Yazgülü Sohbet

Yazgülü Sohbet

Yazgülü Sohbet!! Sicak zamanlardan birinde öylesine meltemsi bir hava buğday renginde bir güneş !! güneşin kulağima fısıldadığı merhaba dünya ..Günlerden bir Yazgülü günlerden hayat, günlerden huzur ,günlerden mutluluk huzur ve tebessüm.. Yazgülü havasinda bir tutam mutluluk kalplerde körpecik heyecan ve birde ay tutulmasi gibi benliğim.. Bana ışık tutmaya geldiysen otur yanima ışık tutmayacaksan hiç beni umutlandirma der gibi içimdeki duygularim .. Sana nerden seslensem bilmiyorum bir sen birde ben birde ruhumdaki anlamini bilmediğim cümlelerim.. Sana anlatamadiğim hecelerim.. Denizin içimi ısıtan ruhumu okşayan sessiz sedasiz dalgalarini kıyıya vurdukça derinden bir nefes huzur huzur ve Ruhumun esir tuttuğu cümlelerimi bulutlara biraktiğim bir hal ..

Anlatamıyormusun Derdini?

Sebebini bilmediğim içimde garip öyle deli hoyrat misali çılgın yanlızlığım .. Ne yapsam bilemiyorum seni orada bulabilirmiyim? Nutkum tutulurmu böyle huzurlu bir ortam güneş,gökyüzü, maviliğin bana verdiği cam kiriklariyla dolan kalbimi akil almaz bir şekilde tamir ettiği bir gün.. Zamansiz başlayan sağanak yağmurlar gibi süzülen umutlarimiz hayallerimiz ve biten yanlizliğimiz ve dipte hissettiğimiz bir anda birden hayatimizda Yazgülü tadinda kendimizi farkli yerlerde buluruz . Bunlardan biride sohbetyıldızı!! Sohbet etmek zaman zaman hepimizin keyif aldiği bir ortamdir nasilmi peki ? Real hayatimizda derdimizi dökemediğimiz zamanlar oldukça fazlasiyla yaşıyoruz kendimi kasmak yerine neden sanal dünyada sohbet etmek olmasin .. Global hayatta sanal dunyada Kendimizi rahatlatmak bir nebzede ruhumuzu okşayacak bir ortam sanal sohbet odalari.. Sanal sohbet odalarinda bazen şöyle baktiğimda diyorum ki etrafimda okadar insan var neden kalabalik ? Neden kimse ile karşi karşiya oturduğumda kendimizi ifade edemiyoruz neden yarim kaliyor cümlelerim..fincanımdaki kahve gibi neden insanlar soğuk ?? Neden hayata dair ne var ise konuşamaz olduk .. Ey dünya senmi beni anlamiyorsun yoksa benmi senden medet umuyorum senmi beni dinlemiyorsun yoksa benmi senden kaçıyorum .. Sevgili arkadaşlar bu cümleleri bazen hemen hemen hepimiz söylenip duruyoruz deilmi ? Beni anlayan kimse yok kendi kendime düşüp kalkiyorum elimden tutan hiç bir dostum yok..! Düştüğüm kuyulardan tırnaklarımla kazınarak kendim tırmanıyorum .. aslında öyle deilmiş sohbetyıldızı diye bir dünya sanal sohbet mi ? Evet sanal sohbet .. Sabah kalktiğimda üzerime sari renge boyanmış güneşin sicakliği. Ruhumuzu okşayan ılık masum saf ve temiz buhran olmuş zifiri karanliğima sarının üzerimde biraktiği masumhane his yüzümde tebessüm kalbimde kanatlarini yeni uçmaya başlayan küçük serçe heycani mutluluk.. Ben bunlarin hepsini sohbetyıldızında buldum ya siz ? Sadece bir Adım ötede !! Size pamuk şekeri tadinda bir his birakan ve kalbinizi yerinden oynatan sohbet odasi .. Bir birinden güzel çalan şarkilar şuan çalan Neşet ertaşın söylediği gibi Karadir bahtim kara !! Nekadar güzel bir türkü değilmi bazi türküler vardir sen sus senin yerine ben konuşurum gibi burda demek istediğim, Bir birinden farkli insanlar sevecen sicak samimi dostluklar ruhumuzu bazen arafta bırakır bazende bulutlarin üzerinde bırakır..

Sohbet Odaları Bize Neler Katıyor

Peki ya sohbetin bize kattiği nelerdir ? Karakter sadakat sevecen huzur ve birazcik da olsa kalp atışlari .. sohbet etmekten yoruldun mu ? Farkli farkli oyun odalarinda rakip olan arkadaşlar ilede cesur olmamizi sağlarken zaman ne çabuk akip geçiyor değilmi ? Peki ya radyo !! Ben bu şarkıyı sevmiyorum dediğim zaman onlie olan Dj ler canli canli anons lar eşliğinde sevdiğimiz şarkılara yer veriyor mutluluğumuz ikiye katlanip zamanin bana vermiş olduğu bir gün daha bitiyor nasil keyif aldiğimizi o zaman bitiminde anliyoruz ve sabirsizlikla sohbet ortamina girmeyi bekliyoruz 7/24 saat canli olan her defasinda ayni kişiler ve farkli insanlar ile iletişime geçerken bu ani unutmadiğimiz gibi sohbetin ve müziğin diplerine vurmuş oluyoruz ne diyoruz peki sohbetyıldızı kalpleri insanlari ve dostluklari bir arada tutan Türkiye’nin en sevecen,en güvenilir,en kaliteli ve en samimi insanlarin bir ortamda tutan tek sohbet sitesidir o halde yapmaniz gereken sadece şu..sohbetyıldızı na katilmak.. Yazgülü tadinda sizleride aramizda görmekten mutluluk duyariz …

sohbet