Sevgi Mobil

Sevgi Mobil Sohbetleri Chat odaları

Sevgi Mobil Sohbetleri  ile bağdaşmayan bir ortamda bulunmak istemez bazi insanlar ama insanin kalbine huzur ve rahatlik herzaman sevgi ile kurulan ve her şeyin başına sevgi ile geçen bir dönem yaşıyoruz..sevgi olmadan sohbet yada muhabbeti hiç bir anlami olmadigi gibi sizlede vadettigimiz bu güvenilir ortamda öncelikle sevgi saygi sadakat ve güven.. Olmazsa olmazlarimizdir değilmi ?? Siz siz olun size güven ve yüzünüzden tebessümü eksik etmeyen sizi üzen ve sizi daima yanlış anlayacak insanlardan kendimizi uzak tutariz..

Mutlu olmadığım bir ortamda nasil mutlu olayim ?? Mutlu olmadığım bir ortamda bunca etrafımda kalabalık insanların kuru gürültü oldugunu düşünüyorum ve biliyorumki beni benden iyi anlayan kimsenin olmadigina inaniyorum.. Kendimi yanlızlığa mahkum etmiş ve ruhumu asla mutluluga itmek istemiyorum deriz zaman zaman tükenmişlik sendromuna adapte ederiyoruz kendimizi..

Bunalim ve ruhen çöküşlerin en diplerinine kadar ilmek ilmek işlediğimiz zaman buna kendimizi kaptırmış oluyoruz.. Etrafimdaki kimseye muhtaç olmadan ve kimseye önyargılı olmadan yasamak istiyorum hayatıma mutluluk katmak ve arkadaşlarım ile vakit geçirmek istiyorum ve istediğimiz zamanlar oluyor.. Peki seni gerçekten saracak benligini anlayan ve senin her anina tanık olup her zaman iyi yada kötü gününde ellerini hiç birakmayan sevgi dolu insanlar ile tanışmak istermisin..

Sevgi ve saygi çerçevesinde farkli ve renkli kişilikleri ile,kişiye göre muamele yapmayan ve seni gercekten tüm sevecen ve sicak kanligi ile saracak arkadaşlar ile, ilk tanışanımızda bile size bu farkındalığı gösterecek dost ve saygi ile bütünleşip hep birlikte vakitlerin en güzelini ve en özeli nide sizlere sunacak olan bu ortam !!yani koskocaman bir kalbi ile sizlere kucak acan sohbetyildizi Sevgi Mobil Sohbetleri  platformunda heycanli zamanlar gecirmek sizlerinde hakki!! Canli dj ler ile bir birinden güzel farkli tarzlarda müzik dinlemenin heycani sevgi mobil ve bir birinden güzel oyun odalarinda da vekit geçirmek bunun keyfi inanin bir başka..:)

candan gönülden ve yüzümde tebessüm kalbimde heyecan birakan bu ortamda sizleride bekliyoru z hep birlikte nice güzel günler yasamak istiyoruz nasilmi ?? Sadece bir tik bir nefes kadar yakininizda olan tek emin ve guvenilir bir ortam haydi durma!! Sende bize katil heyecan ve vaktin hiç susmadigi ve su gibi akip gittiğini sende gör..

ETİKETLER :
sohbet