Yalan sohbetler 2

Yalan Sohbet Chat

Yalan sohbetler İnsanlar bazen neden yalan söylemekten mutlu olurlar sizce? Yalan söylemekmi insanlari mutlu ediyor ?yoksa dürüst olmak mi . Şöyle baktığımızda insanlar neden bukadar yalanci diyoruz ama bazende baktığımız zaman insanlar yalan söylemekten okadar keyif almışlarki kendilerini söyledikleri yalanlara adapte ederken’karşısındaki insanı kandırıyor ama bilmiyorlar ki kendileri çoktan kendilerine yalan söylemişler .. Her yalanın bitiş bir noktası vardır derlerki yalan söylüyorum ama olsun ben böyle daha çok mutluyum ..

Yalancı sohbetler

Yalancı sohbetler

Ama okadar zavallıdırlar aslında karşısındaki insanı hiç düşünmeden ona nasıl bukadar yalan dolan yaşamaya alıştırmışken Genede hiç bir şekilde suçu üstlenmeden insanların duyguları ve düşünceleri ile oyuncak bir bebek gibi oynayan zavallı insanlar .. insanlıktan nasiplerini almadığı gibi yalan bir dünya gibi kendisi de bir yalan içinde yaşamaya hapseden siz zavallı insanlar .. Dürüst olmaktan kaçınan ve asla iyimser hallerini bile bilmeyen kafaları kocaman bir saksı gibi çalişan siz beş para etmez varlıklar .. Dürüstlüğü elden hic bırakmayan ve mutlu yada mutsuzda olsam asla çizgimden ve kişiliğimden ödün vermem diyen insanlarda olduğu gibi yalan dolan işlerle uğraşmayanlarda var .. bir hayli etrafımızda olan kuru kalabalık insanlar ile yalan yada gerçek ciddi sohbetler de yaptğımız oluyor zaman zaman .. her insanin hayatinda bazen küçük yasa büyük yalan konuştuğu ve buna beyaz yalan DİE hitap ettiğimizde doğrudur .. bir doğru bir yanlışı getirdiği gibi bir yanlışta bir doğruyu getirir herzaman .. Kalabalık bir ortamda tıpkı içtiğimiz sıcak yada soğuk çay gibidir insan oğluda iyiliğin ve dürüstlüğün tad vermediği bir hayatta sürüklenip dururuz kimi zaman .. Bazende deriz tüm doğruların canı cehenneme ben böyle mutluyum !! Mutluda oluyorum işte Burdur kisa ve öz .. Arkadaşlar ilede bazen böyle sohbetler eşliğinde minik te olsa tatli telaşlı yalan sohbet lerde edebiliriz kimi kimi zaman belkide yada kimbilir.. Real hayatımızda olduğu gibi sanal alemdede bir çok kişi ile karşılaştığımızda doğrudur ..mobil sohbet sitelerinde bir birinden usta yalanci insanlar olduğu gibi asla çizgisini bozmayan ve kendini asla yalanlar ortasına atmayacak olanda insanlar taniyoruzz.. sohbet eşliğinde bunlarin hepsine zaman zaman şahit oluyoruz ve herzaman sloganimiz ve dillerden dillere düşen meşhur atasözümüz yalan söyleyeni dokuz köyden kovalarlar nekadar güzel söylemiş atalarımız ..

Ciddi muhabbetler

Ciddi muhabbetler

Tek bir fark bu olsa gerek sohbetyıldızı sunucumuzda bunlardan denk gelmedik hiç oyuzden ne diyoruz kalitenin ve rahatliğınız güvenliğin tek adresi sohbetyıldızı sizleride bekliyoruz siz siz olun yalan değilde herzaman dürüstlüğü elden bırakmayın ..

sohbet