Sohbette İletişim Ustalığı

Sohbette İletişim Ustalığı

Çoğumuz doğduğumuz günden itibaren insanlar ile iletişimimiz de neyin doğru neyin yanlış olduğu çerçevesinde yargılama gibi ve teşhiste bulunmak üzere eğitiliriz. Bize çocukluğumuzdan beri ve yaşadığımız ülkenin örf ve adetleri ile öğretilen, düşünme ve konuşma şekli en iyimser haliyle bile iletişimi aksatabilir. Hem kendi hem de başkalarına karşı yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları meydana getirir.

Yurdumuz da farklı dil seçeneklerinin çokluğu birbirimizi anlamamızda sorunlara yol açabiliyor. Fakat Sohbet yildizi chat kanalımız bu sorunları yaşamamanız için sizlere iletişim konusunda en güzel püf noktalarından bahseden uzman arkadaşlar ile 7 24 aktif durumdadır.

Chat Uzmanı

Chat Uzmanı

Şiddetsiz iletişim yapabilmemiz ve kendimizi ifade etme, başkalarını dinleme biçimimizi yeni bir sisteme oturtmamız gerekli. Yaşamış olduğumuz ilişkilerimiz de derinlerimizde ki ihtiyaçlarımızı duyabilmemiz ve anlamamız için bize rehberlik edecek kişilerin Sohbet yildizi chat sitemizde varlığı ile çevresine bu tarz konularda yardımcı olan yaşam koçluğu derecesinde olan arkadaşlarımız sizlerin bizi tercih etmenizde büyük etkendir. Sohbet kanalımıza gelmeniz sözleriniz alışkanlık haline gelmiş ve otomatik tepkiler olmaktan çıkıp hem ne istediğimizin farkına varmanızı hem de bilinçli bir şekilde davranış sergilememize faydalı bir chat sitesidir.

Zorlayıcı şartlar altında bile olsa insanca davranmaktır iletişim. Dikkatimizi odaklayıp karşımızda bulunan kişilerin ne gözlemlediğini ne hissettiğini neye ihtiyacı olduğunu ve hayatlarını; arkadaş, dost olarak zenginleştirmek için ne istediklerini duyduktan sonra, bizim ne anladığımızı kendi sözlerimiz ile de tekrar etmemiz iletişimimizi güçlendirerek sağlamlaştırabiliriz. Bu durum karşımızdakileri anladığımızı gösterir. Sohbetyildizi chat sitemiz olarak bizler iletişimimizi doğru ve sağlam şekilde yapanlar olarak toplanmış bulunmaktayız. Sizler de kanalımıza gelerek iletişim konusunda yaşadığınız zorlukları çözebilirsiniz.

sohbet uzmanı

sohbet uzmanı

Sohbetyildizi kanalında bulunan her bir kişilik değer kazanır. Kendinizi önemli hissetmek istiyorsanız sohbet kanalımıza bir tane rumuz kullanarak girebilirsiniz. Oyun kanallarımızda eğlence ve rekabetin tadına varabilirsiniz. Radyo kanalımızda şarkıların vermiş olduğu hazza ulaşabilirsiniz. Ve en önemlisi global sohbet kanalımızda çay sohbetlerinde almış olduğunuz tadı alabilir kanalımızda bulunan Türkiye’nin dört bir yanından gelen kişiler ile iletişimin en düzgün olan şekli ile muhabbetin doruğuna ulaşıp mutlu olabilirsiniz.. HiFa

sohbet