Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Dini Sohbet Odaları

Dini Sohbet Odaları

Dini Sohbet Odaları

Dini Sohbet Odaları ile islam üzerine sohbetler kurabileceğiniz ve bu konular hakkında kendinizi geliştirebileceğiniz sitemizde her saat online olabilen arkadaşlar mevcut. Siz sadece paylaşım yapıp öğreneceğiniz konuları düşünün yeter. Sohbetyildizi farkıyla her sohbet daha da güzel arkadaşlıklar ile sonuçlanacaktır.
Islami Sohbetler gerçekleştirmeye çalışırken tesettür ya da tesettür olmayan diye insan ayrımı yapan arkadaşlar varmış. Doğru bulmadığım davranışlardan bir tanesi. Kimi insan vardır dış görünüşü dini sohbetler gerçekleştiremez gibi görünse de aslen çok fazla bilgiye sahiptir. Kimisi ise vardır tamam bu insan çok bilgili duruyor dedirtir fakat diğer kişinin bilgisinin yarısı bile onda yoktur.

dini sohbet odaları

dini sohbet odaları

Her zaman da düşündüğümüz gibi dış görünüşle bilgili olmanın alim olmanın bir alakası yoktur. İslâmî sohbet demişken öyle sıradan donuk bir sohbetten bahsetmiyorum. Hem sohbet etmek hem eğlenmek hemde dini yada islami chat sohbet yapmanın tadını çıkarmaktan da bahsediyorum. Eğlenerek ve öğrenerek zaman geçirmek şahane.
Hem de bu söylediklerimizi yaparken ücret ödemeden ve herhangi bir zorunluluk olmadan devam ediyorsunuz. Sadece kendinize bir rumuz belirleyip o rumuzu kayıt ettikten sonra sohbet etmeye chat yapmaya başlayabilir şahane dostluklar kurabilirsiniz. Başka bir konuya daha değinmek isterim. Bazı arkadaşlar evleneceği ya da flört edeceği arkadaşlarını da bu sitelerden seçmeyi tercih ediyor. Kendince bu yönde de düşünceleri var. Islami sohbet ederken her şey usulünce ilerlerken sevgili arayışı içinde olanlarda bu fırsatlardan yararlanıyor.

Sadece islami evlilik sitesi arayışı içerisinde olanlarda var elbette fakat islami evlilik siteleri olarak adlandırarak bu arayışı kısıtlamanın bir mantığı yok. Dini Sohbet kanalları aracılığı ile sohbet ederken bu konular da gündeme gelip konuşulabilir. Hatta sizlerin beklentileri dışında olaylar da gelişebilir. Her şeye hazırlıklı olmakta fayda var. Önemli olan da bu güzel sohbetler içerisinde iken gönül dostu, gönül aşkı bulmak değil mi? Bu dünyada ne isterseniz isteyin Allah’tan isteyin. Inanci tam insanlar ile karşılaşmak her kulun istediği bir şeydir. Başınıza ne gelirse gelsin bütün şerlerde vardır bir hayır diyerek yolunuza devam edin. Bunun gibi bir-çok konu ve konu başlığı adı altında konuşmalar gerçekleştirmek için sizde zaman kaybetmeyin. Klavyemizden kalıcı dostluklara ~ Sağlıkla Kalın

Gofretice Can 6
1 Yorumlar
Gofretice Can

Kaleminize emeğinize sağlık.

Cevap bırakın