Sinop Gerze sohbet

Sinop Gerze Sohbet..

Merhabalar sevgili okurlar.Bugun sizlere Sinop’a bağli olan küçük sahil kasabasi şirin mi şirin olan sicakliği ve görüntüsünün eşdeğeri olmayan Gerze’den biraz başlamak istedim..
Sinop bilindiği gibi küçük,sevimli,şirin görselliği ve insanlari sevecen olan sahil kenarinda Zümrüt yeşillikleri ile ünlü masmavi denizi ile meşhur yaz aylarinda hemen hemen herkezin gitmek istediği sessiz sakin huzur dolu bir kasaba olduğu gibi göz aşinaliği birakan,bir birinden güzel hem gezme hemde yemekleri ile tarihi yerleri meşhur olan olağan üstü bir kasaba..
Bazen hemen hemen herkez birazda olsa ruhsal sıkıntılardan uzak benliğini ve içsesini dinlemek istediği biryer de kendini bulmak istiyor ..! İş ev arasinda koşturmaktan kendini unutan hayatin bize verdiği nimetleri tatmadan yaşamini sürdüren günlük yaşantidan keyif almayan bir nebzede olsa arafta kalmiş ruhunu firarda birakmak istemişizdir anlattiğim yer tamda böyle ..
Sessiz
Sakin

Sinop Gerze sohbet

Ben ve benliğim unutulmaya yüz tutmuş düşüncelerim boşlukta kalmiş heveslerim ve beynimi kemiren yorgunluğum.
Şöyle düşünüyorum da Sinop Gerze’de sahil kasabasinda olduğum mis gibi Yasemin ve leylaklarin kokusu ? Ruhumu saran anlamsiz mutluluk ? Bana keyif veren bu huzur dolu anlar.. Ruhum arafta kalmiş iken bir den bire kendimi o nezih sicak bir ortamda bulmak küçük şirin evlerinden birinde yaşamak ? Buram buram tarih kokan ve bir birinden lezzetli yemekleri ilede dillerden dile dolaşan tadina doyum olmayan masumhane kasabada kim olmak istemezki..Heleki o çitir çitir meşhur Nuri Dede simitleri!!! Dumani üzerinde buram buram hasret kokan ve tadi ile içimizi isitan çay eşliğinde taze ve sicacik simit daha ne olsun ki …?
İlik ve meltemsi ruhumuzu isitan mis gibi dağ esintileri eşliğinde sahil kasaba kenarinda elimde çay ve olağanüstü tadi ile Nuri dede simitleri ?? Ruhumuzu isitan ve yüreğinizi bir nebzede olsa isitan o muhteşem yer işte tam burada birde sohbet edebelieceğiniz bir arkadaş ? Birde müzik ? dem tutmuş duygularimizi yerinden oynatan ve kalbimizi kipir kipir yerinden oynatan bir ortam yanlizmisin peki ? Sohbet edecek kimse mi yok ? Neden olmasin mobil den bir tik ile sohbetyıldızında kendini bulabilir o eşsiz deniz kenarinda taze çay ve simit eşliğinde sohbetin dibine vurmak sizinde hakkiniz değilmi? Neden olmasin bir tik ile yakında olan elit saygin ve bir birinden güzel dostluklarin pekiştiği bir ortamda olmak bir birinden farkli şarki ,türkü ,pop yada arabesk müzikler eşliğinde yeniden dünyaya kucak açip merhaba dünya !!! Demek sadece sevginin ve dostluğun Baki kaldiği Türkiye’nin en güzel en kaliteli ve en muazzam sohbet sitesi olan sohbetyıldızı  hepinize sevgiler be saygilar sunar Çok deyerli Sayin gönül dostlari gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki sadece biraz duygulardan arinmiş bir ruha sahip olmak sizinde hakkiniz duygularin firavunlaşmis ve katran karasi olmuş yanlizliğinizdan biraz siyrilip kendinizi rahatlatmak çok kolay sadece bir tik ötede olan sohbetyildizi sohbet sitemize giriş yaparak bizimle irtibata geçin ve dostluğun sevginin arkadaşliğin bakii kaldiği yuvamiza sizleride bekliyoruz şimdiden hoş sohbetleriniz olsun …

sohbet