PUBG Sohbet Odaları

pub sohbet

Pubg Sohbet odaları

 

Pubg sohbet odalarımıza hoşgeldiniz
Sohbetyildizi chat sitemizde Pubg de rekor kıran oyuncuların buluştuğunu biliyor muydunuz ?
Günümüz online oyunlarından , Dünyanın bir çok yerinden aktif bir şekilde Pubg oynayanlar ile sohbetyildizi chat sitemizde buluşuyor ve nasıl taktik izleyeceğimizi konuşuyor. Oyuna yeni başlayanlar için bilgiler veriyor, ve nasıl oynandığını anlatıyoruz.
PUBG ’nin sanal dünyada kimseden medet ummayarak oynanılan bir oyundur. Bu oyunda karşınıza çıkan düşmana, rastladığınız ilk anda yapılması gereken silahınıza alıp karşınızdakini vurmaya çalışmak olmalıdır. Yoksa onun yapmış olduğu hamleyle ölecek olan ve puan kaybedecek olan siz olursunuz. Hiç kimseden medet ve empati beklemeden gerekirse bir savaşçıya dönüşerek oynamalısınız bu oyunu. Şunu açıkça belirtmek isteriz oyun oldukça zor. Gerek rakiplerin ustalığı ile, gerekse bir türlü çözülemeyen ve insani çileden çıkaran hile sorunlarından dolayı birçok kez ölecek ve hırslanacaksınız ve tabi eğer sabırlı biri değilseniz bu oyundan koşarak uzaklaşmalısınız =)
Oyunda bir uçakta ve harita üzerinden hareket ederek başlıyorsunuz. Şöyle bir hayal edelim;
bir adaya düşüyorsunuz ve etrafınızda 100 eli silahlı ve sizi öldürmek isteyen insanlar var. Ve böyle bir alanda tek başınıza kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki en ufak çıtırtı sesinde yerinizden zıplarsınız. Hayatta kalma mücadelesinin esas alan bir oyundan bahsediyoruz. Ve bu oyunda sesleri dinlemeniz çok büyük önem taşıyor. Bu adada elinize geçen her hangi bir silahla karsınızda gizlenerek hareket eden, Dünyanın her yerinden bu oyuna dahil olan insanları öldürerek puan kasıyor ve kademe kademe yükseliyorsunuz.

 

Pubg oyuncuları Sohbetyildizinda

Sohbetyildizi chat sitemizde PUBG oynayan ve bu işin strateji lerini bilen arkadaşlarla sohbet etme şansını kaçırmamalısınız.
PUBG ’nin en zor ve karmaşık olan kısmı envanter yani çantanızın düzeni. Oyunda paraşütle iniş yaptıktan sonra ilk yapacağınız şeyin koştura koştura silah, zırh ve eşya bulmanız olduğunu söylemiştik fakat etrafta bulduğunuz silahları ve zırhları envanterinize eklerken kendinizi kuytu köşelerde tutmaya çalışın çünkü o sıra da ekranı göremez ölmeniz kaçınılmaz olur. Biz sohbetyildizi sitemizde Pubg hakkında konuşurken en çok öldüğümüz kısım olarak bundan bahsederken kendimize güldüğümüz bir çok anımız var. Evet bu sistem sizin kontrolünüzde olduğu için eşyaları düzenlerken pisi pisine ölebilirsiniz. Bazende elinizdeki silahı daha iyisiyle değiştirmeye çalışırken hazırlıksız yakalanarak öleceksiniz, şimdiden söyleyelim 🙂

Ben ve bir çok arkadaşım Pubg oyununun nasıl bir oyun olduğunu Sohbetyildizi PUBG odalarında öğrendi. Ben özellikle kanalımızda bulunan WalkingAlone den öğrendim. Onun davetiyle oyuna dahil oldum ve orada olup sohbetyildizi na gelen insanlarla tanışma fırsatını yakaladım ve böylelikle oyunda nasıl rahat ilerleyeceğimi de çözmüş oldum.

Pubg nasıl oynanır?

Pubg sohbet odalarına gelerek oyunun nasıl oynandığını birinci şahıstan öğrenmek istemez misiniz? Kademe yükseltmek için sohbetyildizi chat odalarımıza gelin size nasıl As olunur püf noktalarını söyleyelim. HiFa

ETİKETLER :
sohbet