Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Vodafone Sohbet odaları

Vodafone Sohbet odaları

Vadofone sohbet
Vodafone sohbet odaları da nedir ya diyenleri duyar gibiyim 🙂 valla arkadaşlar bizim Kaan (BLuesea) ibocum yazıver dedi kıramadım.

Arkadaşlar vodafone dünyada büyük isim yapmış Telekom üzerine ve İnternet üzerine çekilebilirlik ve hizmet kalitesi anlamında kendisine rakip bulamayan en büyük Telekom şirketidir.

Bizler vpdafone firmasını neden bu kadar çok seviyoruz diye geçen düşündüm. Kendi cevabımı kendim aynı gün içerisinde buldum. Oruclu iken hava sıcak diye Uludağ’a çıktık arkadaşlar ile benim cihazım vodafone iken diğer arkadaşlar başka firmanın hatlarını taşıyorlardı. Can sıkıntısı yürü Allah yürü derken kendimizi oteller bölgesinin üstünde 7 göller diye hitap ettiğimiz bir yerde bulduk. Hiç beklemediğimiz bir anda içimizde bulunan Kaan arkadaşımızın ayağı kaydı ve düştü.

Kalçası çok acımıştı biz müdahale etmek istemedik. Neticede müdahale etsek bize kızabilirdi. Acilen ilk yardım elini çağırmak gerekiyordu. Hepsi birden telefonu aldılar ellerine ben tabi Kaan ile ilgileniyorum. Sıra ile arkadaşlar denediler hiç birinin telefonu çekmiyordu. Neyse ki yanlarında ibOo kardeşleri vardı. Elinizdekini yavaşça kenara koyun ve bekleyin dedim. Beklediler sağolsunlar.

Telefonumu cebimden en hışımlı halimle çıkardığım gibi hemen 156 jandarmayı aradım. Dedim komutanım başımıza böyle böyle bir olay geldi bize acil bir helikopter lazım.
Lafımı olur dedi sağolsun Yanlız bir merakı vardı. Nasıl olur da bahsettiğin bölgede telefon çeker bunu bana anlat dedi. Sonra numaramı istedi bana yazmasın diye kendisi aradı beni. Yanımıza yardım ekibi gelene kadar anlattım.
O an direk vadofone ye geçiş yapmış canını yediğim 🙂 neyse arkadaşlar da bursaya dönünce birer birer vodafone ye geçtiler şimdi gönül rahatlığı ile dağa çıkıyorlar.
Biz neden mi her gelen misafirlerimize Vadofone öneriyoruz?. Bütün mesele şu arkadaşlar muhabbetin sohbetin en doruk noktaya ulaştığı sırada neden sizin bizimle iletişiminiz kopsun ki. Dünyanın her yerinde çeken vadofone ile sohbet etmek ayrıcalıktır.
Sizleri operatorunuzun aracılığı ile sohbet sitemize davet ediyoruz elbet sizlerde Google ye çok değil sadece vadofone Sohbet odaları yazıp bizim sitemize yani www.sohbetyildizi.com a gelmeye can atıyorsunuzdur. Burada ne mi var arkadaşlar.

Huzur, muhabbet, aile ortamı, dertleşmek, gülmek ve eğlenmek hayatın her anını sanalda dolu dolu yaşatmak size olan en büyük temennimizdir. Haydi sizlerde durmayın hemen Google ye vadofone Sohbet yazıp sohbetyildizi na bir kere tıklayıp sohbet platformumuza giriş yapın. Herşeyin gönlünüzce olması temennisi ile sizlere cani gönülden hayırlı ramazanlar diliyor, tuttuğunuz oruçların kabul ve makbul olmasını ALLAH dan niyaz ediyorum ~ibOo

admin 27
2 Yorumlar
yeşillll

çok sirinsiniz gencler ? bizler gibi sohbet etmeyi cok seven arkadaşları da aramızda görmek isteriz ?

MavimSi

Kalcasi aciyan arkadasa acil sifalar ????cok guldum cok guzeldi gulmeye ihtiyaci olan gelsin burda beles gulmek ???

Cevap bırakın