Boşuna Kendinizi Kandırmayın

Boşuna Kendinizi Kandırmayın…

 

ölüm var dünyada kandırmayın boşuna kendinizi yarın ölecek miş siniz gibi diğer Dünyaya hiç ölmeyecekmişsiniz   Gibi Bu dünyaya çalışmaktır başarının azmi Kontrol etmek duyguları hisleri Derin derin nefes almaktır aslında yaşamak huzur içinde eğer kişinin hayatında zorluk yoksa o kişi korkmalı üzülmeli bu şekilde yaşayabiliriz anca ve farklı olmalıyız kötü insanlardan bir yanımız hep çocuk olmalı aslında bebek gibi temiz saf masum ve yeniden başlamalı hayata ne diyordu Kaderin üstünde bir kader vardır vardan da öte bir var vardır unutma bizi yaradan Bir yar vardır ey sevgili en sevgili diyor Şaiir bağlılığını bu şekilde gösteriyor aslında.

Oysa onlar sadece insan!

Oysa onlar sadece insan! Suçlu olabilirler, kurban olabilirler, masumda olabilirler ama sonuçta onlar insan. Ve bir yerlerde onlar içinde üzülen, gözyaşı döken insanlar bulunuyor.
Söylemiştim insanların kendi tercihleri var, ve hayat her zaman bize seçme hakki veriyor.Seçme hakkını  verirken uyarıyor Dikkat edin önünüze ilk çıkan zorlukta hemen olay çıkarıp kavga etmeyin sabırlı ve sakin olun uhuletle ve suhuletle konulara yaklaşmayın deneyin aksi taktirde bir anlık sinir özgürlüğünüzü elinizdem alır.

Zaten İnsanoğlunun durumu her zaman böyle olmuştur.en savunmasız olduğu anlarda başına gelmiştir felaketler aslında durmalıydı düşünmeliydi nefes almalıydı ozaman daha sakin olabilirdi bu durum onun için geceler kör kuyu oldu başına bazen darlandı bazen zorlandı ama yenilmemeliydi hayata bence siz siz olun en zor anlarda nefes almayı unutmayın Dostlar.

Sohbetyildizi olarak bizler sadece boş konular hakkında konuşmuyoruz. İnsanlığın vardığı noktadan da bahsediyor ve dertleniyoruz. Bunlar için bir çözüm yolu arıyoruz. Sizlerinde fikri var ise kanalımıza gelerek konuya dahil olabilirsiniz. Belki konuştuğumuz ve olması gereken durumlar hakkında ki görüşleriniz içimizde bulunan birisi sebebiyle ulaşması gereken yerlere ulaşabilir. Sohbetyildizi sizin için her konuda konuşabileceğiniz gerçekçi  sohbet odaları ile 7/24 aktif durumdadır. Gelin konular hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın.  Micro

sohbet