Aşk Sohbet Odaları

 

Aşk sohbet odaları

Aşk sohbet odaları, Sohbet ettiğin chat ortamında aşık olmak herkesin başına gelebilecek şeylerden bir tanesidir. Kimisi kıymetini bilir, kimisi de keşke olmasaydım der kavuşamadığı, acısını çektiği kişi için. Aşk güzel bir duygu imiş. Real hayatımızda karşımıza çıkmayan bir aşk sanal hayatımızda çıkabiliyor, çıkmakla kalmayıp reale aktarabiliyoruz. Sanal Aşk’ın reale aktarıldığı tek sohbet sitesi sohbetyildizi.com

Sohbet etmenin tadı elbette sevdiklerimizle çıkar. Bunun yanı sıra heyecanı ise, gönül bağı olan birisi var ise o zaman çıkar. Sohbetyildizi chat sitemize gönül bağı olup birbirlerine aşkla bakan bir çok çiftimiz de dahil olmaktadır. Onların o muhabbeti diğerlerine de ilham olmakta ve aşk için sabırla gelecek heyecanını beklemektedirler.
Aşk bana göre kişiden kişiye değişen ve herkesin kendi düşüncesinin doğru olduğuna körü körüne inandığı, imkansızı istediği şeydir. Bazen de asla elde edemeyeceğini bile bile O’nda ısrar etmektir. Gözlerle anlatmaktır bazende, dil tutulur söyleyemez çünkü.
Senin ona karşı olan sevgine, tutkuna, eriyip bitmene karşı, O’nun her şeyin farkında olup artistliğinden taviz vermemesini bile kabullenmektir.

Aşk sohbet odaları

Sohbetyildizi ‘mızda  bulunan bir çok kullanıcıya da sorarak Aşk hakkında ki düşünceleri kanal olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Sohbetyildizi ’na göre AŞK;
(Feo) Bence Aşk İnsanın gördüğünde kalbinin Ritmini değiştiren Yokken de insanın Kalbini durduran bir şey 🙂
(WalkingAlone) Heyecanlanma elinin terlemesi Vs. diye anlatılabilir..
(ibOo) Uzaktan kusursuz yakından lüzumsuz.
(PoYraz) Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece
(yohh) Aşk bana göre farklı insanların  tek ortak dilidir.
(wiper) aşk her gün aynı kadına aşık olmaktır

Sorulara Devam..!!

(DeSTaN) Aşk Saf kalplere C.C Allah’tan en güzel armağandır…
(Hata) Aşk hiç bir şey beklemeden sadece varlığıyla mutlu olmaktır.
(LiLa) Aşk tek kelime ile ifade edilemeyen bin kelimeye sığmayan bir şeydir..
(Kumru)Aşk bile bile tutsaklıktır..
(Guney) Aşk dürüstlüktür
(yeŞiL) Aşk heyecandır,  olmaz, olmayacak derken bile umut edip beklemektir o umuttur sizi ayakta tutan..
(MavimSi) Sevdiğimiz zaman Ask okadar büyüktür ki içimize sığmaz. Onu görünce dilin LaL olması, dilinden dökülenleri sevdiğine bakışlarınla anlatabilmektir. Kalbinin ritminin normalden farklı atması demektir.

El ele Tutuşmaktır Bazen Aşk

Aşk her zaman güzel yerden bakmaz böyle olduğunu savunsak doğru da olmaz. Aşk bazende acı çektirir ve tabi kullanıcılarımız arasında Aşk ın o tarafını bilen hissedenlerde var.. hislerine önem verdiklerimizden
(GKTRK) Ask benim gözümde ağlamaktır izdirap çekmektir..
(TatliBela) Aşk acı çekmektir. Dediler ve biz onların dost olarak her zaman yanlarındayız. Kim bilir Aşk belki acı çekenlerede güzel tarafından bakar ve bir gün güldürür.
Sohbetyildizi chat sitemiz Aşk gibi değerli bir duygunun kıymetini bilenlerle sizleri beklemektedir. Biz Aşk diyelim siz devamını getirin..

sohbet