Kastamonu Sohbet Odaları

kastamonu

Kastamonu Sohbet odaları

Kastamonu Sohbet !! Batı Karadenizde yer alan Kastamonu tarihi yemyeşil doğasi ve turistik yerleri ile oldukça ünlü bir şehirdir ..Yemyeşil ve masvami denizi ile görkemi ve buram buram tarih kokan sicak ve samimi bir şehir adlandirilip tarihi ve yemek kültürü çok farkli olan bir şehirdir.. Kastamonulu olmak ayri bir şeydir bazen de memlekete olan özlemlerini gidermek isteyen yüzlere insanlar taniyoruz .. Kastamonu’nun yaz mevsiminde vazgeçilmezi olan lardan biride masmavi olan ruhunu ve insanin nefesini açan denizi.. kışın kayak tutkunları olan lar için yemyeşil örtüleri bembeyaza bürünmüş olan dağ eteklerine kadar kar yağmiş nuturkların tutulduğu bir şehirdir.. Yazin güneş ve deniz!!kışın ise beyazlar içinde tutkulu bir yer.. Kastamonu hem yaz hemde kış mevsiminde gezmeye doyamacağınız bir Karadeniz tutkusudur.. Ilgaz dağlarina kadar ulaşan ve İnebolu ,Taşköprü ve abana gibi semntlerde yoğun bulunan tarihi evlerede sıkça rastlamış oluruz.. Çok sayida ziyaretçi akımına uğrayan ve fotoğraflar çekinen yerli ve yabancılarında bir tutku haline getirdikleri gibi doğa ve kültürel açıcan bir başka.. Çok sayıda yaylalari ile ünlüdür Kastamonu günlerin nasıl geçtiğini bile anlamaz insan günler değil haftalar bile gezmek için yetmez ..

Kastamonu’nun Neyi Meşhur ?

 

Peki Kastamonu’da en meşhur olan şeyin ne olduğunu biliyormusunuz?? Tabiki sarımsak !! Çekme helvasi !! Ve bir çok sayamadiğim yiyecekler Yerel yemekleride oldukça iştah kabartan ve çok sayıda yemekleri bulunur bunlardan bir kaçı . Kuyu kebabı,pancar yemeği,kaşık helvası ve çok Farklı yemekleri ile gezme sırasında bir çok yemeğin tadına bakma şansınızda var bunları es geçmek tabikide istemiyor insan.. Yabancı olan insanlari ve sevecen sıcak karşılayan Kastamonulu olan dostlarimiza minnettar ediyoruz her zaman dilde ve gönülde iz birakan hiç bir zaman kendimizi yanliz hissetmediğimiz gibi gerek sohbetleri gerek gezmek ve yemek kültürleri ile kendilerine hayran birakirlar .. Peki birazda şöyle düşünelim ??

Peki Siz hiç kastamonulu İnsanlarla Sohbet ettnizmi ?

Peki siz hiç Kastamonulu insanlar ile sohbet sitelerinde bunlardan anilar paylaştiniz mi ? Hiç öyle denk gelenler oldumu ? Ben memleketime gidemiyorum yada memleketimden insanlari özlüyorum keşke biraz karşılıklı sohbet etsekte memleketime olan özlemimi gidersem die hiç düşündünüzmü ?? Biz düşündük sizin için şöyle birşey yaptik sanal sohbet odalari die bir yer var siz gidemiyorsunuz ama onlar sizin ayağınıza geliyor nasilmi ?bir tik kadar yakininizda sohbetyıldızı na tikla sende guberci isen hemşerilerin ile sohbete dahil ol karşılıklı memleket özlemini gider !! Güneşin,tarihin,karlı dağların,o çok sevimli ahşap evlerini bile sohbet aninda yadigar edelim haydi dostlar Kastamonu merkez yada Kastamonu ya aşık !! Kastamonu’ya hasret kalanlar biz buradayiz sadece bir tık sohbetyıldızında sizleride bekliyor olacağız ..

sohbet