ÇANKAYA SOHBET

Çankaya Sohbet Odaları

 

Çankaya Sohbet denince akla tabiki web sitemiz gelir. Ankaranin İlçesi olan Çankaya Bilindik bir ilçedir. Alt yapısı ve yerleşimiyle güzelleşen dahada iyiye gidecektir eminimki Ben çankayada bulunmaktayım.Güvenparkı kızılayı maltepesi yeşilkenti dikmeni aşağı ayrancısı . Anlatmakla bitirilemicektir eminimki.. Atakülesi meclisi tam merkezde olan çankaya ilçesi. Atatürk zamanında dikmen sırtlarında yani olduğum bölgede karlar içerisinde uyuduğu bilinir.

Cok kalabalık olmasada her kesimden insanlar bulunmaktadır.

Çankaya yeşilkent dediğimiz yeri yeşil alanı kurbanlığın odak noktasıdır aslında hobi bahceleri go kart yapay kayak merkezi bulunan trt arkasında yeni yeni güzelleşmekte olan bir yerleşim merkezidir

Güvenpark kızılayın göbegidir kara kuvvetleri meclis hava kuvvetleri kuğulu parkı buyuk avmsi olan insanların tercih ettiği yerdir. Aradığın herşeyi güvenpark ta bulman mumkun alışverişin tek merkezi diyebiliriz.

Ankara ankara guzel ankara benim merkezimdir çankaya. Vazgecemem dediğim başka yerde yapamam dediğim.

Doğrudur denizi yoktur . Ama sessiz kalabalıktam uzak bir yer arıyorsan burası derim.

Ankaranın Güzel Yerlerini Tanıyalım

Dikmen Vadisi

Dikmen vadisi ankaranın en buyuk vadisi olarak bilinir. Kızılaya yurume mesafesindedir. Milletvekillerinin villalarınım hemen yanı basında. Emniyet müdürlüğü yakanınındadır. Yaz aylarında herkesin tercih ettiği yerdir dikmen vadisi

 

Atakule

Atakule 7den 70e herkes bilir ve akıllarda kalan merkezdir yeniden lakasyon edilip daha güzel hizmet vermek adına yenilenmiştir. Çankaya denilince akla atakule gelir.

 

Genclik parkı

Genclik parkı yeniden duzenlemeyle genclerin eglence merkezinin tam ortası adrenalin sevenlere en cokta asker olanlar bilir hep tercih ettikleri mekandır.

 

Ankaranın Çankaya İlçesi bölge olarak zengin bölge olarak bilinsede belediye baskanı sayın alper taşdelen en guzel sekilde çankayayı dahada guzelleştirmeye çalışıyor. Emekleri için cok teşekkür ederiz.

 

 

ETİKETLER :
sohbet