uygulama ve çoğumuzun duymadığı gibi aklina gelmeyen bir uygulama. Bu uygulama sayesinde neler ediniriz yada neler yapabiliriz bir düşünelim. Konusmak insanin doğası gereği iletim oluşturabilmesi icin var olmus bir araçtır.

Bunu iyi yönde kullanabiliyorsak dünyanın en şanslı insanlarindan biriyiz demektir. Iletişim kurmak sohbet etmek insanı rahatlatır hatta kimisi icin terapi gibi gelebilir. Bazi insanlar da vardır ki ağzından iki kelimeyi zor alırsın öylesine sevmez konuşmayı. Peki konuşmayı sevmeyen insan rahatlıkta iletişim kurabilir mi? Kuramaz. Çünkü o insan tamamen negatiftir ve konusmak istemediği gibi sağlıklı bir iletişim de kuramaz. Sohbet edilecek veya sohbet etmeyi seven insanlara baktığımızda ne kadar da pozitif olduklarını görüyoruz. Pozitif olmaları hayata bakış açıları cok farklıdır o insanların. Hayal gücü yüksek insanlardır.

Bir insanla Sohbet

sohbet adabı

sohbet

 

Bir insanla sohbet edebilmek için önce samimi duygularla yaklaşıp sonrasında onu can kulağıyla dinleyerek önemsediğimizi göstermemiz gerekir. Sohbet etmenin yeni diyaloglar kurmamizin yegane kuralı budur. Bir insani dinlemezseniz onu anlamaya çalışmazsanız karsiya bir güven vermediğiniz gibi onlarla sağlıklı iletisim kuramazsınız. Sağlıklı iletişim derken kurduğunuz sohbetin yada arkadaşlığın bir güven uzerine kurulu olup bunun devamlılığının gelmesi her ne olursa olsum o konusmanin dış etkenlerden etkilenmemesi sağlıklı iletişimdir. Insan birşeyleri duzeltmek icin önce kendinden başlamalı birseylere.

Mesele İletişim

 

Mesela iletişim kuramiyorsa, sohbet edemiyorsa, birseyler onu sürekli rahatsiz ediyorsa yolunda gitmeyen unsurlar bulunuyor demektir. Bu unsurları düzeltebilmek adına yapması gereken şeyler oncelikle dusunce yapısını degistirmelidir. Birseyleri yoluna koyabilmek icin düşüncelerin bır tık daha pozitif olması gerekir. Pozitif olmalı ki karşılaştığı her sorunu konusarak halledebilmeli. Şiddet içerikli kelimeler kendini rahatlatmak için karşı tarafı kırıcı konuşmalar yapılamaması gereken davranışlar. Toplum psikolojisini düşünecek olursak eğer bu tip konuşmalar normalleştirilip hersey yolunda edasında davranılması eleştiri yapılması gereken konuslardan birtanesi.

Bazı insanlar

Bazı insanlar kendisini okuyarak yada görerek gelistirebiliyorken bazı insanlar ise cahil kalmayı tercih ediyor. Cahil kalmayi yineleyen kesim ise toplum psikolojisini kötü yönde etkilemekte. Yani arkadaşlar tüm bu konuların esası sağlıklı iletişim kurabilmeye dayanıyor. Güzel iletişimler güzel sohbetler kurmak aslında ne kadar basit iken zorlaştırılıyor. Bunları daha da güzel hale getirebilmek için biraz daha çaba sarfedersek herşey cok daha farklı olabilir. Güzel ve popüler sohbetler icin star chat uygulamasını yükleyerek anın tadını çıkarmaya ne dersiniz ? O halde hiç vakit kaybetmeden hemen deneyip güzelliklerden faydalanma zamanı. Hos sohbetleriniz olsun ~

sohbet sohbet sohbet sohbetsohbet