Chat odası

En baba Sohbet

Chat odaları

chat odası Hey siz sevgili okurlar !!Yeni bir güne merhaba sevgili dostllar diye başlamaktir hayat!!Merhaba güzel dünya!!Merhaba insanlar!!Yeni bir gün!Yeni bir hayat!!Ve tamamen beni benliğim ile bütünleşme haline getiren Chat odasi!! Sanada merhaba..

Chat odasina ilk girdiğimiz an dediğimiz tek cümle Merhaba !!Nekadar naif biz sözcük degilmi ?kulaga güzel,ince bir detay halinde insanların yüzüne tebessümü bırakıp ben burdayım der gibi ..Kısa ve öz en güzel cümlelerden biridir merhaba ..Chat odasina girdiğimiz andan itibaren bir merhaba ile başlayabilirsin sohbetin keyfine ..Aslinda bir merhaba ile hayatımıza farkli anlamlar yükleme de yapiyoruz zaman zaman..

Zamanin hic geçmek bilmeyen saatlerinde kendimizi daha çok işlerime adapte ettiğimiz de oluyor kaybolmus gibi oluyoruz yeter diyoruz yeter!!!Sadece kisacikta olsa kendimize vakit ayırmak isteğimiz saatlerde geliyor.Ve bir an önce chat odalarına girip bir birinden güzel insanlar ile sohbet muhabbet eşliğinde,Farkli insanların radyo odasında yayin keyfi yasamak!!!

Elimde bir fincan ıhlamur istedigim en özel şarkılar ,sevdigim insanlar en guzelide ne biliyormusunuz huzur ??Peki ya siz huzurlumusunuz ?sadece istediğiniz şeyleri yapmak istiyormusunuz minikte olsa kendime zaman ayirmak istiyorum diyormusunuz ?Farkli ve tanımadığınız insanlar ile tanışıp bir merhaba ile baslayan dostlar edinmek ?Ne garip değil mi sevgili okurlar’ hiç kimseyi tanimiyor halde bilmediğiniz bir chat odasina giriş yapiyorsunuz ve bir merhaba ile baslayan uzun bir yolculuga çıkıyorsunuz’zamanin ve hayatin durduğu o an …İste ozaman anliyoruz bir cümlemin bile nekadar cesaret verdiğini size daha iyi kavramını ortaya çıkarıyor.Hayat çok kısa ve okadar uzunki aslında geriye dönük baktigimizda kisa”ve ileriye dönük baktigimizda gayet uzun…

Hayaller ve hayatlar”aslinda ne cok birikintileri yaşıyoruz hayatımızda alışıyoruz zaman zaman buna sadece zaman diyoruz ve o duyguya kapıldığımızda sadece birazda olsa rahatlamak istiyoruz.Kendimizi chat odalarinda buluyoruz ..Peki chat odalari sizce nasil bir yer ??Korkutucumu gerçekten??Yada cok mu güzel..Farklı insanların oldugu bir ortam hic tanimiyorum ve hic guvenemiyorum dedigimiz zamanlarda oluyor ..Chat odalarina girdiğimiz zamanlar böylesi düşünceler sürekli beynimizi tirmalasada denemekten ne zarar almış olabilirimki diyoruz..

İlk Defa Chat yapacaksanız Dikkat edin

İlk chat odasina giris yapanlar ilk biraz izlemeyi tercihinde bulunurlar ama izledikçe bunun cok keyifli olduğunu düşünüyorlardır..Gercekten chat odalarinda sohbetin tadı bir başka!!Yeni yüzler’farkli hayat hikayeleri ve cok sayıda farkli insanlarin bulundugu bu chat odalarinda zamanin nasil geçtiğini bile unutmakta oluyoruz..Gerçekten iyiki bu ortamlar var ve iyiki chat odalari var’yoksa bunalımdan ve sıkılmaktan asla kurtulma gibi bir lüksümüz olmayakti””Bazen insanların da bakış acıları çok farklı kimilerine göre chat odalari zararlı ve böyle düşünmeleri gayette normal değilmi bilmiyorlar..

Bize göre bu ortamlar iyki var ‘ve seni hic tanimayan insanlarin o sicacik dostanesi yaklaşımları’seni korumaları o bile görünmeye değer..Sevgili arkadaşlar chat odalarina bir birinden farkli tarzda ve farkli yüzlerce kişiler ile bu fırsatı sende yakala””chat odalarinda hayatin sana vereceği en büyük heyecanlarina ‘sende dahilinde bütünleşme süreci içinde ‘bu guzel ortamlarda keyfini yasa !!

sadece bir tebessüm bile insani mutlu ediyorken sadece yapman gerekn bir tik ile bu ortami en üst zirvede yaşayabilirsin’bunu yapabilirsin durma koş hayat sana birkere gözlerini kırparak bakar!!O heycanli dakikalara sende tanık ol ve kendini mutlu et !!Sadece bir tik sohbetyildizi chat odalari seni bekliyor.. kendini bağımsızlık ilan etmenin tam. Zamani.Chat odasi Türkiye nin en uçtan bucaktan her ilden’her telden’ buram buram vatan ve buram buram ülkem kokan cennet gibi memleket sevdadilarin buluştuğu !! Aşıkların ve dostluklarin hep bir arada yollarinin kesiştiği ve ugrak noktasi chat odalari ve sadece sohbet yildizi sevgiyle ..

ETİKETLER :
sohbet