Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Yıldız tilbe

Yıldız tilbe

 yıldız tilbe Sohbetin yildizi olan sohbetyildizi ailesinin oluşumuna en büyük etkendir yıldız tilbe.
Onun hayranlığı ile esinlenerek tamamen onun hayranları ile dolu bir sohbet sitesidir sitemiz.
Evet değerli sohbetyildizi ailesi, yildiz tilbe izmirin gültepe mahallesinde dünyaya gelmiş anne ve babasının, 6 evladından sadece birisidir.
Çocukluğundan beri gerek sade oluşu, asaleti, şerefi ve nerde ne konuşmasını bilen tavrı ile bütün çevresi tarafından sevilmiş olup, aynı zamanda herkez tarafından imrerek bakılanok naif ve nazik bir insandır.
2003 yılında yürü anca gidersin adlı albümü ile Türkiye de her tarafı kasıp kavurmuş, zaten milletin gönlünde belli bir yer edinen kendisini tamamen doruk noktalara ulaştırmıştır.

Düşünsenize bizim çocuk olduğumuz henüz 15 yaşında olduğumuz dönemlerde her yerde inanın buna her yerde onun şarkıları çalıyordu.
Gerek duygusal, slow ve pop gerekse uzun hava şeklinde okuduğu her türkü ve beyit gönlümüzde bambaşka bir yer edinmiştir.
Türkiyemin yıkılmaz sanatçılarından birisi olan yıldız tilbe bir ömür albüm çıkarmasa dahi belkide gündem den bir an olsun düşmez asırlar boyu…

Bizler yıldız abla dedik ona cani gönülden sevdik. O da bizleri çok sevdi sağolsun.
Mesela Web sitemizi açmadan önce kendisi ile konuşup hayranları bir çatı altında toplamak istiyoruz senin için mahsuru varmıdır ablam dediğimizde maddi bir ihtiyacınız varmı cevabı bizi çok onurlandırmıştı.
Her ne kadar o sıra hayır ablam sağol demenin pişmanlığını içimizde yaşasak da bu böyle olmuştu. 15, 16 yaşlarında iken köyde kızlara sürekli onun şarkıları ile seslenirdik.

Mesela derdik ki, olsun mu olmasın dert sana uğramasın. Gitsin de gelmesin bir daha ayrılık hiç.
Mevlam sakınsın seni her türlü gözden…
Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamazki…! Dalar giderdik sevdiğimiz kızın gözlerine.
E tabi karşı taraf ta hemen onun şarkısı ile cevap verir di.
Güzel elbiseleri giyip kuşanacağım senin önünden geçip sana bakmayacağım. Bide sonunda demez mi yürüüüü anca gidersin diye, ölürmüsün öldürürmüsün :).
Evet arkadaşlar daha önce sitenin açılışından isminin neden sohbetyildizi oluşundan sizlere hiç bahsetmemiştim. Bütün duygu yoğunluğu bu şekilde idi.
Ben arkadaşlar ile bir araya gelip herkez den isim alır iken bu fikri ortaya attım. Onlar da yıldız tilbe yi cani gönülden sevdikleri için çok mantıklı geldi ve kırmadılar.

 Sohbetin yildizi olan sohbetyildizi bu şekilde başladı hikayesine… Sizlerle cümleleri kuruldu. Allahın izni ile de bir an olsun 5 ay önce yaktığımız bu ateş sönmeyecek. Daha da büyüyerek tüm dünya en iyi Web sitesi hedefine ulaşacaktır. Herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalınız… ~ibOo

admin 25
Cevap bırakın