Mobil Sohbet Arkadaşı

Mobil Sohbet Arkadaşı

Mobil Chat- Mobil Sohbet Arkadaşı

Mobil Sohbet Arkadaşı Sohbet etmek icin Bir arkadaşa bir insana ihtiyaç duyarız. Ihtiyaç duyarız fakat karşımızdaki insanin da bizim icin belli başlı özelliklere uygun olması gerekir. Anlasabilmek adına ve kendimizi karşı tarafa daha iyi ifade edebilmek adına bu böyledir. Mobil Sohbet Arkadaşı  demek sadece gerçek hayatımızda irtibatta olduğumuz insanlarla sınırlı değildir elbette. Sanal ortam dediğimiz sosyal medya , sohbet odaları, chat odaları vb bir-çok internet üzerinden bağları kurduğumuz siteler var. Sanal arkadaşlık chat arkadaşı da diyebiliriz buna, bazen hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilir. Kimi bu durumu çok fazla umursamazken kimisi de bu tur yerlerde daha mutlu olduğunu iddia ediyor. Hatta bazı insanların bu gibi internet sitelerinden haberi dahi yok. Peki nasıl duyurabiliriz. Reklâm yaparak tabiki. Reklamın iyisi kötüsü olmaz:))

Sohbet etmek insanin doğası gereği olan iletişime geçmek icin kullandığı en doğal davranışıdır. Hiç kimse olmadığında kendi kendine konuşur insan, bir şekilde konuşur işte. Içindeki konuşma arzusunu yok edemez çünkü insan konuşmak iletişim kurmak icin yaratılmış bir varlıktır. Nasıl hayvanlar koklaşarak anlaşabiliyor ise insanlar da konuşarak anlaşır. Gerçek hayatta ağzını bıçak açmayan insanlar sanaldaki sohbet sitelerinde ,chat odalarında bülbül misali konusuyor. Peki neden ? Çünkü karşısındaki profili bilmiyor ki. Bu dünyada en güzel duygulardan biridir tanımadığın bir insanla konuşmak. Kendini ifade etmek ve herşeyi olduğu gibi anlatmak. Çünkü yakın çevrene bunları bu denli rahat anlatamazsın.

Bir çekimserlik soz konusu olur. Tüm bunlar beyninde canlandığı an bir fikir belirir kafanda. Sanal ortamda vakit geçirmiş iseniz Mobil Sohbet Arkadaşı , chat odalarına aklınıza gelen ilk yerler olacaktır. Çünkü orada kendinizi daha rahat hissedersiniz. Tabi sizi kimse tanımıyor bunun vermiş olduğu bir rahatlıkta olacak tabiki. Güvenilir bir sitede güvenilir sohbet arkadaşı, chat arkadaşı bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Sohbetyildizi ailesi olarak bunun garantisini sizlere verebiliriz. Tam bir aile Ortamında hissedip samimiyetin ne kadar had safhada olduğunu geldiğinizde daha iyi anlayacaksınız. Vakit kaybetmeden chat arkadaşı bulmaya ne dersiniz ? Haydi ozaman eller klavyeye.

 

 

Gofretice Can 23
4 Yorumlar
Gul

Emeğinize sağlık

GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık

Kahve

Emeğinize sağlık.

qSmLy`

Kalemine Saglik

Cevap bırakın