Sohbet Uygulamaları

Sohbet Uygulamaları 

Türkiye de sohbet üzerine uygulama yapılmaya başlanması uzun süredir bulunmakta. Bununla ilgili sizlere bugün sohbet odalarının uygulamaları nasıl olmakta biraz bilgi vereceğim. Sohbet dendiğinde akla genel olarak yapılan makara sohbetler yada geyik muhabbetler gelmekte. Bu sadece genelleme olarak kullanılan bir şey . Ama bazende kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlarda hemen telefonumuzu elimize alırız ve tanımadığımız birileri ile sohbet etmek isteriz. Bununla ilgili olarak da direk telefonumuzda bulunan google play veya apple store mağazalarına girerek burada bulunan sohbet uygulamalarından bir kaç tanesini seçer indirerek direk açar ve sohbet yapabileceğimiz insanlar tanımaya çalışmaya başlarız. Bu biraz meşekatli olarak gözükse de ilerleyen saatler de karşımıza bir kaç insan  çıkacaktır ve onlarla chat yapabileceğimiz bir ortam oluşturmaktayız. Peki bu uygulamalar nedir nasıldır ücretlimi değil mi ? Bunu nasıl öğrenebiliriz diyorsanız sizin indirdiğiniz kısımlarda yazan yerlerde ücret kısmı yazıyorsa indirmenizi tavsiye etmeyiz. Lakin indirdikten sonra sistemde yazışmak için gold üye yada platin üye ol seçenekleri varsa bunu da tavsiye etmem şimdi size aşağıda bir kaç ip ucu vereceğim.

Sohbet Uygulamalar

Sohbet Uygulamalar

Sohbet uygulama Siteleri

Sohbet sitelerinde direk arama motorlarından giriş yapabildiğiniz gibi telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek de girişler sağlamaktasınız. Ama yukarıda belirttiğim gibi bazen bunlar ücretsiz olmakta ama giriş yaptıktan sonra sizden ücret talep etmekteler chat yapabilmeniz için. Bunu da kimse biliyorsunuz razı olmamakta. En iyisi ne yapmak derseniz bizlerin uygulaması olan ve sadece google play store da bulunun sohbetyildizi chat siteleri uygulamamızı kullanarak can sıkıntınızı ücretsiz bir şekilde gidere bilmektesiniz . Unutmayın ki sohbet ederken aynı anda müzik , radyo , oyun ve arkadaşlık kurabileceğinizi de unutmayın . Sizlerin hobileri olan alanlara göre değişik muhabbet odalarımız olmakta. Bunlara göre de giriş yaparak kendi tarzınızda olan insanlarla tanışmak ve bilgiler almak onlarla daha rahat konuşabilme imkanı yakalama gibi özellikler mevcuttur. Şimdi sizlere bir kaç uygulama ismi söylesem direk ücretli ve paralı olmakta . Neden insanları bu şekilde kazıklama yoluna giderler onuda anlamış değiliz. Mesela İstanbul net sitesi tamamen mesaj atmanız ücret karşılığın da olmakta . Burada üye olduktan sonra direk konuşma gibi bir durumunuz olamamakta çünkü 1,3,6 ay lık paketler tarzında konuşma sohbet etme paketler bulunmakta ve ücretleri de yazmakta ama bunu yapmak biraz saçmaca geliyor bana . Ücretsiz konuşma odaları varken neden acaba ücret vererek insanlarla konuşasınız ki . Oralar da sıkı denetimler olmamakta. Yani şöyle ki karşınızdaki kişi sizi rencide edebilir hakaret edebilir yada terbiyesizce konuşmalar yapmak için siz hedef almış olabilir. Bunlar oralarda tamamen serbest olarak görülmekte. Bizde ise tamamen yasak ve bu yasaklara uyulmadığı sürece de ceza verilmekte. En büyük ceza da bir daha sohbet chat sitelerimize giriş yapamamanız olmasıdır. Eğer o esnada biri ile tanıştınız ve siteden atıldınız artık daha girme ihtimaliniz yok. En azından elinizde ki cihazla girme gibi bir durumuz yok . Ne kadar ipi adresi değiştirrseniz değiştirin elinizdeki cihazı biz baz alır ve onun bilgileri doğrultusunda uzaklaştırma yapmaktayız. Bir daha o cihazla sitelerimizin hiç birinden giriş yapamazsınız . O yüzden yaptığınız hareketlere ve konuşmalara özen göstererek düzenli ve seviyeyi bozmadan sohbet etmek can sıkıntınızın geçmesi eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayacaktır.

Chat Uygulamaları

Chat Uygulamaları

Sohbet Uygulamalarından Dikkat Edilenler Neler ? 

Uygulamalarda dikkat edilenler virüs içerikli olmaması gerekir. Hızlı ve basit tarzda olması sizlerin daha kullanışlı bir uygulama ile rahatlıkla gün içerisinde giriş yapmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamalar ne kadar karışık yapılırsa kullanan kişinin sıkılmasına o kadar yardımcı olur ki biz insanların sıkılmasından çok eğlenmesi için çaba göstermekteyiz. Bu bakımdan genelde uygulamalarımız her sitemizin uygulamaları aynı olmakta sade ve basit bir şekilde kullanma ile herkesin hizmetine sunmaktayız. Böyle olmasını kendimiz istediğimiz için açıkçası yoksa resimlide yapabiliriz yada daha kapsamlı da yapabiliriz ama gerek yok insanlar zaten kimliklerini gizleyerek geliyorlarsa bir nedeni vardır ve kimseyi bu nedenleri açıklaması için zorlamanın bir anlamı olduğunu düşünmüyoruz. Basit olacak şekilde olursa herkes mutlu ve eğlenceli bir şekilde chat sitelerimizden ayrılacaktır. Bence sizlerde sohbet uygulamalarımıza bir göz atın mutlaka cep telefonlarınıza yada bilgisayarlarınıza uygulamamalarımızı indirdin emin olun hiç pişman olmayacaksınız hatta aksine mutlu bir şekilde her gün muhabbet odalarımıza giriş yapacaksınız sizleri ve çevrenizdeki tüm insanları bekler saygılar dileriz.

sohbet