Sosyal medya sohbetleri 2

Sosyal medya sohbetleri 

merhaba arkadaşlar hoş geldiniz sosyal medya chat siteleri platformları sizleri ağırlamaktan kıvanç duyar . Sosyal medya sohbetleri dediğimiz de aklınıza dünyaca ünlü uygulamalar gelebilir . Lakin bunların alternatiflerinden biri de bizim sohbet odaları . Bunun nedeni ise bu platformlarına alternatif olmamızdan kaynaklanmakta . Sonuçta sosyal medya dediğimiz de insanlarla sohbet etmek yerine paylaşım yapmakla ilgili olmaktadır . Mesela Twitter mesela Facebook mesela instagram gibi bir çok platform bulunmakta . Bunlar aslında muhabbet yerine tamamen paylaşımlarda bulunmak adına kurulan sitelerdir . Biz ise tanışmak amaçlı kurulduğumuzda dolayı daha fazla aktif olmaktayız . Anacımız sizlerin yeni insanlar tanımanıza vesile olmayı sağlamamızdır . Tabi ki birimde alternatiflerimiz bulunmakta ama sektörün önce sitelerinden biri olduğumuz için bir insanın tercihi biz olmaktayız .

Sosyal medya muhabbetleri

Sosyal medya sohbetleri

Peki bizler sosyal medya platformlarında yokmuyuz dediğimiz de evet büyük sosyal platformlarda yerimizi almış olmaktayız . Özellikle Twitter da çok aktif olarak sitemizin tanıtımı yapılmakta . Buradan girişlerimiz çok fazla olmaktadır . Gelen bir çok kişi yaptığımız paylaşımları okuyarak bize katılmakta. Diğer tanışma sohbet siteleri gibi tonlarca para dökmüyoruz emek çaba sarf ederek en iyi şekilde sohbet ortamı sağlıyoruz. Emeklerimizin sonucunda bizleri terci edenlerin sayısı gün geçtikçe daha fazla olmaktadır . Bunun yanı sıra bizde kendi platformumuzu ileride kuracağız . Sadece canlı konuşma imkanından çok resimli sohbet imkanı sunmaya da başlayacağız çok farklı projelerle birlikte sizlere daha güzel işler sunmaya hazırlanıyoruz bizi büyük sosyal medya hesaplarından takip etmeye devam edin . Bu sosyal medya hesaplarından hariç farklı yerlerde de bulunmaktayız . Mesela yabancı bilmediğiniz bir çok sosyal medya siteleri var . Özellikle Rusya bazlı sitelerde çok aktif olmaktayız . Buralardan girişlerimiz çok fazla olmakta . Ayrıca Azerbaycanlı hemşerilerimiz bizleri tercih ederek bizlerle birlikte muhabbetler etmekteler . Azerbaycan muhabbet odaları olarak onlara özel bir kanal açtığımızı ve kendilerine aitmiş olduğunu bildirdik . Bu sayede çevredeki arkadaşlarını eşini dostunu çağırarak kendi aralarında konuşmak muhabbet etmekteler . Rusya bazlı sitelerde aktif olduğumuz için Azerbaycan , Özbekistan ,Türkmenistan,Kazakistan gibi bir çok Ülkelerden Türk vatandaşları gelmekte ve Türkçe sohbetler yapmaktalar . Türklüğümüzle övündüğümüzü ve tek bir çatı altında olduğumuzu gördükçe hem bizler gururlanıyoruz hemde gelen Türk vatandaşlarımız gururlanmaktalar. Umarım ileride Turan birliğini kurup Türk’ün gücünü tüm dünyaya gösteririz . Sosyal medya da bir çok Türk bizlerin sohbet chat sitelerini tanıtımlarımızdan duyarak gelmeye başlamaktadır. Bizlerde bu sayede güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz . Sonuçta kendimizi geliştirerek daha iyi ve kaliteli hizmet vermekteyiz . Son olarak Pinterest sohbet adlı siteye kendimizi kayıt ettik. Son zamanlarda çok fazla duyulmakta . Özellikle sitelerin tanıtımı açısından çok önemli bir mekan olmaktadır . Buraya eklenen siteler bir an da yukarılara çıkmaktadır. Sanırım Amerika merkezli yada İngiltere merkezli bir site olmakta burası . Resim olarakta paylaşımlar yapılmakta bu ortamlarda . Sitelerin konularından alıntılar yaparak paylaştığınız konuları budayan koyarak daha fazla kitleye hitap etmektesiniz .

Sosyal medyalarda sohbet

Sosyal medyalarda sohbet

Şimdi sosyal medyalarda vardınız ama neden direk girişler yapmıyorsunuz neden illaki siteminizin anasayfanıza girip oradan sohbet odalarına neden bağlanıyoruz diyebilirsiniz. Bununla ilgili çalışmalarımızı devam etmektirdeyiz. Direk bağlantılı olucak şekilde ayarlamalar yapıp sosyal medya hesaplarımıza girdiğinizde muhabbet odalarımızdan aktarım yapabilme imkanı için çalışma yapıyoruz . Kısa sürede bunuda aktif ederek bir çok kişiyi bünyemize alacağız . Bizlerin chat ortamları diğeri arkadaşlık sitelerine nazaran farklı olmakta. Şöyleki mesela İstanbul net bilirsiniz yada badoo uygulaması veya sanal evlilik siteleri buralarda üyelik kaydı yaparak resim yükleyerek ben golf üyelik olarak mesaj atmaktasınız. Ve mesaj attığınızda karşınızdaki cevap verirmi vermezmi bilmiyorsunuz. İşte bundan ötürü bu tarz odaları kimselere tavsiye etmiyoruz . Anlık olarak sohbet kanallarında chat yapan insanları gördüğünüz sohbet sitelerinde hem ücretsiz hemde üyeliksiz muhabbetler yapmaktasınız . Bunun böyle olması giriş yapan kullanıcılar için daha iyi olmasından kaynaklanmakta. Bizde anlık olarak olduğundan hiç bir şekilde gold yada silver üyelin tarzı şeyler yani ücret istenmemekte . Biz size şu garantiyi vermekteyiz . Mutlaka ben mutlaka SOHBET yapma imkanınız olacaktır. Yeni arkadaşlıklar bayanlarla sohbetler edebileceksiniz . Bunun garantisi sohbet muhabbet kanalları genelinde chat yapan insanları gördüğünüzde anlayacaksınız ki burada gerçekten insanlar konuşmak etmektedirler . Sizlerde bu olanaklardan yararlanmak ben bizleri tercih etmek için hepinizi bekliyoruz hadi gelin …

sohbet