Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Sohbet, en az iki kişi tarafından, karşılıklı olarak konuşarak gerçekleştirilen bir eylemdir. Sohbet kelimesinin eş anlamı ise muhabbettir.  Kısaca konuşma eylemidir. Fakat her konuşma eylemi muhabbet olmaz. Muhabbet olabilmesi için; saygı ve seviye muhakkak olmalıdır. Bizler ise muhabbet ortamını, saygı ve seviyeyi muhafaza ederek sanal chat ortamına taşıyan bir ekibiz. Şimdi bu makalemiz de sizlere, Sohbet Sitesi hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri okuduktan sohbet platformumuza giriş yapabilirsiniz.

Sohbet Sitesi ile ilgili ana başlıklarını maddeler halinde kısaca bahsedelim:

 • Sohbet Sitesi nedir?
 • Farkımız.
 • Eğlence Adresi.
 • Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar.
 • Kurallar.

Tüm bu başlıklarımızı Sohbet Sitesi makalemizde bulabileceksiniz. Fakat sizler verilen bilgilerde herhangi bir yanlışlık görürseniz, lütfen bizlere yorumlardan ulaşınız. Yorumlarda bizlere yapmış olduğunuz eleştiriler ve öneriler sayesinde sizlere daha kaliteli hizmet verebiliriz. Ama sizlerden ricamız eleştirilerde “yıkıcı eleştiri” yapmamanızı, rencide edici sözler kullanmamanızı rica ediyoruz. Yapıcı eleştiriler her zaman her kurum ve kuruluşlarda olumlu sonuçlar doğurmuştur.  Sizlere chat adresimizi ziyaret ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Sohbet Sitesi Nedir?

İlk paragrafta sohbetin ne olduğu konusunu ele almıştık. Şimdi “Sohbet Sitesi nedir?” konusunu ele alıyoruz.  Kısaca tanımlayalım. En az iki kişinin konuşma eylemini, belli bir takım dijital uygulamalarla döküldüğü sanal platforma Sohbet Sitesi denir. Sanal muhabbet veya chat adresi gibi isimlerle de adlandırılabilir. Tabi bu isimler kullanıldıkları uygulamalara göre değişmektedir. Ama bizim konumuz tamamen chat adresi üzerine olacaktır.

Dünyamız yaklaşık iki yıldır covid19 salgını ile mücadele etmektedir. Bu mücadelenin en büyük eylemi ise evlerimizde olmamızdır. Covid19 pandemisinden dolayı bir çok insan işini, eğlencesini, alış verişini internet üzerinden yapmaya başladı. Zaten hepimiz önümüzde ki yıllarda internet üzerinden çalışma yollarına baş vuracağımız aşikârdır. Dünya artık dijital dünya olma yolunda ilerliyor. Peki dijital dünya nasıl sosyalleşecek ? Tabi ki Sohbet Sitesi olan chat adreslerine gelerek. İşte bizde sizlere “evden sosyalleşebilme” imkanını sunuyoruz. Fakat bu hizmeti size verirken gerçekten çok ama çok emek harcıyoruz.

Pandemi sürecinde bir çok insan internet üzerinden vakit geçirmeye gayret gösterdi. İş stresini atmak isteyen insanlar chat adreslerine yönelmeye başladılar. Muhabbet etmek için girdikleri platformlarda yepyeni insanlarla tanıştılar. Tanışırken eğlendiler ve müzik keyfi ile beraber yaşadıkları stresli iş bunalımından kurtuldular. Sohbet Sitesi adresimiz Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen dostlarımızla çok eğlenceli bir sanal platform oldu.

Farkımız

Dijital platformda bir çok sanal chat uygulaması ve sitesi var. Fakat bunlara ne kadar güvenebiliriz? Bizim diğer Sohbet Sitesi uygulamalarından farkımız nedir? Diğer chat adreslerinden farkımız, üyelik şartı olmaması ve tamamen ücretsiz olması. Bir çok chat uygulamasında ücret ve üyelik şartı istenir. Fakat bizde her ikisi de yok. Ayrıca ücretsiz radyo istek hattı ve bir çok oyun kanalıda sizlerle olacaktır. Ayrıca sinkaflı sözler ve argolu konuşmalar tamamen yasaktır. Başka bir insanı rencide edici davranışlar tamamen yasaktır.

Eğlence Adresi

Eğlence adresimize giriş yapmak için ne yapmalıyız? Arama motoruna sohbet yıldızı yazarak çıkan ilk linke tıklamanız ve nick yazarak giriş yapmanız yeterli olacaktır. Fakat bu linke tıklayarak daha kolay giriş yapabilirsiniz. Peki sizleri eğlence adresimizde neler bekliyor? Öncelikle Dünyanın farklı yerlerinden gelen dostlarımız beklemektedir. Yeni insanlar eğlenceli muhabbetlerle kaynaşacaksınız. Ayrıca yarışma, islam, kelime, oxm, oyun ve şişe  çevirmece gibi oyun kanallarımızla genel kültür seviyenizi ölçecek ve eğleneceksiniz. Aynı zamanda radyo dinleyerek, dj arkadaşlarımızdan istek isteyebilirsiniz. Eğer dj’lik yapmak istersenizde yönetici arkadaşlarımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Kısaca Sohbet Sitesi eğlenmek için tam aradığınız yer olacak.

Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Her yerde olduğu gibi dijital platformda da dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bazı kötü niyetli insanlar buralarda da kol gezmektedir. İşte bu yüzden sizlerden ricamız hiç kimseye kişisel bilgilerinizi, şifrelerinizi sanal platformlarda paylaşmayınız.  Sohbet Sitesi ekibimiz sizlerin güvenliği için gerekli önlemleri aldı. Fakat bu konularda sizlerde en az bizler kadar duyarlı davranmanızı rica ederiz.

Kurallar

Sohbet Sitesi kuralları:

 • Türkiye Cumhuriyeti’nin anayasal bütünlüğüne sahip çıkmak.
 • Küfür, argo, şiddet ve zararlı alışkanlıkları özendirecek hareketlerde bulunmak yasaktır.
 • Başka platformların reklamını yapmak yasaktır..
 • Kişisel bilgilerinizi paylaşmak yasaktır.
 • Cinsel içerikli sohbetler etmek yasaktır.
 • Siyasi tartışma yasaktır.
 • Din, dil ve ırk ayrımı yapmak yasaktır.
 • Türkçe harici bir dilin konuşulması yasaktır.
 • Bölücü terör örgütlerinin propagandasını yapmak yasaktır.

  Sohbet Sitesi

  Sohbet Sitesi nedir ? chat adresleri hakkında bilgiler ve kurallar

Gofretice Can 19
2 Yorumlar
GofRetiCe

Emeğine sağlık harika olmuş.

Kahve

Emeğine sağlık.

Cevap bırakın