Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Turkcell Sohbet odaları

Turkcell Sohbet odaları

Turkcell Sohbet odaları Turkcell Gsm şebekesi bildiğiniz üzere Türkiye’nin en önemli Gsm şirketlerinin başında gelir hiç unutmam
Bir gün iboo ben 5 6 arkadaş erzurum’a rafting yapmaya gittik lakin yolda kaybolduk ve çıkmaz bir ormanda yürüyoruz
dermanımız kesildi iboo boğazı hiç durmaz ormanda gördüğü bitkiyi yeme dememize rağmen boğazına dizmiş hepsini neymiş efendim karnı acıkmış.
neyse biz tabi her-şeyden bir haber yolumuza devam ederken ibo efendi kızardı bozardı seside çıkmıyor baktık çok fena oldu düştü yerlere bildin koca çam ağacı yerinden devrildi sanki herkeste bir korku nacağız endişesi iboo kıpkırmızı acaba dedik alerji-simi var bir bitkiye hemen telefonlara sarıldı arkadaşlar ben tabi elimde ıslak bez ibo beyin yüzünü siliyor pansuman ediyorum.

Ve Diceksiniz-ki Bunda ne var bunun nesi anormal herşey bu-dakikadan sonra zaten gerçekleşiyor olaylar çerçevesi aman Yarabbim
her-kezde aynı endişe yüzlerde Şebeke yoktu ne olacaktı artık herkes birbirine bakıyordu ne yapılmalı diye ibo baygın yerde yatıyordu.
Bir ümit cep telefonuna davrandım dedim şansıma baktım ki aman allah’ım Full çekiyor arkadaşlara dedim benim telefon çekiyor 112 ambulansı aradık onlar Afat ekipleriyle konuşup onları bizim bulundu-muz alana yönlendirdiler.
ambulans lar geldi doktor ilk mudahaleyi yapıp bize Bilgi verdi korkmayın sadece yediği mantardan zehirlenmiş dedi
hastaneye gittik serum taktılar iboo 2 saate kendine geldi söylediği ilk cümle kumsala haber verdiğiniz mi evet haber verilmemişti.

iBoo ya dedim buyur kardeşim benim hattım Turkcell ona teşekkür edip kumsalı ara ve tavsiyede bulun turkcell e Çok teşekkurlerini sunmak için iBoo müşteri hizmetlerini aradı durumu anlattı ordaki dostlar saolsunlar kendi hikayeleri gibi dinlediler duygulandılar gerçekmi diye sorgulama yapıp hüzünlendiler.
Bizlerde Turkcell e teŞekkür’lerimizi göstermek adına kanalımızda Turkcell Sohbet odalarını açtık ilk ziyaretçilerimiz temsilciler oldu mekanı beğendiler bir daha böyle
Kötü Bir anı yaşamamamız için dua ettiler ama her şerde bir hayır vardır felsefesiyle doğan hadiseler bazen insanların güzel
insanlarla tanışmamıza vesile oluyor ve bu Doğrultuda. kimseyi

admin 26
4 Yorumlar
yohh

Mükemmelsiniz :d

LiLa

Ne duygu yüklü bir hikaye bayıldımmmmm:Dddd

MavimSi

Cok gecmis olsun arkadasa cok uzuldum ???sizin neyinize rafting

Cevap bırakın