Yaşam Sohbetleri

Yaşam Sohbetleri

Yaşam Sohbetleri

Yaşam sohbetleri hayatın her anında kurduğumuz sohbetler anlamını taşımaktadır. Sohbet deyince aklimizdan bazi düşünceler geçer kimene göre arkadaşlarla sohbet kimine göre aile ile sohbet kimine göre hiç tanimadiğin insanlar ile sohbet… Ya siz hangisini tercih edersiniz ? Aile ile sohbet: sabah kalkariz kahvaltimizi hazirlariz ve büyük bir ailen var ise onlarla birlikte güzel kahvalti eşliğinde tadina doyum olmayan bir sohbet eşliğinde kahvaltimizi yapariz. Peki Ya arkadaşlar ile sohbet? Akşam üstü çayı yada sıradan bir kahve eşliğinde laf lafı açtığı gibi sohbetin verdiği en koyu diplerinde kadar indiğimiz doğrudur.

Yaşam Sohbetleri Söyleşisi

Yaşam Sohbetleri Söyleşisi

ORdan BuraDan GeliyoruZ !

 

Ordan burdan derken hayatin bize verdiği mutlu yada mutsuz duygularini dillendirip budaklandirip ağızdan ağıza sohbet eşliğinde nacizhane duygular ile bağdaştırırız. Birde akşam sohbetleri olur gündelik hayatımızda bir ordan bir burdan derken birde aile içine davetsiz misafirler katıldığı zaman daha keyif Li bir halde ilerliyor. Zaman akşam sabah derken günler aylari aylar seneleri kovalar. Saatler gizli bir şekilde ilerler akrep ve yelkovan sürekli yer değiştirir tipki hayatin bize yer değiştirdiği gibi. Peki siz hiç sanal sohbeti denedinizmi? Ben denedim günlerden birinde telefonu elime aldim ve gezinirken sohbet yıldızı diğe biryere tesadüfen girdim.

 

Duygular Sarar BaZen

Biraz izledim neler oluyor acaba burda dedim sohbet ederken bazı dostlar anlamsiz bir duygu sarmisti beni izliyordum. Şaşkın bir halde ne anliyorlar demiştim izledim izledim durdum. Farklı şehirlerden farklı ülkelerden yüzlerce insan yüzlerce yeni yüzler bayan erkek karişık bir ortamda kendimi buldum. Evet bende bir iki kelime birşeyler yazmak istiyordum merhaba ile başladim ve birden kendimi bir birinden yüreği güzel insanlar ile tanimadiğim bir ortamda buldum. Evet arkadaşlar etrafimda birsürü insan var ama sanal sohbetin bana verdiği anlamsiz bir mutluluk oluştu kalbimde çok garip deilmi hiç tanimadiğiniz insanlar ile sohbet etmek kendimi okadar güvende ve huzurda hissediyordum ki. Bunu nekadar çok anlatsam anlatılmaz bir duygu hiç tanimadiğim insanların bana vermiş olduğu huzur rahatlik kimse beni tanimiyor ama herkez bana farkli sevecenlikle yaklaşiyor kendimi çok rahat bir dil ile ifade ederken bir okadarda heyecanliydim ki. Bazi insanlar sanal sohbet deyince şöyle bir düşünüyor kötü bir anlatim tabiri olsada nacizhane ve gayet hoş bir ortam olduğunu size ifade etmek istiyorum ..

Yaşam Sohbeti

Yaşam Sohbeti

Bazı Duygular Anlatılmaz Yaşanır …!

 

Bazi duygular anlatilmaz yaşanir gerçektende öyle samimi,içten,rahatlik,huzur,verici bir ortamda olduğum için bundan büyük bir keyif ve rahatlik hissediyorum … Evet arkadaşlar bunlar anlatilmaz yaşanir eyer sizde böyle bir keyif almak istiyorsaniz o halde sizinde sohbetyıldızında olmanizi isterim Bu gurur verici hislerinde sizinde yaşamanizi isterim her insan biraz mutlu ve keyif almaya hakki vardir hayata dair ne var ise yaşamaya hakki vardir sohbet insanlari biraz ürkütsede nasil keyif verici olduğunu sizinde görmenizi ve tanimadiğiniz insanlar ile sohbetin dibine vurmanizi isterim ne diyordu atalarimiz derdinde hoş lütfunda bir sohbetin bana verdiği anlatilmaz heyecani hepsinin toplandiği bir ortam sadece sohbetyıldızında … ~Aybuke~

admin 31
7 Yorumlar
iLSu

emeğine sağlık

My

Emeğinize sağlik

ibOo

Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuŞ. Devamını bekliyoruz (:

Cirkin

Emeginize saglik Aybuke, harika paylasım..

Jack

Çok iyi ya.. Emeğine sağlık.

Kahve

Emeğine yüreğine sağlık

aSeL

Yüreğine sağlık.

Cevap bırakın