Sohbetin Doruk Noktası

Sohbetin Doruk Noktası

Sizlerle bugun Sohbet‘in dotuklarına çıkalım. Günlerden bir pazar günü yine hoyrat deli misali bir rüzgar soğukluktan buz tutmuş camlar yine kar ile karışık bir yağmur hüzün dolu.Bir boşluk misali yine aynı şekilde duygular firavunlaşmış imdat çığlığı atarcasina. Şehirler soğuktan hayata küsmüş sanki bir elimde dumani üstünde yumuşacik tarçınlı salep elimde ardı ardına yakilip sönmeyen sigaram.

Bugün nasil geçti neler yaptim aklima takilan ve hiç susmayan o deli sorular sahi bugün ne yaptik . Mutsuz bir pazar günümü geçirdik yada eski dostlarla keyifli bir pazar mi yaşadık aklımdan geçen binlerce sorular hiç olmadığı kadar beynimi kemirsede ben yine bugün koskoca bir yanlizlik içinde cebelleşiyorum imdat çığlıklari atiyor ruhum anlamsızca bir birinden üstün duygular hayatimizda binlerce düşünceler var iken ben yine beni benden alan ruhumu aydinlatan sevecen mi sevecen sohbet odasina giriş yaptim kimsenin ne dediği umrumda olmadan beni benden alan o muhteşem evet vazgeçemediğimiz sohbet yıldızı. Çok garip deilmi sizcede bazen koca bir boşluk ruhumuz arafta iken bir bakiyorsunuz sizinde ruhunuzu içten ılık ılık samyeli gibi esen yildizlar kadar çok kişilerle dolu olan sohbet odamiz bir nevi hayata bakış açımızı değiştirdiği gibi hayatimizda yaşamadiğimiz içten doğal bir ortamda bulunmamizi versile ederken nede olsa sanal aman takilirim cikarim dediğimiz zamanda çok yanliş düşünceler içerisine girdiğimiz zamanlarda olmuştu hiçte öyle deilmiş . Kimsenin sana veremediği huzur sanal da bulduğumuz hiç hiç tanimadiğimiz insanlarin bize verdiği değer dost arkadaş sirdaş hepsi birbirinden deyerli sevgili gönül dostlari. Sözlerin hepsi uçup gittiği ama dostluğun baki kaldığı sohbet sitesinde herkez tarafindan sık sık ziyaret edilmekte bazi kişilerin aklinda soru işareti kalsa da bazi insanlar sanal sohbeti kötü adlandırsada yinede insanlarin vazgeçemedikleri büyük tutkularindan bir yer dir sohbet yildizi kimine göre heyecan kimine göre huzur kimine göre sevgi ve aşk.

Sohbetin Nokta Adresi

Sohbetin Nokta Adresi

Evet sevgili dostlar herşeyin bir hayirlisi dediğimiz olur sık sık ve sohbet odamiz içinde dediğimiz vakitler oluyor neden sizde bizimle iletişime geçmeyi düşünmüyorsunuz hayatiniza renk katmak ve gülüp eğlenmek sizinde hakkiniz deilmi tabikide her insan hayatinda bir tutam mutluluk bir dilim aşk bir ölçek sevgi ister ve şimdi tam zamani sohbeyıldızında hemen hemen hepsi mevcut. aşk,Cesaret,mutluluk,huzur,Hepsinin baki kaldigi tek adres sohbet yıldızında hepsi mevcut .. ~Aybuke~

sohbet