Sohbet sayfası

Sohbet sayfası

      Sohbet OdaSı

Sohbet sayfası Güzel insanlari seviyorum ben..Hani en çok huyu suyu güzel olanları.Kendini ve haddini bilen elindekinin değerini bilip baskasina vermeyen”Elindekinin gücüne guvenip kimseyi küçümsemeyen”güzel insanları Seviyoruz Biz …

Hedef gözetmeden sevebilenlere isınıyor kanım”Çaresizliklerinde çare üretenlerde dost olabiliyorum..Menfatleri icin ilkelerinden dönmeyen”Dönenide insandan bilmeyenlere akıyor yüreğim ..Gücünü zekasini ve samimiyetiyle birleştiren herkese hayranim..

Aklını kullanamayan!Ve kalbinin yerini unutmus!! Mesleği ile göz rengi ile hiç ilgilenmiyorum!!Ve sıra duygulara gelince ise bence her insan kitap okumali”Şiir yazmali..Derdini paylaşacak derdine derman olacak sırrına vakif olacak insanlar biriktirmeli hayatimizda..Ben konuşmadan beni anlayacak kalbimi okuyacak ne olur ise olsun düştüğümüz yerde elimden tutup kaldiracak güzel insanlar girmeli hayatımıza..Akordu bozuk olur bazı gecelerin..

Sokak lambalarinin o ürpertici sisinde yanıbaşımda belirten bir dostum olmali benim..Tamamlayamadigim sözcüklerim oluyor benim”yarim kaliyor rüzgar eşliğinde kulagima fısıldayan bir dostum olmali benim.Kitap okuyorum’flim izliyorum’geziyorum’elmali kurabiye eşliğinde çay keyfi yaşıyorum ve eksik birseylerin olduğunu biliyorum..

Dostlarim ile birlikte vakit geçirmek onlar ile Sohbet  eşliğinde çay içmek..Sohbet sayfasi’nda zaman oldurmek..Peki ya siz hiç sohbet sayfasinda zaman geçirdiğiniz zaman mutlu olmanin keyfini yaşadınız mi suan anlatmak istediğim tamda bu ..

Sohbet SayfaSı İnsan güzelliği

Guzel insalari sevin”güzel insanlar biriktirin hayatınızda ve daima gülümseyin””neşeli ve kipir kipir insanlar ile hayata yeniden merhaba deyip kucaklamaktadır hayat..

sevginin ve dostlugun hiç eksilmedigi sohbet Sayfası  sizlerinde yer almanizi cok ister ve sizi siz yapan asla sevginizden odun vermeyen insanlar ile tanışma fırsatını yakala..Bazen bakış’ hissetmek ve karşındaki insanin düşüncelerini okumak ..Hayat zordur bazen kimine göre sıkıcı kimine göre heycanli.Hepsinide yaşıyoruz zaman zaman tıpkı bir dilim ask gibi .

Sohbet sayfası die tabiri edilsede bence bu dostluğun arkadaşlığın simgesi!!Bazen kafan rahat olur bazende dolu ne olur ise olsun kendimizi genede alikoyamiyoruz  sohbet etmekten dostlarımız ile zaman gecirmekten gayet memnun kaliyoruz değilmi..Sohbet odaları na girmek icin nemi yapariz??Sadece bir adim ileride olan ve istediğiniz yerde bağlantı kurarak o ortama dahil olmuş olursunuz .

Sohbet Oyunları

Sohbet odalarında peki bir birinden güzel oyunlar olduğunu biliyormusunuz?Hem dine yönelik hem zeka birde bulmaca ve bir çok farkli oyunlar imkanida elinizde ..Sohbet odalarında birde canli yayinlar ??Bir biriden özenle seçilmiş dj ler eşliğinde istek şarkılarımıza yer veren ve bunalimdan alıp bizi uzaklara savururken genede sohbet ortaminda bi hayli keyif aldığımız da dogrudur..

Sohbet sayfasi olarak kullandigimiz sohbet yildizi olarak zirvede ve gercekten adi gibide sohbet yildizi olan samimi olan bir birinden kibar ve asiil inlar ile bütün halinde bütünleşme icinde yasayan dostlara sizde katılmak istemezmisiniz ?? O halde sadece sohbet sayfası ve sadece sohbet yildizi hoş keyifli sohbetler diler …

admin 22
10 Yorumlar
ibOo

Yazılan her bir makalenin kelimesinde emek var ve bu emeği veren arkadaşlar gerçekten çok degerliler Bizlerin okuyup.bazi şeyleri anlamasına ve sadece herşeyin sohbet kanalından ibaret olmadığını anlatıyorlar. Teşekkür ederiz .

GofRetiCe

Emeğine ellerine sağlık

Bahar

Eline emeğine sağlık

My

Emeginize saglik basarilar dilerim 👏👏👏

Gul

Emeğinize sağlık

Kahve

Emeğine sağlık.

Sadullah

ellinize saglık

aSeL

Emeklerinize saglik.

CanSeL

Eline emeğine sağlık.

qSmLy`

Kalemine Emegine Saglik

Cevap bırakın