tevazu Sohbet

Tevazu Sohbet

Tevazu sohbet

Tevazu sohbet öncelıkle Sohbetyildizi okuyucuları  selamlar bugun tevazu Sohbeti ele alıp sizlere azda olsa tevazu sohbetten bahsetmek isdiyorum dini söyleşi de diyebiliriz tevazu sohbetleri mutevazi bir durumda insanların birbirlerinin yüreklerine dokunarak konustukları sohbetin genel adıdır tevazu nedir tevazu alçak gönüllük demektir aynı zamanda güzel konuşma mutevazi olma aşamasında insanların gönüllerini kırmadan birbirleriyle ettikleri sohbete tevazu sohbet denir konuya açıklık getirmemdeki sebep Sohbetyildizinin tasavvufu dini sohbetlerini duymayan kalmadı gerek konu ve konularıyla tevazu sohbetlerine sizlerde dahil olabilirsiniz üstelik kayıt kuydat üyelik talebimizde yok direk giriş ve sohbet keyfi sohbetyildizi.com sohbet sitemizde sizlerle birlikte daha iyi ve hoş sohbetlere ulaşma aşamasında sizlerden gördüğümüz destek sayesinde artık dini sohbetlerdede bizleri tercih eden okurlarımıza binlerce kez teşekkür ediyoruz ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz Bir nefes Sohbet Bir neFes mevla aşkı Bir neFes Sohbet söyleşi nefes nefese keyifli Bir sohbet ortamı diliyoruz.

Tevazu Sohbetine Örnek

“Ben kul oldum, kul oldum, kul oldum. Ben âciz kul, kulluğumu îfâ edemediğimden utandım ve başımı önüme eğdim. Her köle âzâd edilince sevinir. İlâhî! Ben ise, Sana kul-köle olduğum için sevindim.” niyâzında olduğu gibi, hakîkî tevâzû, kulu ilâhî azamet karşısında yokluğunu îtiraf ile boyun eğmeye sevk eder.

 

Sohbet odalarına nereden bağlanabilirsiniz ?

Sohbet odalarına katılmanın Çok yolu vardır aslında pc tablet  cep telefonu  web ‘den bağlanabilirsiniz Google playstoreye Sohbetyildizi yazıp uygulamamızı indirebilirsiniz Birde andro irc’ten  katılabilirsiniz ANdro irc biraz teferruatlı bir programdır o yüzden kanala giriş yapmadan bence onu pek denemeyin direk giriş için bir link hazırlayayım alttaki Resime tıklayarak dire Rumuz yazan yere nickinizi yazıp sohbete dahil olun ve #operhelp deki arkadaşlardan kanal hakkında bilgi alıp bağlantı yönergelerini öğrenebilirsiniz bizler bu sosyal sanal çerçevesinde yıllardır emek vermiş bir Chat uZmanı ProfesyoneLı olarak sizlere verilen her emek ve her deger için Bu yolda kaliteyi ımkanınıza Sunma adına belirli ar-ge çalışmalarınıda başlatmış bulunmaktayız yeni Proje Sitemizi Çok yakında sizlerin hizmetine sunmaya başlayacağız Sesli yazılı Renkli Sohbet etme ayrıcalıkları ile tanışmak istiyorsanız geç kalmış sayılmazsınız tevazu chat Sizlerin hizmetinde.

sohbet

sohbet