Meslek Seçim Sohbetleri

Meslek Seçim Sohbetleri

Sohbetin Ayrıcalığı Sohbetyildizi

 

Kişinin sevdiği şeylerden ödün verip seçtiği sohbet yeri Sohbetyildizi.com a hoşgeldiniz.
Sohbet etmenin bir ayrıcalık haline geldiği şu zamanlarda, karşımıza çıkan kişilere tedirgin bir şekilde yaklaştığımız bir devirde yaşıyoruz. Acaba konuşsam beni tersler mi dediğimiz çok oluyor. Tedirginlik yaşamadan gönül rahatlığıyla yaklaştığımız tek yerdir sohbetyildizi.
Sohbetyildizi denildiği zaman bolca nefes çekip huzurla girdiğimiz bir siteden bahsediyoruz bu site sizin de içinizi ferahlatacak.

Alanında uzman olan bir doktor, bir öğretmen, bir mühendis, bir psikolog gibi bir çok kişi sohbetyildizi chat sitemizi tercih ederek çevresine faydalı oluyor gerekirse turizmle ilgilenen bir arkadaşımıza başvurarak yaz tatilimizi nasıl değerlendireceğimizi seçiyoruz.

Bizler sadece sohbet etmiyoruz. Dertlerimizi paylaşıyor ve paylaştıkça azalan sıkıntılarımızla real hayatımıza da renk katıyoruz.


Meslek Sohbetleri

Bir doktor hastalarıyla nasıl diyalog kuracağını kimi zaman sohbet sitemizdeki arkadaşlarıyla konuşarak çözüyor. Mesela bir öğretmen kanalımıza gelen bir öğrencinin okulda yaşamış olduğu hislerini öğrenerek kendi öğrencilerine yaklaşımını değiştirebiliyor. Sohbetyildizi chat sitemiz mesleki alanlarda bir çok kullanıcıya örnek oluyor ve bilgi paylaşımı sağlıyor.

Chat sitesinde aranılan değerlerden bir tanesi de ruh haline hitap edilebiliyor mu diye düşünülmesidir. Kanalımızda bulunan kullanıcıların, yöneticilerin, dj”lerin insanların ruh hallerine göre hareket etmeleri arkadaşlık duygularının genişlediği bir ortama sahip olduğumuzun bir belirtisidir.

Meslekler hakkında bilgi almak isteyen bir sürü kişi de sohbetyildizi chat sitemizi tercih ederek kendilerine bir fikir ediniyor ve bir yol çiziyor olmaları kanalımızın kalitesini bir bakıma öne sürmüş olmaktadır.
Mesela İstanbul ve çevresinde tekstil giyim üzerine çalışanların iş bulabilme ve çalışma sorununun az olduğu görülmektedir. Ankara da memurların masa başı iş arayanların çoğunluğunun olduğu, İzmir’de Mobilya tarzı üretim konusunda ileride olduğunu kanal sakinlerinin de söylemlerine göre hareket edilebileceği söz konusudur.

Chat sitesinde iş bulun

 

Is arayan bir kişinin kanalımız da bulunan kullanıcılar tarafından da yönlendirilerek iş Bulabileceklerini de  belirtmiş olmak isteriz. Yani işsizliğe bir çözüm olarak seçilecek olan sohbet kanalımız size sadece muhabbet ortamı sunmuyor bu vb. birçok alanda da yardımcı olabileceğimizi söylüyoruz.
Sohbetyildizi kullanıcıları olarak aradığınız ve bulamadığınız huzur ve sevinci bulabileceğinizi vaat ediyor ve sizi aramızda görmekten mutlu olacağımızı bildirmek istiyoruz. İş arıyor ve bulamıyorsanız belki aradığınız meslek kanalımız da. Gelin bir de siz sorun, hayatınıza yön verin.

admin 4
1 Yorumlar
Furkan Cenk Irmakcan

Meslek seçimi çok önemlidir. Malesef ben bunun beledilini çok ağır ödedim. Gerçekten mutlu olduğunuz kendinize yakıştırdığınız mesleği seçmelisiniz güzel yazı emeğine sağlık.

Cevap bırakın