Sohbet Bizim

Sohbet Bizim

Sohbet Bizim Mekan 

Merhaba arkadaşlar sohbet bizim mekanımıza hoş geldiniz. Size bugün uluslararası bir sohbet sitesi olan chat bizim mekan odalarını tanıtımını yapacağım. Sohbet bizim mekan tamamen Türkiye için yapılmış olan bir chat odası iken chat bizim mekan ise uluslararası bir muhabbet platformu olarak ele alınmıştır. Burada ki amaç yabancı insanlarında bizleri tercih ettiğinin göstergesini sizlere sunmamızdır. Sizlerinde yabancı dil için bir çok kez buna benzer yerlerde yabancılarla sohbet etmeye çalıştığınızı tahmin ediyoruz. Sırf İngilizce için geliştirmek için buna benzer yerlere merak ederek girmiş oluyorsunuz . Bizde bu tarz kişileri düşünerek tamamen yabancıların olabileceği sizinde yabancı dilinizi geliştirebileceğiniz bir yer olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Bizim Sohbet Chat

Bizim Sohbet Chat

Bizim Chat Odaları 

Bizim chat odaları buna bir alternatif olarak hizmet vermekte. Bunun yanı sıra tabi ki de Türklerde yok değil .  Türklerinde birbirleri ile konuşabileceği bir yer olmasına özen göstermekteyiz. Ama genellikle bu kanalımızda yabancılar ağırlıkta olmakta. Yukarıda anlattığımız gibi sırf yabancı dilini geliştirmek için insanların bir çok kez kurslara giderek tonlarca para harcadıklarına şahit oluyoruz. Yada yurt dışına çıkarak orada kalarak belli bir süre kendilerini geliştirmeye özen göstermekteler. Ama kendi durumu olmayan insanlar ise bunu yapamamakta ve bunlarda kendilerini geliştirmek için bizim sohbet odalarımızı tercih etmekteler. Şöyle düşünün son zamanlarda İngilizce kafeler yer almakta. Burada sosyal aktivite yaparak Türkçe konuşmadan sadece İngilizce konuşarak o saatler içinde kendilerini geliştirmeye özen göstermekteler. Yani Bu tarz yerler hem eğlence amaçlı hemde dilimizi geliştirebilmek adına sosyal aktivitesi olan yerler . Ama bunlarda tabi ki günümüz şartlarında ücretli olmaktadır. Mecidiyeköy de bir mekan var mesela İngilizce sohbet cafe diye geçmekte ve buraya girdiğiniz andan itibaren İngilizce konuşmak zorundasınız Türkçe yada başka bir dil konuşma izniniz yok herkes yabancı dilini geliştirmek adına devamlı İngilizce konuşmakta. Aslında dünyada global dillerden biri olan İngilizce olduğu için genel tercih bu kanıda olmaktadır. Tabi bunun yanında Fransızca Almanca İtalyanca gibi bir çok dil seçenekleri bulunmakta. Ama global bir dil olan İngilizce daha çok tercih Edilmekte. Bu tarz yerlerin maliyet olarak biraz tuzlu olmaktadır. Şöyle ki hafta için 3 gün gitmektesiniz ve akşamları insanlar iş çıkışı genelde toplanmaktadır. Bu yüzden yorgun olduğunuz zaman gitmeme kararı aldığınızda konuştuğunuz dili zamanla unutmaya başlıyorsunuz. O yüzden her zaman düzenli ve devamlı gitmeniz gerekmekte. Ayrıca sonuçta belli bir ücret verdiğiniz için boşa gitmemesi adına mutlaka gitmek gerekmekte. Peki ya bizde tabi ki böyle bir şey yok tamamen eğlenceye dayalı olarak işletim göstermekteyiz. Yabancılarla sohbetin en doyumsuz halini sizlere vermeye devam edeceğiz . İllaki bilmediğiniz kelimeler olacaktır bunlarıda kanalda bulunan arkadaşlarımızdan yardım alarak anlama ve anlatma konusunda faydalı olacaktır. Özellikle bizim burada yapılan hem yazma hem konuşma özelliğine sahip olmanız yazarak daha iyi hafızada kalabiliyor konuşarak ise kelime haznenizi genişletmekte isiniz .Global kanallarımız genelinde İngilizce konuşulmasına sadece bizim mekan sohbet odalarında verilmekte sakın unutmayın diğer sohbet kanallarımızda yabancı karakter kullandığınız andan itibaren atılma sebebi olacaktır. Tek yabancı kanal olarak biraz önce söylemiş olduğumuz sohbet odaları kanallarıdır.

Sohbet bizim chat

Sohbet bizim chat

Peki Bizim Chat’in Kuralları 

Bizim mekan chat odalarının herhangi bir kuralı yok sadece sevgi ve saygı çercevesinde olmak insanlara güzel davranmak özellikle bayanlarla konuşma şekillerimize dikkat etmek kimseyi rencide etmeden kırmadan güzel bir dille kendiniz ifade edecek tarzda konuşarak muhabbet etmeniz olacaktır. Zaten bunlara uyduğunuz andan itibaren herhangi bir sorunla karşılaşmadan rahatça insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Hatta kendinizi sevdirirseniz bizim özel kullanıcılarımız kategorisine girerek takı alabilirsiniz. Bu sizi daha güvenilir biri olarak gösterecektir ki kızlar yada erkekler sizlerle daha ciddi ve samimi bir şekilde sohbet etme imkanı sağlamakta. Ne yapmalıyız nasıl gireriz diyorsanız çok basit ana sayfamızda bulunan sohbet giriş yerinden direk bağlan yaparak daha sonrasında takma bir isim girerek bizlere yani kanallarımıza aktarımınız sağlanacaktır. Ama öncesinde bir güvenlik taramasından geçmektesiniz. Bu tamamen sizin ne kadar iyi yada kötü niyetli olduğunuzu anlamak maksatlı yapılan bir güvenlik taramasıdır. Bazen kötü takma isimli insanlar gelerek ortamı bozmaya teşebbüs etmekteler. Bunlara da biz izin vermediğimiz  için girişleri sağlanmamaktadır. Biz bir aile gibiyiz gelen herkes bizim başımızın tacıdır o yüzden saygı ve sevgi nasıl ön planda ise kaliteli sohbette ön planda olmaktadır. Umarım bu söylediklerimiz sizlere faydalı olur ve sohbet kanallarımıza geldiğiniz andan itibaren uygulayarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz . Şimdiden sizlere güzel sohbetler bol arkadaşlıklar dileriz.

admin 38
8 Yorumlar
ibOo

Sohbet bizim mekan, eğlenmesi mutlu olması sizin (: gelin görün ne güzel insanlar var burda... Kalemine sağlık kardeşim

iLSu

Emeğine sağlık

My

Emeğinize saglik

Cirkin

Emeginize saglik, guzel bir yazi..

Jack

Emeğe sağlık, thank you.

Ümit

Emeğine sağlık abim

Kahve

Emeğine sağlık.

aSeL

Emeğine yüreğine sağlık.

Cevap bırakın