Yazgülü

Yazgülü sohbet

Yaz gülü sohbet Merhabalar sevgili okurlar bugün günler yaz mevsimini hatirlatan içimizi isitan tatli tebessüm ler birskam bir gün .. havasi ve tatli Meltem si ruhumuzu ve bedenimizi isitan bir hava Yazgülü .. Yazgülünden biraz daha bahsetmiş olur isek insanlara huzur be ferahlik kattiği gibi kişin üzerimize birakti kasvet ve zifiri soğukluğundan geçiş yaptiğimiz dönemlerdeyiz (:Yazgülü sohbet..Sevecen samimi içten ılık ılık havanin kulağimiza fisildadiği bir ortam elimde papatya çayi ve Yazgülü enerjisinin bana verdiği içimde tatli bir heyecan yüzümde tebessüm kulağimda radyo çalan o nacizhane müzik keyifli geçirdiğim dakikalar ..

Yorgunluğunuzu Sohbet ederek atın !!

Günlerin,aylarin,üzerimde biriktirdiği anlamsiz yorgunluk.. Ve yazgülünün kalbimi bir nebzede olsa rahatlattiği bir ortam .. Yazgülü sohbet eşliğinde bunlardan ruhumuzu siyirip attiğim bir an ruhu genç ama ruhen yaşli bir modda olduğum zamanlar sanirim o zamanlar bitti Yazgülü sohbet eşliğinde tekrar ruhumuzu saran keyif verici muhteşem bir ortama kavuştuğum gibi insanlarin ve hayatin bir nebzede bize kattiği hüzün,heycan,kasvet ve biraz olumsuz luklari elimin tersi ile ittiğim bir an .. Artik kendime kendime söz verdim ve bende bundan sonra hayata dört bir el ile sarildiğim zaman tamda bu zaman ..evet sevgili dostlar Yazgülü sohbet yeni yüzler yeni kişiler yeni heyecanlar yeni dostluklar kurmamiza vesile oluyor deilmi ?

Küçük mucizelere inanın !!

 

Hayatin bize yaşattiği küçük mucizeler vazgeçilmez olan yaşantilarimiz ve koskoca yanlizlik düş sede payimiza yinede kendimizi sohbet etmekten alikoyamiyoruz bazen dostluklarin ve arkadaşliklarin baki kaldiği Yazgülü sohbet emek veren dostlarimiza binlerce kez şükür ettiğim zaman bu zaman.. Yazgülü sohbet eşliğinde sizde ruhunuzdan biraz arinip kendinizi sohbet etmeye hazir olup sohbetyildizi na bir tik ile kavuşup aramıza katilmak istemezmisiniz.. Radyoda çalan bir şarki nekadar sizi animsatiyor deilmi ? Evet tipki bana yazilmiş gibi hatta dediğimiz zaman sen sus senin yerine şarkilar konuşsun dediğimiz anlar . Canli isteklere yer verildiği gibi insanlarin sizin için çaba göstermeleri bile bu bile bizi bizden aldiği gibi nekadar onur verici bir ortam elit ve nezih bir birinden saygin düzgün ve iyi niyetli dostlar ile yapilan tadina doyum olmayan bir sohbet platformu..

KeyifLi Dakikalar !!

Sadece bunlarin tek adresi sohbetyildizinda bulabilir ve eylenceli bir ortamda keyifli dakikalar eşliğinde sicacik dumani üzerinde taze bir çay eşliğinde ruhunuzdaki kötü enerjileri bir yere birakip hayata dair ne var ise karşilikli fikir alışverişi içerisinde hep yeni bir gün yaşamak hepimizin hakki deilmi evet bunu söylüyorum vazgeçilmez olan tutkulu bir ortam müzik heyecan ve yeni insanlar ile sohbetin dibine vurduğumuz o anlar sadece Yazgülü sohbet eşliğinde sohbetyıldızında buluyoruz o halde siz sevgili dostlar sizleride aramizda görmek istiyoruz sadece sohbetyıldızında tik yaparak sizleride bekliyoruz

sohbet