Komik Sohbetler

Komik Sohbetler

Komik Sohbetler

Komik Sohbetler Sohbetin en komik hali bizim sunucumuzdaki insanlarla olduğu doğrudur elbet . 😉 Zaman zaman hayatımızdaki sıkıntıları gidermek adına bir sürü yola basvururuz .bunlardan birtanesi de sanal alemde sorf yapmaktır. Sörf yapmak ne kadar doğru bir tabir bilmiyorum ama vakit geçirmek için sanal alem gibisi yoktur bence . Uzun zaman bir arada vakit geçirip derdi ile dertlenip mutluluğu ile mutlu olabileceğiniz mükemmel bir ortamdan bahsediyorum sizlere .

2000 li yılların başından beri var olan irc ortamı artık tam anlamı ile teknolojiye ayak uydurmuş durumda . Eskiden sadece bilgisayar vasıtası ile görebildiğimiz Komik Sohbetler şimdi hayatimizin her anında telefonumuzla giriş yapabiliyor , görüntülü sohbet edebiliyor, karşımızdakinin sesini duyabiliyoruz . Bunlar ilk etapta çok önemli şeyler gibi durmasada ,eskiden yaşadığımız talihsiz olayları göz önüne getirir isek çok önemli öğeler bence .

Komik Sohbetler Günlüğü

Mesela senelerce selam verip muhabbet ettiğimiz toprak isimli arkadaşımızın Ayşe çıktığı, yada iki sene üst üste nazlı diye bildiğimiz insanın Mahmut çıktığı da oldu zamanında 🙂 bu nedenledir ki sanal bile olsa teknoloji ile gelen gerçeklik çok önemlidir. Bizler hayatımızın her safhasında dürüstlük ve gerçeklik olan şeyleri yaşamak ve yaşatmak istiyoruz . Şahsi dusuncelerimizi bir yana bırakıp toplum ve varoluşu bir nedene dayalı olan herşeye sahip çıkmak onları yaşatmak istiyoruz.

Komik Sohbetler Mobil Sohbet

Sizleri bu nedenle ait olduğumuz mobil sohbet sitesi sohbetevi ne davet ediyoruz . Hayatınızda hiç gulmediginiz kadar gülmek,hiç eglenmediginiz kadar eğlenmek istiyorsanız Google ye mobil sohbet yazıp sohbetyildizi na tıklama yapmanız yeterlidir. Zaten içeriğe girdiginiz anda admin arkadaşlarımız ve diğer sunucu sakini arkadaşlarımızin sohbeti sizi o kadar mutlu edecekki istemsizce ertesi gün tekrar giriş yapacaksınız .

Gerek oyun kanallari gerekse yarışma kanalları ile o an sunucuda kimse olmasa bile doyasıya vakit geçirip eglenebileceksiniz . O halde daha fazla neden duruyorsunuz ki ? Haydi sizde bizimle sohbetin en derinliklerine inin. Bizimle geçireceğiniz her anın kefili direk biziz 🙂 hayatınıza bir nebze de olsa anlam katabilmis olmanin mutluluğu bize yetecek olup sizi bir aile gibi görüp sarip sarmalamak tamamen bizim işimiz hayırlı günler … ~ibOo

Gofretice Can 21
5 Yorumlar
Kahve

Emeğine yuregine sağlık.

GofRetiCe

Eline emeğine sağlık

My

Emeginize saglik basarilar dilerim

qSmLy`

Hadi geL Sende Gülümse Emegine Yuregine Saglik 👍:))

Ece

Emeginize saglik:)

Cevap bırakın