online sohbet

online sohbet

Duykal Sohbet online chat

online Sohbet Öncelikle merhaba arkadaşlar.yeniden bir tane makale ile karsinizdayim.insallah makalemin fayda getirecegini umuyorum.çünkü bu makaleleri yazma amacımız karşıdaki kişilerin bizleri daha iyi tanıyıp seçim yapmasidir.

her geçen gün teknolojik imkanlarla sahip olan ve özellik kazanan sohbet yıldızı sitemizde ilk günden itibaren sevgili saygılı bir ortam sizler için oluşturduk tabiki Her kes sanal alemde seviyeli saygılı bir ortamda kendini bulmak ister diye düşünüyorum. Sunucumuzda yani sohbet yildizinda bu zamana kadar hiç bir seviyesizce ifadeye,küfürlü,argolu konuşmalara müsade etmedik,etmeyizde.

çünkü saygının olmadigi bir yerde ne seviye ne de kaliteli bir sohbet ortamı kesinlikle olmaz.Ben sanal aleme başladığımdan beri sohbet yıldızı mekanindayim ve burada bu zamana kadar kimsenin birine karşı saygısız seviyesiz konuşup ve ya öyle davrandığını gormedim tabi bundan sonrada gormeyecegime eminim.;) çünkü sunucumuza gelen misfirlere biz elimizden gelen iyligi yaparız.genel hayatimizdada bazen gereksiz saygısız konuşan insanları goruyosunuzdur.

Sanal aLemde Seviyeli olun Dikkat edin !!!

tabi biz hepimiz öyle insanlardan uzak durmaya çalışırız. online sohbet sanal alemdede böyle bazı saygısız insanalrla falan karsilasa biliriz ama boyle insanlara bizim sunucumuzda yani sohbet yildizinda karsilasmayacaginiza emin ola bilirsiniz.biz  online sohbet yildizinda gercekden hepimiz bir aile gibiyiz birimizin eksikliğini diğeri tamamlıyoruz.her kes bir bütün kardeş abla abi gibidir.

Ben bu sunucuya geldiğimden beri kendimi hiç misafir gibi hissetmedim.tabi hepde saygılı kaliteli  online sohbet mekanı sohbet yilidizi olarak tanıyorum burayi:). Bazı insanlar dusune bilir sanal burası ne saygısı ne kalitesi diye? Işte çok yalnis dusunuyolar malesef bazen gerçek hayatımızdaki bazı insanlardan bile sanal alemde daha saygılı daha kaliteli insanlar var.

Ata Sözü

Mustafa kemal atatürk demiştir ki “saygı düzenin anahtarıdır”.bu gercekden çok güzel çok doğru bir söz .insan kendisi nasıl etrafındakilere davraniyosa onlarda ona karşı öyle davranır.hani derler ya insan kendisi nasılsa etrafindakileri de aynıdır diye iste insan kendisi saygılı nezaketli olsa etrafdakileri insanlarda ona karşı öyle olur.ne güzel demiş cenap şehabettin saygı çok kere korkunun söylenmeyen şeklidir diye gercekden bazı insanlara bir sey ifade ede bilen bir söz…

Evet arkadaşlar iste böyle anladik ki saygı sevgi olan yerde kalite de güvende her şey oluyomus.yeterli insanın kalbi temiz olsun yalnız kendini düşünmesin etrafindakileri de dusunsun.ama en güzeli de ne biliyomusnuz başını yastığa koyduğunda için rahat vicdanın rahat uyuya Bi liyoruzsa gercekden en güzeli bu.. en sonda yazmak istiyorum ki arkadaşlar sizde sevgi saygı görmek istiyorsanız eğer kem kaliteli hem eğlenceli sohbet mekanı olan sohbet yıldızı.com gele bilirsiniz. Ve vee gercekden hicc pişman olmiycaginizdan emin ola bilirsiniz…

online Sohbet

admin 1
7 Yorumlar
GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık

Gul

Emeğinize sağlık

My

Emeginize saglik basarilar 👏👏👏

Kahve

Emeğine sağlık.

aSeL

Emeğine sağlık.

CanSeL

Eline emeğine sağlık.

qSmLy`

Kalemine Saglik

Cevap bırakın